بازی پابجی موبایل : همه نقشه ها و حالت هایی که می توان روی آنها بازی کرد

بازی پابجی موبایل

PUBG Mobile : همه مپ ها و گیم مدها

تعداد نقشه ها در PUBG Mobile همچنان در حال افزایش است. در اینجا همه نقشه ها و حالت های بازی را که می توان بر روی آنها بازی کرد آمده است.

با خرید یوسی پابی موبایل از جمینجا ویژگی هایی مانند Lucky Spin و Elite Pass در دسترس هستند.

بازی پابجی موبایل اخیراً چهارمین سالگرد خود را جشن گرفته است. و در این مدت چیزهای زیادی در مورد بازی تغییر کرده است. مطمئناً، هنوز هم در درجه اول یک نبرد رویال است، اما استخر نقشه تنها از جزیره Erangel گسترش یافته است تا جنگل‌های Sanhook و شهرهای پوشیده از برف Vikendi را وارد کند.

این بازی در درجه اول یک بازی سلطنتی است. بسیاری از حالت‌های بازی جدید به همراه نقشه‌های منحصر به فرد به حالت‌ها اضافه شده است. برخی از نسخه‌های کوچک‌تر نقشه‌های BR بزرگ‌تر را ارائه می‌کنند. برخی دیگر نقشه‌های اولیه را کاملاً بیرون می‌کنند و از نقشه‌های کاملاً اصلی برای حالت‌های بازی مبتنی بر تیم کوچک استفاده می‌کنند.

بنابراین، اگر تازه وارد PUBG Mobile هستید یا پس از مدتی بازگشته‌اید، این راهنمای تمام نقشه‌ها و حالت‌های بازی پابجی موبایل به شما کمک می‌کند تا سرعت خود را افزایش دهید. ما همچنین یک راهنمای برای هر نقشه داریم: بهترین نقاط فرود، استراتژی های بهینه و بهترین سلاح ها – همه در جمینجا.

چگونه نقشه ها را در بازی پابجی موبایل دانلود می کنید؟

قبل از اینکه به جزئیات همه نقشه‌های PUBG Mobile بپردازیم، لازم به ذکر است که وقتی PUBG Mobile را در ابتدا دانلود می‌کنید و آن را روی دستگاه خود نصب می‌کنید، فقط Erangel و تعدادی از نقشه‌های کوچک‌تر را از ابتدا در دسترس خواهد داشت. بقیه نقشه‌ها باید دانلود شوند. این برای صرفه‌جویی در بارگیری و نصب نقشه‌ها است. که می‌تواند منجر به متحمل شدن هزینه‌های بالقوه گران داده تلفن همراه شود.

خوشبختانه دانلود نقشه ها آسان است. و می توانید آنها را به صورت جداگانه یا به صورت یک بسته کامل دانلود کنید.

برای دانلود آنها به صورت جداگانه، روی نماد نقشه/حالت بازی انتخاب شده در پایین سمت چپ صفحه اصلی کلیک کنید. از اینجا، لیست های پخش رتبه بندی شده و رتبه بندی نشده را با هر نقشه ای که برای دانلود در دسترس است، مشاهده خواهید کرد. برای انجام این کار، به سادگی بر روی نماد ابر کلیک کنید.

برای دانلود همه آنها و همچنین برخی از گزینه های گرافیکی پیشرفته و چند قطعه اختیاری دیگر، می توانید روی نماد ابری که در سمت چپ بالای صفحه اصلی مشاهده می شود کلیک کنید. از آنجا می توانید تمام نقشه های کلاسیک (975 مگابایت)، نقشه های آرنا (198 مگابایت) و Metro Royale: Reunion (155 مگابایت) را دانلود کنید.

همه نقشه ها و حالت های بازی پابجی موبایل

دو نوع نقشه در نقشه های بتل رویال PUBG Mobile و نقشه های آرنا وجود دارد. نقشه‌های بتل رویال بزرگ‌تر هستند. از 2×2 کیلومتر شروع می‌شوند و می‌توانند تا 8×8 کیلومتر بروند. نقشه‌های Arena بسیار کوچک‌تر هستند. و برای حالت‌های بازی تیمی/انفرادی کوچک استفاده می‌شوند.

نقشه های بتل رویال رتبه بندی شده

هفت نقشه بتل رویال در بازی پابجی موبایل وجود دارد. هر یک از نقشه های زیر در حالت های رتبه بندی شده موجود است.

Erangel (8×8 کیلومتر)

Erangel

مقالات مرتبط »  5 بهترین نقطه فرود در نقشه Erangel پابجی موبایل برای غارت بیشتر

نقشه OG و نقشه ای که بسیاری هنوز آن را بهترین در بازی می دانند. Erangel که در یک جزیره خیالی دریای سیاه با گذشته ای تاریک قرار دارد، جزیره ای ناهموار و عمدتاً متروک است.

پیش از این محل استقرار نیروهای شوروی بود. بقایایی که با پایگاه نظامی بزرگ در جنوب قابل مشاهده است. طبق روایات، آزمایشات شیمیایی و بیولوژیکی در اینجا انجام شده است.

این جزیره در نهایت رها شد. و هر یک از مکان‌های آن، از مدرسه گرفته تا نیروگاه هسته‌ای، وهم‌انگیز بود که هنوز – پنج سال پس از انتشار اولیه آن – این پتانسیل را دارد که موهای پشت گردن شما را بلند کند.

Miramar (8×8 کیلومتر)

Miramar

میرامار طرح Erangel را انتخاب کرد. اما منطقه اروپای شرقی را با چیزی کاملاً شنی تر عوض کرد.

Miramar نقشه مورد علاقه همه نیست، تا حد زیادی. زیرا به سختی می توان در اطراف آن رفت. نقشه کوهستانی و شنی است و وقتی با تأخیر وارد منطقه امن می‌شوید، با عجله بر روی تپه‌های شنی دیگری می‌چرخید و مانند انگشت شست زخمی بیرون می‌آیید. و شما اغلب این کار را نمی کنید. با وجود دشمنان مشکوک که آماده هستند تا بر سر هر کسی که آنقدر احمق است که وقت خود را صرف کرده باشد، باران ببارد.

با این حال، این بدون نقاط مثبت نیست. شهر لس لئونز یکی از مهیج ترین مکان ها برای مبارزه با آتش در کل بازی پابجی موبایل است.

Sanhok (4×4 کیلومتر)

Sanhok

Sanhok سومین نقشه بازی و اولین نقشه ای بود که فرمول 8×8 کیلومتر را تغییر داد. Sanhok با مسافت 4×4 کیلومتر مسابقه سریعتری ارائه می دهد. و بدون شک یکی از بهترین نقشه های بازی پابجی موبایل است.

در جزیره‌ای نامشخص در جنوب شرق آسیا (یا سه پل که در واقع با پل‌هایی به هم متصل شده‌اند). همه چیز از پارک‌های تعطیلات گرفته تا خرابه‌های بودایی گسترده برای کاوش بازیکنان وجود دارد. البته، پایگاه‌های نظامی شما نیز وجود دارد. که یکی از آن‌ها، مخصوصاً بردن بازیکنان به اعماق زمین و افشای برخی از اسرار پیرامون بازی‌های Battleground است.

سیستم آب و هوا نیز در Sanhok در بهترین حالت خود قرار دارد. به لطف تأثیرات آب و هوایی پویا که در یک لحظه باعث می شود احساس کنید در اعماق جنگل هستید. می توانید تقریباً رطوبت را بچشید. لحظه ای دیگر در آفتاب غرق شده اید و روی تخته های چوبی ترنج یک کلبه خشک می شوید.

Vikendi (6×6 کیلومتر)

Vikendi

Vivendi چهارمین نقشه ای است که به PUBG آمده و یکی از جالب ترین نقشه های آن است. تنوع زیادی در مکان های مشخص شده آن وجود دارد. از Cosmodrome تا داینوپارک ماقبل تاریخ و قلعه قدیمی. همچنین تعداد زیادی از مناطق جنگلی وجود دارد که صدا متبلور می شود. و هر ضربه برف یا شاخه برف می تواند نشانه مرگ باشد.

آن برف همچنین ردپایی از خود به جای می گذارد و شکارچیان با چشمان تیزبین، آنها را برای کشتن بعدی خود دنبال خواهند کرد. اگر نمی‌خواهید این خطر را تهدید کنید، سعی کنید در شهرک‌ها یا شهرها یا مناطق معتدل‌تر جنوب نقشه بمانید.

Karakin (2×2 کیلومتر)

Karakin

مقالات مرتبط »   بهترین نقاط فرود آمدن برای غارت در Karakin در پابجی موبایل

Karakin یک نقشه بسیار منحصر به فرد بازی پابجی موبایل است. به جای اینکه 100 بازیکن وارد آن شوند، 64 بازیکن به این جزیره خشک واقع در سواحل شمال آفریقا می افتند.

پنجمین نقشه قابل بازی PUBG و دومین نقشه 2×2 کیلومتری، همچنین اولین نقشه ای است که Black Zones را پیاده سازی کرده است. که بازیکنان را مجبور می کند از مناطق و ساختمان های خاصی با تخریب تصادفی آنها خارج شوند. همچنین دیوارهای قابل نفوذ و نفوذ گلوله وجود دارد. که به شما فرصت های تاکتیکی فراوان و همچنین خطرات اضافه می دهد.

وگرنه از بعضی مسائل میرامار رنج می‌برد که به خاطر پس‌زمینه شنی، مثل شست زخمی بیرون می‌آیید. در ابتدا جایگزین Vivendi شد اما در زمان نگارش هر دو نقشه در بازی موجود است.

Livik (2×2 کیلومتر)

Livik همه چیز در مورد بازی های سریع است. و به طور مؤثر در دو نسخه قبل از فوران آتشفشانی و پس از فوران زمانی که به عنوان Aftermath شناخته می شود و به صورت بدون رتبه قابل بازی است ارائه می شود. Livik و Aftermath به 50 لابی بازیکن محدود شده اند.

این نقشه اخیراً با تعدادی مکانیک منحصربه‌فرد که فقط در لیویک در دسترس هستند، به‌روزرسانی بزرگی دریافت کرده است. این نقشه‌ها شامل Ziplines، نقشه‌های گنج منجر به غارت‌های سطح بالا و مکان‌های مخفی می‌شود. شما حتی می توانید یک بازی فوتبال را در زمین فوتبال دریافت کنید. گل بزنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

این نقشه همچنین دارای اسلحه‌های XT است. که در ایستگاه‌های خرید و در جعبه‌های عرضه یافت می‌شوند. که از سایر سلاح‌های بازی قدرتمندتر هستند.

نقشه ممکن است از نظر بصری جالب ترین نباشد (به نظر می رسد برادر کوچک ارنجل است). اما یکی از سرگرم کننده ترین بازی ها است.

نقشه های کلاسیک/آرنا رتبه بندی نشده

سایر نقشه‌های موجود در بازی پابجی موبایل به نقشه‌های رتبه‌بندی نشده و Arena تقسیم می‌شوند. نقشه های بدون رتبه نقشه های بتل رویال هستند اما به سمت رتبه بندی نمی روند. انتخاب در اینجا Erangel، Livik یا Aftermath است.

در Arena، تعدادی نقشه کوچکتر برای حالت های deathmatch و تیمی کوچک طراحی شده است. اینها عبارتند از:

 • Santorini (مسابقه مرگ تیمی، تمرین در آرنا)
 • Warehouse (مسابقه مرگ تیمی، تمرین در آرنا)
 • Hangar (بازی اسلحه، مسابقه مرگ تیمی، تمرین در آرنا)
 • Library (بازی اسلحه)
 • Town (تسلط)
 • Ruins (حمله)
 • Erangel, Livik, Sanhok (رویال آرنا: حمله)

همچنین رویدادهای با زمان محدود و بازی های اسپین آف وجود دارد. مانند Metro Royale Reunion که نقشه خاص خود را دارد.

آیا نقشه های PUBG در بازی موبایل وجود ندارد؟

بله! معمولاً نقشه‌ها قبل از ساختن آن برای PUBG Mobile برای نسخه رایانه شخصی و کنسول منتشر می‌شوند. در حال حاضر، سه نقشه در بازی اصلی وجود دارد که در بازی پابجی موبایل نیستند. آنها عبارتند از:

 • Haven
 • Paramo
 • Taego
 • Deston

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد زمان عرضه این نقشه ها به بازی وجود ندارد. اگرچه ما شما را در صورت اطلاع و زمانی که بدانیم به روز خواهیم کرد.

 

4.3/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه دریافت جم رایگان کلش رویال – Free Gems

نوشته بعدی

رویدادهای هفتگی کلش آف کلنز (فوریه 2023) : چالش ها و پاداش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه