اتچمنت signature اسلحه M4 کالاف دیوتی موبایل در راه است

اتچمنت signature اسلحه M4

تفنگ تهاجمی M4 قرار است یک ضمیمه signature ، یک زیر لوله پرتاب نارنجک دریافت کند.

M4، یکی از محبوب‌ترین تفنگ‌های تهاجمی در بازی Call of Duty: Mobile است. قرار است در Season 2: Heavy Metal اتچمنت signature اسلحه M4 در اختیار بازیکنان قرار بگیرد.

3 دلیل مهم در خرید cp کالاف دیوتی موبایل از جمینجا بدون شک ، قیمت ارزان ، تحویل سریع و پشتیبانی آنلاین قوی می باشد.

اتچمنت های signature در ابتدای سال گذشته معرفی شدند. در حال حاضر فقط تعداد کمی از سلاح ها آنها را دارند. آنها ضمیمه های بی نظیری هستند که فقط روی تفنگی که برای آن طراحی شده اند قابل استفاده هستند. در مورد M4 یک نارنجک انداز زیر لوله خواهد بود.

در حالی که توسعه دهندگان هنوز رسماً ورود آن را تایید نکرده اند، پیوست signature در مواد تبلیغاتی در نظر گرفته شده برای بومی سازی چینی بازی ظاهر شده است.

بیلد قابل بازی در چین چند هفته قبل از انتشار جهانی اجرا می شود. بنابراین اغلب به بازیکنان اطلاع می دهد که چه ویژگی های جدیدی به بازی می آیند.

مقالات مرتبط »  سیزن 2 کالاف 2023 : تاریخ انتشار، Patch Notes، موارد دیگر

اتچمنت signature اسلحه M4 کالاف دیوتی موبایل

ضمیمه های signature به صورت کم به بازی اضافه می شوند. از فصل 1، تنها 7 مورد وجود دارد. اما به نظر می رسد که ما در این فصل دو تفنگ تهاجمی بازی خواهیم داشت. طبق گزارش ها، جدیدترین تفنگ تهاجمی بازی – Maddox – نیز یکی را دریافت می کند.

هر دو ضمیمه signature احتمالاً ابتدا از طریق یک رویداد درون بازی، سپس پس از فصل 2، با انجام یک چالش خاص برای اسلحه، که معمولاً تعداد “X” از بازیکنان را می کشد، در دسترس خواهند بود.

M4 به طور مداوم یکی از محبوب ترین اسلحه های بازی است. و با اضافه شدن چند گلوله انفجاری قوی، می توانید مطمئن باشید که اتچمنت signature اسلحه M4 یک منظره رایج در لابی های بازی خواهد بود.

طبق آنچه تاکنون می دانیم، فصل 2 امیدوارکننده به نظر می رسد. بازیکنان می توانند منتظر این دو ضمیمه امضا جدید، یک نقشه جدید به نام دیزل و یک حالت بازی کاملاً جدید باشند که در آن دو تیم در Goliaths به مصاف هم می روند.

همچنین یک بتل پس جدید وجود خواهد داشت و تعادل سلاح‌ها تغییر می‌کند. بنابراین چیزهای زیادی برای تازه نگه‌داشتن یک بازی که اکنون در چهارمین سال آن است وجود دارد.

انتظار می‌رود فصل دوم: هوی متال در ۲۲ فوریه (چهارشنبه، 3 اسفند) منتشر شود.

 

5/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

بهترین دک کلش رویال برای حالت رتبه‌بندی شده (فوریه 2023) کدام است؟

نوشته بعدی

بررسی این حقیقت که : آیا اسکریپت الماس فری فایر مجاز است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه