مقایسه ی سلاح MG3 LMG با M249 LMG در بازی پابجی موبایل

سلاح MG3 LMG

پس از آپدیت ۱.۵ بازی پابجی موبایل تغییرات بسیار زیادی در بازی اعمال شد، تغییرات عظیمی در سیستم کلی بازی به علاوه سلاح های بازی ایجاد شد که لازم است از این تعییرات مطلع شوید. برای مثال سلاح هایی که در حال حاظر در ایر دراپ ها قرار دارند شما را هیجان زده خواهند کرد، قبلا سلاح هایی که می توانستید از ایر دراپ ها دریافت کنید به شرح مقابل بود: AUG A3،Groza، M249 ، M24، AWM. این سلاح هایی بود که معمولا انتخاب های اول بازیکنان بودند و پیروزی را برای بازیکنان ساده تر می کردند. بازیکنان می دانستند که با برداشتن هر یک از این سلاح ها می توانند با اختلاف زیادی را در مبارزات موفق شوند.

مقایسه ی سلاح MG3 با M249
به هر حال بعد از اضافه شدن سلاح MG3 LMG به بازی، کمی انتخاب را برای بازیکنان سخت تر کرده است. مهمترین چالش برای پلیر ها انتخاب بین LMG های M249 و MG3 است، هر دوی این سلاح ها قدرت و سرعت بسیار بالایی دارند و  بهترین کارایی را در مبارزات از خود نشان می دهند، اما اخیرا سلاح MG3 توجه بیشتری را به خود جلب کرده است. در این مقاله به بررسی تفاوت های این دو سلاح و آموزش استفاده ی صحیح از آن خواهیم پرداخت.

برای خرید یوسی پابجی موبایل با مناسب ترین قیمت اینجا کلیک کنید.

مقایسه  MG3 LMG با M249 LMG 

چیزی که سلاح های LMG را متمایز می کند، سرعت بالای تیر اندازی، مقدار زیاد خشاب و گلوله ی آنها و همچنین دمیج بسیار بالای آنها است.
سلاح DP-28 یکی دیگر از سلاح های گروه LMG است که بازیکنان علاقه خاصی به برداشتن این سلاح دارند، با انداختن یک دوربین 6X به همراه canted sight این سلاح را به یک اسلحه همه کاره تبدیل می کند. LMG ها هم برای مسافت های دور و هم برای مسافت های نزدیک مناسب اند و شما می توانید به راحتی دشنمان خود را از بین ببرید،تنها چیزی که لازم هست که بدانید برای چه کاری از LMG ها استفاده می کنید. زمانی که شما از LMG ها در مبارزات کوتاه برد استفاده می کنید می توانید به راحتی بدون ریلود کردن یک تیم کامل را از بین ببرید. برای مسافت های دور برد باید کمی بیشتر در تیر اندازی دقت کنید.

معرفی سلاح MG3 در بازی پابجی موبایل
یکی از نقاط ضعف استفاده از LMG ها بازیکنان را خیلی علاف می کند ، مدت زمان بالای ریلود این سلاح ها است. در مبارزات کوتاه برد اگر نیاز به ریلود پیدا کنید باید حتما اول در جایی کاور بگیرید سپس سلاح را ریلود کنید. بنابراین اگر بخواید بین دو سلاح MG3 و M249 انتخاب کنید باید ابتدا از اطلاعات هر دو سلاح آگاه باشید. در ابتدا باید از نظر سرعت شلیک گلوله این دو سلاح را مقایسه کنید. سلاح M249 یکی از سلاح های سنگین است که از مهمات 5.56 میلی متری در آن استفاده می شود. سرعت شلیک گلوله در سلاح M249 قابل تغییر نیست و همیشه ثابت است، تنها چیزی که می توانید تنظیم کنید حالا شلیک نک تیر و رگباری است. میزان ریکویل و لگد این سلاح بسیار زیاد بوده و کنترل آن آسان نیست، به طوری که شما باید همیشه در حال تکان دادن صفحه جهت کنترل لگد این سلاح باشید. همین موضوع دلیلی شده بازیکنان دیگر به این سلاح اهمیت چندانی ندهند. سلاح MG3 بزرگترین رقیب M249 است که دارای ۲ نوع حالت شلیک می باشد.

مقایسه سلاح های mg3 و m249 در بازی پابجی موبایل
یکی از حالت های تیر اندازی آن ۹۹۰ تیر در دقیقه و دیگری ۶۶۰ تیر در دقیقه می باشد. همین کافیست تا متوجه شویم این سلاح دشمنان را در مسافت ها کوتاه برد نابود می کند. در حالت ۹۹۰ تیر در دقیقه کافیست ماشه را بکشید تا دشمن هایتان از بین بروند، چون تیر ها با سرعت فوق بالایی از سلاح شلیک شده و دمیج بالایی به بازیکنان وارد می کنند. فرض کنید در حالت ۹۹۰ تیر در دقیقه قصد دارید بازیکنی را که دارای سطح ۳ می باشد را هدف قرار دهید، شاید متعجب شوید اما تنها ۴ تیر برای از بین رفتن چنین بازیکنی کافی است، پس در یک چشم به هم زدن دشمن شما از بین می رود. کنترل لگد و ریکویل در این سلاح بسیار ساده می باشد و هر کسی می تواند آن را کنترل کند.

معرفی اسلحه MG3 در بازی پابجی موبایل
تنها کافیست ۴ روز به مدت ۱۵ دقیقه در روز با این سلاح تمرین کنید، سپس متوجه قدرت زیاد این اسلحه خواهید شد. به طوری که شما می توانید در حالی که داخل ماشین نشسته اید یک تیم کامل را از بین ببرید و حتی با چند ثانیه شلیک به یک وسیله ی نقلیه می توانید آن را از بین ببرید. حالت دیپری که در دسترس شما قرار دارد 660 تیر در دقیقه است که به کمک آن شاهد لپد کمتری در سلاح هستید ، به علاوه کنترل این سلاح در حالت 660 تیر راحت تر می باشد. همچنین در این حالت از آنجایی که کنترل بهتری روی سلاح دارید می توانید مبارزات دور برد خوبی را تجربه کنید. به طور کلی هیچ سلاحی به قدرتمندی Mg3 در پابجی موبایل وجود ندارد. بازیکنی که سلاح MG3 را در دست داشته باشد حتی می تواند بر AWM دار ها هم غلبه کند.

نکات منفی

هیچ سلاحی را چه در دنیای واقعی چه در بازی نمی توانید پیدا کنید که ایراد و نکات منفی نداشته باشد،

5/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

چگونه پابجی را راه اندازی کنیم؟

نوشته بعدی

ترجمه ماموریت های هفته 3 سیزن M14 پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه