بهترین لود اوت M13 در کالاف دیوتی موبایل فصل 5 (2023)

بهترین لود اوت M13

بهترین بارگیری M13 برای OD Mobile سیزن 5 (2023)

بهترین لود اوت را برای تفنگ تهاجمی M13 در کالاف دیوتی موبایل سیزن 5 (2023) کشف کنید.

تفنگ تهاجمی M13 یکی از محبوب‌ترین سلاح‌های Call of Duty: Mobile است. اما جالب اینجاست که در مقابل سایر زرادخانه‌های سلاح‌های موجود، عملکرد نسبتاً ضعیفی دارد.

تیم پشتیبانی آنلاین جمینجا آماده پاسخگویی سریع به سوالات ثبت و پیگیری سفارشات خرید cp کالاف دیوتی موبایل در 7 روز هفته می باشد.

دور در دقیقه بسیار بالا (RPM) با برخی از کمترین آسیب خروجی در کلاس جبران می‌شود. و این کمبود آخری است که باید سعی کنید و هنگام در نظر گرفتن اینکه از چه پیوست‌هایی استفاده کنید، آن را نفی کنید.

برد آن نیز در مقایسه با سایر تفنگ های تهاجمی نسبتاً ضعیف است. به این معنی که نحوه تجهیز آن برای بتل رویال با پیوست هایی که در حالت های استاندارد بازی چند نفره استفاده می کنید، متفاوت است.

اما با وجود آن، M13 هنوز هم می تواند سیلی بزند. می پرسید چگونه؟ ما بهترین لود اوت M13 را برای هر دو حالت بازی طراحی کرده ایم.

بیایید آنها را بررسی کنیم.

مقالات مرتبط »   رفع مشکل تایم اوت کالاف دیوتی موبایل

بهترین لود اوت M13 در کالاف دیوتی موبایل فصل 5 (2023)

M13 اولین بار در Call of Duty: Modern Warfare در سال 2019 دیده شد. و همیشه طرفداران خود را داشته است. همانطور که قبلا ذکر شد، نقاط قوت این اسلحه سرعت شلیک بالا و همچنین تحرک و کنترل پس زدن آن است. که از بهترین موارد در کلاس تفنگ های تهاجمی دیده می شود.

از طرف دیگر، میزان آسیب کم آن می‌تواند آن را به شدت محدود کند، به طوری که بازیکنان باید بیش از 5 شوت به سمت بالا فرود بیاورند تا حریف را پایین بیاورند، با کاهش آسیب که می‌تواند درگیری در مسافت‌های طولانی را به ویژه دشوار کند.

بنابراین، بیایید ببینیم که چه ضمیمه هایی را برای به حداکثر رساندن پتانسیل M13 در بتل رویال و MP استاندارد انتخاب می کنیم.

بهترین لود اوت M13 برای بتل رویال

این بارگیری دقت M13، کنترل پس زدگی و برد را با هزینه کمی برای تحرک بهبود می بخشد.

کلید این لود آوت RTC Light Muzzle Brake و Merc Foregrip است، در حالی که 3X Tactical Scope 1 به شما کمک می کند تا در بردهای طولانی تری که در بتل رویال تجربه کرده اید با حریفان درگیر شوید.

  • سر لوله: RTC Light Muzzle Brake
  • نوری: محدوده تاکتیکی 3X 1
  • لیزر: QWC لیزر – تاکتیکی
  • زیر لوله: Merc Foregrip
  • مهمات: .300 RTC Double Stack 40 Round

با تشکر از علاقه مندان در فصل 9، M13 اکنون در حالت بتل رویال با افزایش دامنه آسیب عملکرد بهتری دارد. این یکی از مشکلات مهمی بود که M13 هنگام بازی در حالت BR با آن مواجه شد. بنابراین این خوش‌بین، آن را به سلاحی بسیار قوی‌تر و مطمئناً انتخابی متا در فصل 5 تبدیل می‌کند.

بهترین لود اوت M13 برای چند نفره استاندارد

M13 قطعا یک تفنگ برای حالت های استاندارد چند نفره است. سرعت شلیک و تحرک بالای آن، آن را به یک تفنگ تهاجمی عالی برای کشتارهای زیاد تبدیل کرده است.

با این حال، یک مشکل مهمات وجود دارد، با همان سرعت آتش بالا که منجر به تخلیه بیش از حد مجاز می شود. برای مقابله با آن، ما 0.300 RTC Double Stack 40 Round و امتیاز Sleight of Hand را انتخاب کرده‌ایم، بنابراین نه تنها مجله بهتری خواهید داشت، بلکه سریع‌تر نیز بارگیری مجدد می‌کنید.

  • سر لوله: RTC Light Muzzle Brake
  • لیزر: MIP Laser 5mW
  • مهمات: .300 RTC Double Stack 40 Round
  • زیر لوله: Strike Foregrip
  • پرک: Sleight of Hand

این راهنمای ما برای بهترین لود اوت M13 در کالاف دیوتی موبایل است.

 

4.3/5 - (12 امتیاز)
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه دریافت کارت الیت وایلد در بازی کلش رویال

نوشته بعدی

بهترین راه برای استفاده از آرچر در کلش اف کلنز را بیاموزید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه