شازده کوچولو در کلش رویال ، ششمین و جدیدترین کارت قهرمان

شازده کوچولو در کلش رویال

Leaks شازده کوچولو را به عنوان ششمین و جدیدترین کارت Champion در Clash Royale معرفی می کند

به دریافت یک قهرمان جدید در خانه نزدیک می‌شویم! افشاگری های جدید حاکی از آن است که شازده کوچولو در کلش رویال، به عنوان ششمین و جدیدترین کارت قهرمان معرفی خواهد شد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

جزئیات شازده کوچولو در کلش رویال هنوز فاش نشده است

چندی پیش، در ابتدا اطلاعات بصری یا خاصی در مورد قهرمان جدید در دسترس نبود. اما خبرها حاکی از آن بود که ششمین قهرمان در حال توسعه است. این تأیید در طول به‌روزرسانی تعمیر و نگهداری اکتبر 2023 رسمی شد. شازده کوچولو کارتی است که با به‌روزرسانی محتوا در 6 نوامبر (دوشنبه، ۱۵ آبان) ارائه می‌شود.

مقالات مرتبط »     رویدادهای اکتبر 2023 کلش رویال ، چالش ها ، مسابقات و جوایز

با توجه به طراحی کارت، تصاویری از صفحه لود فاش شده، شازده کوچولو را به عنوان پسری ماجراجو به تصویر می‌کشد. که لباس شاهزاده‌ای به تن دارد و بدنی بزرگ‌تر که ظاهری شبیه به یک جنگجو دارد. به اندازه کافی خنده دار، جامعه کلش رویال با لرد فارکاد از فرنچایز شرک مقایسه شده است. با این حال، باید دلیل قانع‌کننده‌ای وجود داشته باشد که چرا او به عنوان کارت قهرمانی دسته‌بندی شده است.

من معتقدم که مرد بزرگتر ممکن است توانایی قهرمانی باشد که شازده کوچولو ممکن است داشته باشد. مانند تبدیل شدن به یک چهره بزرگتر. زیرا معتقدم “کوچک” در شاهزاده می تواند عامل ترفند باشد. در مورد ویژگی‌های درون بازی، شازده کوچولو ممکن است از نظر مکانیک شارژ شباهت‌هایی با شاهزاده یا شاهزاده تاریک داشته باشد، اما در سرعت و توانایی‌ها تفاوت قابل توجهی دارد. از آنجایی که یک کارت قهرمان است، می تواند چابک تر و همه کاره تر باشد.

لازم به یادآوری است که اینها جزئیات گمانه زنی هستند، زیرا کارت شازده کوچولو به طور رسمی فاش نشده است. ویژگی‌های واقعی بازی ممکن است متفاوت باشد و بازیکنان باید منتظر معرفی رسمی آن باشند تا بدانند چگونه با گیم‌پلی کلش رویال مطابقت دارد.

 

1/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

بهترین لود اوت UZI برای پابجی موبایل با تنظیم کامل اتچمنت ها

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه دریافت کاموی Ghoulie در وارزون و مدرن وارفار 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه