آموزش نحوه پیوند اکانت توییچ به اکتیویژن برای مدرن وارفار 2

پیوند اکانت توییچ به اکتیویژن

چگونه حساب Twitch را به شناسه Activision برای MW2 پیوند دهیم؟

پیوند اکانت توییچ به شناسه اکتیویژن امکانپذیر شد! اکتیویژن اعلام کرده است که دراپ های توییچ را برای عنوان تحسین شـده جدید خود Call of Duty: Modern Warfare 2 که در آخر هفته افتتاحیه خود توانست رکورد فروش ۸۰۰ میلیون دلاری را تجربه کند، فعال می کند.

با اعلام Twitch drops، بسیاری از بازیکنان تعجب کرده‌اند که چگونه می‌توانند قطره‌های MW2 Twitch را دریافت کنند. و همچنین بخشی از هر قطره در آینده باشند. بنابراین در این راهنما، ما به شما نشان خواهیـم داد که چگونه اکانت توییچ را به آی دی اکتیویژن برای MW2 پیوند دهید.

مقالات مرتبط »  آموزش کامل نحوه باز کردن قفل سلاح در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

نحوه پیوند اکانت توییچ به آی دی اکتیویژن برای مدرن وارفار 2

اگر با دراپ‌های Twitch آشنا نیستید، آن‌ها صرفاً مشوق‌های کوچک خوبی هستند که به بازیکنانی که عاشق تماشای پخش‌کننده‌ها در بازی‌های مورد علاقه‌شان در زمان واقعی هستند، پاداش داده می‌شود. تقریباً هر بازیکنی تا زمانی که از 28 اکتبر تا 6 نوامبر (6 تا 15 آبان) دراپ را فعال کرده باشد، می‌تواند پاداش‌های Twitch drops را از استریمر مورد علاقه خود باز کند.

در زیر نحوه پیوند دادن حساب Twitch به Activision ID آورده شـده است :

  • یک حساب Activision ایجاد کنید یا اگر قبلاً دارید وارد شوید.
  • به Twitch بروید. و اگر قبلاً حساب کاربری ندارید، روی sign up در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید. یا اگر حساب کاربری دارید، در گوشه سمت راست بالای صفحه روی sign in کلیک کنید.
  • مطمئن شوید که به حساب Activision وارد شـده اید که می خواهید Twitch drops را دریافت کنید. و آن حساب را از طریق این آدرس به Twitch one خود پیوند دهید.
  • سپس می‌توانید پخش‌کننده‌های واجد شرایط را تماشا کنید تا جایزه Twitch دریافت کنید. به ازای هر جایزه ای که به دست می آورید، یک اعلان Twitch دریافت خواهیـد کرد. اگر آیتم در بازی ظاهر نشد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که عنوان را روی کنسول یا رایانه شخصی خود راه اندازی مجدد کنید تا قفل پاداش خود را باز کنید.

پیوند اکانت توییچ

بازیکنانی که یک استریم را به مدت 15 دقیقه تماشا می کنند واجد شرایط باز کردن قفل یک طلسم هستند. بازیکنانی که حداکثر 30 دقیقه تماشا می کنند واجد شرایط باز کردن قفل کارت تلفن و نشان می شوند. و اگر به مدت 45 دقیقه تماشا کنید، واجد شرایط باز کردن قفل یک برچسب می‌شوید. و اگر 60 دقیقه تماشا کنید، می‌توانید قفل طرح را باز کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه رفع کد خطای 0x887a0005 در مدرن وارفار 2

نوشته بعدی

بهترین تنظیمات حساسیت برای کالاف دیوتی موبایل Sensitivity Setting

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه