تجهیزات مرگبار در کالاف دیوتی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

تجهیزات مرگبار در کالاف

Lethal Equipment در CoD Mobile چیست؟ و نحوه استفاده از آن

CoD Mobile پر از سلاح های مختلفی است که می تواند پیروزی شما را تضمین کند. تجهیزات مرگبار بخش ضروری هر بارگیری کالاف دیوتی موبایل هستند – اما این تجهیزات چیست و چگونه از آن استفاده می کنید؟ در ادامه همراه ما باشید و همچنین می توانید برای خرید سی پی از جمینجا اقدام کنید.

همه سلاح های مرگبار و نحوه استفاده از آنها در کالاف دیوتی موبایل

تجهیزات مرگبار در کالاف دیوتی موبایل، سلاح‌های فرعی هستند که به ناحیه اثر آسیب وارد می‌کنند. با تقسیم بندی به دسته ها، می توان آنها را پرتاب کرد یا کاشت.

مقالات مرتبط »

معرفی کامل سلاح AK-47 در بازی کالاف دیوتی موبایل

بهترین سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل

در اینجا همه سلاح های مرگبار در Call of Duty Mobile و بهترین استفاده از آنها آورده شـده است :

Frag Grenade

نارنجک فراگ شعاع 50 دارد. این یک نارنجک معمولی است، بنابراین به سادگی آن را به سمت دشمنان خود پرتاب کنید و تماشا کنید که آنها برای جان خود می دوند. بهتر است با کلاس تهاجمی با SMG ترکیب شود.

Trip Mine

با شعاع 40 و خروجی آسیب 65، مین تریپ در صورت پا گذاشتـن دشمن به آن منفجر می شود. پس از رسیدن به سطح 36 در دسترس است. آن را با یک تک تیرانداز ترکیب کنید تا جناح را بپوشانید.

Sticky Grenade

مشابه نارنجک Frag با آسیب 70 و شعاع 50، در سطح 17 باز می شود. تفاوت اساسی بین نارنجک Frag و Sticky این است که این نارنجک می تواند مکان ها را بچسباند و تقریباً برای حریفان نامرئی می شود.

کوکتل مولوتف

کوکتل مولوتوف که در سطح 10 باز می شود، در اثر برخورد منفجر می شود. و منطقه آسیب دیده را به آتش می کشد. با آسیب 60 و شعاع 40، این یک سلاح ارزشمند برای هر کلاسی برای دفع حملات است.

Combat Axe

هنگام استفاده، Combat Axe به طور پیش فرض نتیجه نبرد را تغییر می دهد. با آسیب 100 و شعاع 35 در هنگام ضربه فوراً می کشد. بهترین چیز این است که قابل بازیابی است.

Thermite

ترمیت شعاع 50 دارد و 40 آسیب وارد می‌کند. می‌تواند به هر سطحی از یک جسم بچسبد و برای مدت کوتاهی در اثر برخورد، باعث آسیب شدید آتش سوزی شود و حریفان را بسوزاند. درد را تصور کنید.

همه این سلاح های کشنده می توانند مسیر مسابقه را به نفع شما تغییر دهند. از راهنما و دستورالعمل های ما برای ترکیب سلاح های خاص با کلاس های خاص استفاده کنید. خودتان آزمایش کنید و به ترکیبات عالی برسید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نحوه باز کردن قفل Raptor FVM40 Scope در مدرن وارفار 2

نوشته بعدی

کالاف دیوتی موبایل و وارزون چه شباهت ها و تفاوت هایی دارند؟

1 دیدگاه در “تجهیزات مرگبار در کالاف دیوتی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه