آموزش گرفتن لباس در فری فایر

گرفتن لباس در فری فایر

در ابتدا لازم است تا در مورد اهمیت لباس گرفتن در بازی فایر بدانید. ممکن است در نگاه اول این گونه بپندارید که اهمیت لباس گرفتن آن هم به طور رایگان در این بازی چیست؟ اما باید بدانید در گیم هایی که در آن سلاح، تیر و نبرد و جنگ و کشته شدن مطرح باشد اهمیت لباس های مختلف از جمله جلیقه های ضد گلوله بسیار اهمیت پیدا می کند. در نظر داشته باشید که این لباس ها به اندازه خود اسلحه ها مهم هستند. اما گرفتن لباس مجانی در بازی فری فایر اصلا دشوار نیست. بنابراین شما می توانید بدون هیچ پرداختی انواع و اقسام لباس ها را به طور رایگان برای کاراکترهایی که خود انتخاب کرده اید بارگیری نمایید. اما لازم است تا آموزش گرفتن لباس رایگان را فرا بگیرید تا این کار را به راحتی انجام دهید.

لباس گرفتن بدون پرداخت هزینه در بازی فری فایر

توجه داشته باشید که لباس گرفتن در بازی فری فایر راه های مختلفی دارد. بازیکنان باید با این روش ها آشنا بشوند. بهترین روش برای لباس گرفتن در این بازی بهره گیری از نرم افزاری به اسم lulu box است. در این نرم افزار فوق العاده عالی شما می توانید به عنوان یک گیمر با کلیک کردن بر چند گزینه انواع لباس ها را برای کاراکترهای بازی خود انتخاب نمایید. شما با این نرم افزار می توانید انواع و اقسام سلاح ها و همه اسکین های بازی را به دست بیاورید. نکته جالب دیگری که باید در مورد استفاده از این نرم افزار بدانید این است که استفاده از این نرم افزار بسیار راحت است. بنابراین برای کار با این نرم افزار نیازمند آموزش های سخت نیستید. این نرم افزار قابلیت های فراوانی دارد که یکی از آن ها رایگان ساختن اسکین ها است.

نخستین گام برای دریافت لباس رایگان در بازی فری فایر این است که نرم افزار  lulu box را بارگیری نمایید. پیش از بارگیری این نرم افزار باید به این مورد توجه کنید که ورژنی که دانلود می کنید اصل باشد. حال زمان آن فرا رسیده است که این نرم افزار را اجرا نمایید. هم اکنون باید بازی فری فایر را از لیست موارد انتشار این نرم افزار پیدا کرده و انتخاب نمایید. پس از این که بازی فری فایر را انتخاب کردید یک پیج جدید را خواهید دید که برای شما باز شده است. در این صفحه جدید شما با گزینه دانلود مواجه می شود. این گزینه با رنگ آبی نوشته شده است. بر روی این گزینه ضربه بزنید و صبر نمایید تا کار بارگیری به پایان برسد.

پس از این که دانلود تمام شد تمام گزینه ها را به حالت فعال در بیاورید و گزینه ای موسوم به لانچ را بزنید. توجه داشته باشید که این گزینه به رنگ آبی نمایش داده شده است.

هم اکنون باید صبر کنید تا لانچ کردن در بازی فری فایر در نرم افزار lulu box به اتمام برسد. این کار امکان دارد که زمان بسیار طولانی را از شما بگیرد. بنابراین در این مورد هیچ نگرانی به خود راه ندهید و تا زمان بالا آمدن بازی انتظار بکشید. قابلیت سیستم در افزودن زمان لانچ بدون اثر نیست. چنان چه سیستم شما ضعیف است بایستی زمان بیشتری را به انتظار بنشینید. در این مورد لازم است که از سیستم های قوی بهره ببرید. اما توجه داشته باشید که این نرم افزار با سیستم هایی که قوی نیستند نیز به راحتی کار می کند. بنابراین از این نظر مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد. بعد از این که بازی بالا آمد زمان آن فرا رسیده است که به فروشگاه بازی بروید و گرفتن لباس مجانی در بازی فری فایر شروع نمایید. در نظر داشته باشید که انواع سلاح ها، اسکیت ها و هر چیزی که می توانید در فروشگاه پیدا کنید را می توانید به صورت یک جا و مجانی بگیرید و از آن استفاده نمایید.

چگونگی دانلود کردن نرم افزار lulu box

در نظر داشته باشید که یکی از عیوب این بازی این است که غیرقانونی است. همان طور که در ابتدای مقاله توضیح دادیم روش های زیادی برای لباس گرفتن در بازی فری فایر به صورت رایگان وجود دارد. اما این روش یکی از بهترین ها و ساده ترین ها است. روش هایی که شما می توانید موفق به گرفتن لباس و اسکین به طور رایگان شوید نیازمند داشتن جم است. شما می توانید از سایت های معتبر و آنلاین اقدام به خرید جم فری فایر کنید. با داشتن جم دیگر لباس گرفتن در فری فایر راحت است. همچنین شما می توانید با بهره گیری از باگ ها و راه حل ها و ترفندهایی که در خود بازی فری فایر وجود دارد موفق به دریافت لباس در این بازی مهیج شوید. اما همان طور که اشاره کردیم این نرم افزار غیر قانونی است.

توجه داشته باشید که برای دانلود این نرم افزار شما نمی توانید به فروشگاه های معتبر نرم افزار رجوع نمایید. دلیل این امر همان غیر قانونی بودن آن است. شما بایستی برای بارگیری این نرم افزار در گوگل سرچ کنید. به آسانی می توانید این نرم افزار را پیدا کنید و سرچ نمایید و همه اسکین ها و تجهیزات بازی را به صورت یک جا به دست بیاورید.

نتیجه گیری

توجه داشته باشید که شما به عنوان یک بازیکن بازی فری فایر اگر اسکین ها و لباس ها در این بازی را دریافت دارید بهتر و سریع تر می توانید بازی را به پیش ببرید. به عبارت دیگر بازی کردن با فری فایر مهیج تر و راحت تر می شود. برای آغاز کار هم باید در گوگل نرم افزار مذکور را جست و جو کنید. کار کردن با این نرم افزار بسیار ساده است و از عهده همه بر می آید.

همچنین شما می توانید از سایر روش ها برای گرفتن اسکین و لباس در بازی فری فایر استفاده نمایید. یکی از این روش ها همان طور که در بالا اشاره کردیم همان خریداری جم از سایت های آنلاین و معتبر است. شما با داشتن جم می توانید به راحتی به همه لباس هایی که برای شخصیت های بازی که خود انتخاب کرده اید دسترسی پیدا کنید.

5/5 - (5 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی کامل مپ های کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

چگونه دانلود خودکار کالاف دیوتی موبایل را غیر فعال کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه