آموزش گرفتن اسکین کاپیتان پرایس در کالاف دیوتی موبایل

کاپیتان پرایس در کالاف دیوتی موبایل

کاپیتان پرایس یکی از شخصیت ها در بازی کالاف دیوتی یا همان ندای وظیفه است. نخستین حضور این کاراکتر در بازی ندای وظیفه در اولین نسخه این بازی  بود. اما آخرین حضورش نیز در بازی کالاف دیوتی در جنگ نوین در سال 2019 بود.

این شخصیت در نسخ متفاوتی از سری بازی های کالاف دیوتی به صورت کاراکتر مهم و اصلی به عنوان سربازی مجرب و راهنمایی پر قدرت به ایفای نقش در این بازی همت گمارده است. جالب است بدانید که شخصیت کاپیتان پرایس در کالاف دیوتی کاراکتر دل رحم و مهربان است ولی با توجه به موقعیت هایی که در آن قرار می گیرد گاه ممکن است بسیار بی رحم و خشن نیز بشود و نقش یک شخصیت سنگدل را بازی نماید. این کاراکتر توسط بسیاری از طرفداران و منتقدین تحسین شده است.

شخصیت کاپیتان پرایس در رکوردهای جهانی که برای بازیکنان در سال 2011 ویرایش شد در مقام 17 برترین شخصیت ها در بازی های کامپیوتری قرار گرفت.

کاپیتان پرایس برای اولین بار در جنگ جهانی دوم و در بازی کالاف دیوتی 1 و کالاف دیوتی 2 به عنوان فردی از ارتش بریتانیا و اس ا اس ایفای نقش کرد. این شخصیت در نهایت در گیم جنگاوری نوین با نام جان پرایش برگشت. در ورژن 4 بازی کالاف دیوتی این شخصیت در نقش پرایس و با رهبری کاپیتانی به نام مک میلان بازی می کند.

Captain Price

کاپیتان پرایس یک کاراکتر محبوب برای گیمرها در بازی کالاف دیوتی است. او به عنوان قهرمان اصلی در زیرمجموعه   modern warfare  است. این کاراکتر یکی از دو شخصیتی است که در همه بازی های زیر مجموعه مذکور نقش آفرینی می کند.

توجه داشته باشید که پرایس برای نخستین بار به عنوان ستوان در این بازی مطرح شد و درجه گرفت و با فرمان کاپیتان مک میلان در سمت شغلی تیرانداز به کار مشغول شد. این کاراکتر در سال 1996 ماموریت یافت که رهبر فوق ملی گرایان عمران زاخائف را در کشور اوکراین ترور کند.

سپس توانست درجه کاپیتان را بگیرد. اما همان طور که در قبل هم توضیح دادیم کاپیتان پرایس بیشتر به علت بی رحمی هایش در برابر دشمنان معروف است.

بسیاری از شخصیت هایی که در بازی کالاف دیوتی وجود دارند را شما می توانید با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل بخرید. لازم است توجه داشته باشید که برای خرید سی پی که واحد پول این بازی است می توانید به انواع سایت های معتبر اینترنتی مثل جمینجا مراجعه نمایید. اما قبل از خرید باید به معتبر بودن سایت اطمینان داشته باشید و سپس خرید خود را انجام بدهید.

نحوه خرید کاپیتان پرایس در کالاف دیوتی موبایل

برای این که بتوانید اسکین کاپیتان پرایس را در بازی کالاف دیوتی خریداری نمایید بهتر است ریجن خود را کشور هند قرار دهید. زیرا در این صورت آفر پک برای شما بسیار ارزان تر در می آید. زمانی که شما ریجن خود را بر روی کشور هندوستان قرار بدهید مبلغی که لازم است برای خرید کاپیتان پرایس بپردازید 2.99 دلار است. اما اگر منطقه را بر روی کشورهای دیگر قرار دهید بایستی مبلغ پول زیادتری برای خرید این کاراکتر بپردازید که اصلا برای شما به صرفه نخواهد بود. در نظر داشته باشید که منطقه هند ارزان ترین قیمت برای خرید کاپیتان پرایس در بازی کالاف دیوتی یا ندای وظیفه است. حتی از در قسمت ریجن کشور ایران را نیز انتخاب نمایید باز بایستی مبلغ بسیار بالاتری برای خرید بپردازید. ابتدا لازم است که برای خرید یک اکانت بسازید و در قسمت پایین صفحه شما با آفرپک کاپیتان پرایس مواجه می شوید. برای خرید لازم است که به گوگل وارد شوید و عبارت افرپک کاپیتان پرایس و یا خرید باندل کاپیتان پرایس و یا استارتر پک کاپیتان پرایس را جست و جو کنید و به سایت هایی که این افر را به شما می فروشند وارد شویذ. برای خرید لازم است که ثبت نام انجام دهید و اکانت و نام کاربری برای خود بسازید. اگر منطقه خود را هند قرار داده اید بایستی مبلغی که برای این منطقه را در نظر گرفته است را وارد نمایید. بایستی تمامی موارد را به صورت کامل تکمیل کنید تا بتوانید این شخصیت را بعد از اندک زمانی خریداری نمایید. در نظر داشته باشید که بازی کالاف دیوتی در فصول مختلف آفرهای ویژه ای برای خرید این شخصیت و یا دیگر کاراکترها در نظر می گیرد. بنابراین می توانید از این آفرها استفاده کنید و به خرید اسکین کاپیتان پرایس در بازی کالاف دیوتی بپردازید.

جان پرایس قهرمان در دو ماموریت فلش بک است. او ماموریت های فراوانی را به انجام رسانده است. این شخصیت در سال 1996 به ماموریت های خاص زیادی رفت. همان طور که گفتیم این شخصیت در یکی از ماموریت ها، عمران زاخایف را ترور می کند. این کاراکتر در انتهای بازی به علت منفجر شدن یک تانکر به شدت مجروح می شود ولی سلاح خود را به ساوپ می دهد تا زاخایف را بکشد. در این ماموریت در نهایت کاپیتان پرایس زنده می ماند. وی پس از تلاش برای گرفتن شخصی به نام ولادیمیر ماکاروف به زندان می رود و برای ممانعت از وقوع جنگ بین روسیه و ایالات متحده به تیم ویژه 141 ملحق می شود.

تمام بازیکنان بازی کالاف دیوتی عاشق شخصیت کاپیتان پرایس هستند. این شخصیت به اسم مستعار bravo six معروف است. بسیاری از بازیکنان این شخصیت را با این اسم می شناسند. کاپیتان پرایس یک تیر انداز ماهر و حرفه ای است که از نیروی بریتانیا برخاسته است. برای این که بتوانید لذت بازی کالاف دیوتی را دو چندان کنید بهتر است تا با انواع شخصیت ها در این بازی آشنا شوید و به خریداری کاراکترهایی بپردازید که بتوانید در عرصه رقابت پیروز شوید و هم هیجان بازی را زیاد کنید. همه بازیکنان به شخصیت کاپیتان پرایس علاقه زیادی نشان می دهند. در نظر داشته باشید که خرید این کاراکتر نیز به راحتی و با ریجن هند با قیمت مناسب انجام می شود. اگر در اینترنت برای خرید این شخصیت سرچ نمایید خواهید دید که سایت های زیادی در صورت ثبت نام این شخصیت را می فروشند. ابتدا لازم است که مراحل ثبت نام و ساخت اکانت را که بسیاتر ساده است انجام بدهید و سپس اقدام به خرید نمایید. لازم است بدانید که کاپیتان پرایس آخرین فردی بود که در بازی های modern warefare توانست زنده بماند.

5/5 - (4 امتیاز)
نوشته قبلی

اموزش بازگرداندن اکانت بازی فری فایر

نوشته بعدی

معرفی کامل مپ های کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه