چالش Kicker Kick-off در کلش اف کلنز : چگونه باز ی را 3 ستاره کنیم؟

چالش Kicker Kick-off

Clash of Clans : چگونه Kicker Kick-off Challenge را شکست دهیم؟

برای اطمینان از اینکه بازیکنان بدون مشکل پایگاه های دشمن را در چالش Kicker Kick-off کلش اف کلنز فتح می کنند، ما یک راهنمای کامل در مورد رویکردهای مؤثر برای مقابله و گرفتن یک حمله سه ستاره ایجاد کرده ایم.

با خرید جم کلش اف کلنز می توانید از پیشنهادات ویژه فروشگاه بازی که دارای محدودیت زمانی خرید هستند بهره مند شوید.

فصل جدیدی در کلش آف کلنز از راه رسیده است. و مجموعه ای از رویدادهای ماهانه را برای بازیکنان به همراه می آورد. چالش‌ها نقش مهمی در این رویدادها دارند و لایه‌ای از هیجان را به تجربه بازی اضافه می‌کنند. با شروع فصل کلش آف کلنز، ما کمی سرگرمی فوتبالی داریم که ارلینگ هالند را در آن به نمایش می گذارد. و چالش دوم یعنی کیکر کیک آف، پس از زمان پرداخت، فرا رسیده است.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه دریافت تزئین شمشیر تاج در کلش اف کلنز

معرفی چالش Kicker Kick-off در کلش اف کلنز

چالش Kicker Kick-off بخشی از سیستم جدیدی از چالش ها است که به عنوان بخشی از فصل Erling Haaland طراحی شده است. جایی که شما با حملات چالش برانگیز زیادی برای مقابله مواجه خواهید شد. شما باید در مجموع 35 ستاره جمع آوری کنید که از مراحل مختلف پاداش عبور می کنند و این چالش در مرحله دوم است.

ما یک تاون هال 13 برای مقابله خواهیم داشت که مانند چالش اول یک پایگاه دشوار و مناسب است. الگوی پاداش با آنچه او داشت متفاوت است. جایی که دستیابی به یک حمله سه ستاره یک معجون آموزشی دریافت می کند.

چگونه در بازی کلش اف کلنز بر چالش Kicker Kick-off غلبه کنیم؟

پایه به گونه ای طراحی شده است که با نکاتی که به شما داده می شود، حمله را پیگیری می کنید. در اینجا، ما در حال تلاش برای پایین آوردن مجسمه Grand Warden با استفاده از توانایی ضربه آزاد هستیم. ابتدا فقط یک Barbarian Kicker را در کنار مجسمه Erling Haaland در وسط پایه قرار دهید. این مجسمه ای را که هدف ما است باز می کند.

در مرحله بعد،

یک ضربه زن بربر را در سمت چپ مجسمه Grand Warden قرار می دهید. و برای به دست آوردن آن تقویت اولیه، پیشنهاد می کنم از توانایی ضربه آزاد برای نابود کردن آن استفاده کنید. بعد، یک طلسم خشم را در کنار دفاع X-Bow و Scatter Shot قرار دهید. این قدرت حمله ضربه زن بربر را افزایش می دهد تا بتواند دفاع های موجود در مسیر خود را نابود کند.

وقتی طلسم خشم تمام شد، یک ضربه زننده دیگر بربر را قرار دهید تا Multi Mortar را از بین ببرید. شما نیاز به یک فشار به داخل دارید. بنابراین از بقیه ضربات بربر برای هدف قرار دادن دفاع های خاص استفاده کنید. یکی برای Archer Tower، یکی برای Cannon، یکی برای Bomb Tower و دیگری برای Builder Hut. این باید قسمت پایین پایه را پاک کند.

از آنجا به برج Wizard می رویم. ما می توانیم این را با یک ضربه زن بربر به تنهایی از بین ببریم. با این حال تاون هال واقعاً بد نیست. هیچ نیرویی در داخل کلن کستل وجود ندارد. بنابراین ما از یک گابلین یواشکی برای فعال کردن آن استفاده خواهیم کرد. پس از آن، ما سه کیکر بربر را برای نابود کردن آن می فرستیم. و کار به راحتی انجام می شود.

من می گویم لازم نیست نگران توپخانه عقاب (Eagle Artillery) باشید. این تا مدت ها بعد فعال نمی شود. برای همین، فقط سه ضربه زن بربر را بفرستید تا وقتی فعال شد، آن را خارج کنید. برای پایان دادن به کار، بقیه کیکرهای بربر را در اطراف پایگاه پخش کنید تا یک پیروزی سه ستاره به دست آورید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه دریافت تزئین شمشیر تاج در کلش اف کلنز

نوشته بعدی

چالش کفش طلایی کلش اف کلنز : چگونه در این بازی 3 ستاره بگیریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه