چالش Wizard of Awes کلش اف کلنز: بهترین استراتژی‌های حمله

چالش Wizard of Awes کلش

چالش Wizard of Awes ژانویه در Clash of Clans : بهترین استراتژی‌های حمله، پاداش‌ها و …

توسعه دهندگان کلش آف کلنز به طور مکرر چالش ها و رویدادهای نیرو را در بازی معرفی می کنند. تا به بازیکنان شانس بیشتری برای بردن منابع بدهند. منابعی مانند معجون ها، نشانه های بنر نبرد، آیتم های جادویی و سایر جوایز. آنها باید از یک واحد خاص در نبردهای چند نفره استفاده کنند. تا چالش های نیروها را در کلش اف کلنز تکمیل کنند.

سایت جمینجا با هدف خرید مستقیم و فوری جم کلش اف کلنز ارزان و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

چالش Wizard of Awes جدیدترین بازی اضافه شده است. و بازیکنان برای تکمیل آن باید از تعداد معینی جادوگر در ترکیب ارتش خود استفاده کنند. شرکت‌کنندگانی که این چالش را تا 22 ژانویه (۲ بهمن) تکمیل کنند، واجد شرایط دریافت جوایز خواهند بود.

مقالات مرتبط »  گلد پس ژانویه کلش اف کلنز : اطلاعات، جوایز و موارد دیگر

در این مقاله به چالش Wizard of Awes کلش اف کلنز در ماه ژانویه پرداخته می‌شود. و بهترین تاکتیک‌های هجومی که می‌توان در نبردها برای تکمیل چالش استفاده کرد را معرفی می کنیم.

آخرین چالش سربازی ژانویه در کلش آف کلنز شامل Elixir Wizards است

شرکت کنندگان در چالش Wizard of Awes کلش اف کلنز باید Elixir Wizards را در نبردهای چند نفره آنلاین به کار گیرند. تعداد جادوگرانی که به ترکیب ارتش اضافه می‌شوند و در استراتژی‌های هجومی استفاده می‌شوند، بسته به سطح سالن شهر بازیکن متفاوت است.

سازندگان کلش آف کلنز سال گذشته چهار بار این چالش را در دسترس قرار دادند: در فوریه 2022، آوریل 2022، ژوئیه 2022 و نوامبر 2022.

شرح زیر در بازی چالش جادوگر هیبت ژانویه در کلش آف کلنز است:

“جادوگر برای چه چیزی خوب است؟ جادوی او وقتی از آنها در این رویداد ویژه استفاده می کنید، پیروزی را به همراه دارد.”

برای تکمیل چالش، بازیکنان با تاون هال 13 باید در 10 نبرد چند نفره با ارتشی که شامل حداقل هشت جادوگر است، برنده شوند. پس از پیروزی در 10 نبرد، جوایزی مانند Builder Potion و 400 امتیاز تجربه دریافت خواهند کرد. نوار پیشرفت در صفحه بخش رویداد به آنها امکان می دهد پیشرفت خود را در چالش پیگیری کنند.

معجون ساز که می توان آن را به عنوان پاداش چالش به دست آورد، یکی از بهترین آیتم های جادویی بازی است. می توان از آن برای سرعت بخشیدن موقت سازندگان به مدت یک ساعت استفاده کرد. بازیکنان می توانند از آن برای ساختمان های ضروری مانند تاون هال، برج اینفرنو، توپخانه ایگل و غیره استفاده کنند.

استراتژی های مختلف حمله برای چالش Wizard of Awes کلش اف کلنز

قبل از تصمیم گیری در مورد یک استراتژی تهاجمی قدرتمند، بازیکنان باید در نظر داشته باشند که برای تکمیل این چالش باید تعداد مورد نیاز جادوگر را در ترکیب ارتش خود داشته باشند. حملات با تعداد جادوگر کمتر برای چالش در نظر گرفته نمی شوند.

در اینجا چند استراتژی تهاجمی برای چالش Wizard of Awes کلش اف کلنز ماه ژانویه آورده شده است:

  • جادوگران، مانند Pekkas و Golems، بخش مهمی از استراتژی تهاجمی GoWipe هستند. این یکی از موثرترین روش های حمله در هر سطح تاون هال است.
  • شما می توانید از Wizards و Witches برای حمله به یک پایگاه مخالف استفاده کنید. در حالی که Wizards و Witches پایگاه را پاک می کنند، Witch Skeletons و Bowlers می توانند حواس دفاعی حریف را منحرف کنند و مقداری آسیب وارد کنند.
  • علاوه بر این، می‌توانید از یک طرح حمله ارزان‌تر Giants با Wizards استفاده کنید. این شبیه به استراتژی حمله ای است که بازیکنان در تاون هال 6 با جاینت ها، کمانداران، بربرها و جادوگران استفاده می کنند.
  • جادوگران با اژدها و سایر استراتژی‌های حمله هوایی نیز قابل اجرا هستند. مانند قهرمانان درون بازی مانند آرچر کوئین، بربرین کینگ، قهرمان سلطنتی و گراند واردن.

چالش‌های سرباز در کلش آف کلنز یک راه عالی برای به دست آوردن جوایز و پاداش ها است. از جمله آیتم‌های جادویی، امتیازات تجربه، طلا، اکسیر، اکسیر تاریک و سایر منابع. برای دریافت جوایز چالش نیروهای Wizard of Awes کلش ، بازیکنان باید آن را قبل از ۲۲ ژانویه تکمیل کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

جوایز بازی ماهانه کلش اف کلنز در ژانویه 2023 – فهرست کامل

نوشته بعدی

آموزش نحوه دریافت الماس فری فایر مکس با قیمت ارزان تر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه