گلد پس ژانویه کلش اف کلنز : اطلاعات، جوایز و موارد دیگر

گلد پس ژانویه کلش

Gold Pass ژانویه در Clash of Clans : اطلاعات، پاداش، و …

کلش آف کلنز به دلیل اضافه شدن مکرر محتوای جدید از سوی توسعه دهنده، یکی از محبوب ترین بازی های چند نفره آنلاین در پلتفرم موبایل باقی مانده است. به عنوان مثال، چالش های متعدد سربازی و فصلی بازی به بازیکنان این امکان را می دهد که سرگرم شوند و به جوایز تازه دسترسی پیدا کنند.

در ژانویه امسال، بازیکنان باید چالش های ماهانه را برای به دست آوردن منابع و آیتم های جادویی انجام دهند. علاوه بر مزایای رایگان، کسانی که Gold Pass را خریداری کنند، به چیزهای برتر مانند پوسته قهرمان قهرمان جنگجو و جوایز مختلف دسترسی خواهند داشت.

جمینجا با پاسخگویی و پشتیبانی فعال تجربه بهترین خرید جم کلش اف کلنز را در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

دارندگان گلد پس ژانویه کلش اف کلنز می توانند پوست قهرمان Book of Heroes و Warrior Champion را پس از کسب 2600 امتیاز دریافت کنند.

بازیکنان کلش آف کلنز می توانند تجهیزات خود را از طریق چالش های فصلی ارتقا داده و ارتقا دهند. با این حال، این چالش ها فقط برای بازیکنان تاون هال 7 یا بالاتر باز است.

مقالات مرتبط »  بهترین استراتژی حمله تاون هال 12 در بازی کلش اف کلنز

جوایز به رقبا به صورت جداگانه و نه به کل قبیله داده می شود. بنابراین، هر چالش باید به تنهایی تمام شود. بازیکنان می توانند بر اساس وظایفی که انجام می دهند و امتیازاتی که کسب می کنند، مشوق های مختلفی کسب کنند.

در اینجا شرحی از چالش های فصلی ژانویه 2023 در کلش اف کلنز آورده شـده است:

“این یک فصل جدید دیگر است که با پاداش ها و پاداش های شگفت انگیز انباشته شده است! اسکین Warrior Champion Hero را با گلد پس این ماه دریافت کنید! گلد پس این فصل را بخرید و می توانید قفل جوایز انحصاری مختلف و موارد دیگر را باز کنید!”

ردیف های رایگان و گلد پس دو سطح چالش های فصل ژانویه کلش اف کلنز هستند. ردیف Gold Pass یک نسخه پولی با بسیاری از مزایای اضافی و پوسته قهرمان افسانه ای متمایز است، در حالی که سطح رایگان برای همه قابل دسترسی است. توسعه دهندگان هر ماه یک Gold Pass جدید منتشر می کنند.

گلد پس ژانویه در حال حاضر در بازی به فروش می رسد و شامل پوسته Warrior Champion Hero است.

دارندگان گلد پس می توانند پس از کسب 2600 امتیاز، کتاب قهرمانان و پوسته قهرمان انحصاری Warrior Champion را دریافت کنند. از طریق تبلیغات فروشگاهی آتی، پوسته های زیر نیز به زودی در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت :

  • Warrior King،
  • Warrior Queen،
  • و Warrior Warden hero

پوسته قهرمان جدید فقط برای افرادی قابل استفاده است که Gold Pass را برای ژانویه خریداری کرده اند. بازیکنان می توانند آن را از شروع چالش های فصل تا آخرین روز دریافت کنند. آنها نمی توانند برای فصلی که کمتر از 24 ساعت باقی مانده است، یک گلد پس دریافت کنند.

جوایز ماه ژانویه برای دارندگان گلد پس در کلش اف کلنز

برخی از مزایای دریافت گلد پس در کلش اف کلنز در ژانویه امسال در زیر ذکر شده است:

  • علاوه بر 250000 اکسیر تاریک و آیتم های جادویی مانند کتاب های طلسم، معجون های قهرمان، معجون های سازنده، خرابه ها و غیره، season bank می تواند 25،000،000 دیگر از هر نوع اکسیر و طلا را ذخیره کند.
  • آنها می توانند نرخ خروجی خود را با کمک هدایای غیر معمول افزایش دهند. مانند افزایش جمع آوری، سازنده و مربی.
  • The Warrior Champion یک پوسته ویژه قهرمان رویال قهرمان است که فقط برای دارندگان گلد پس ژانویه در دسترس است.

کلش آف کلنز برای دانلود در اپ استور اپل و گوگل پلی استور در دسترس است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

معرفی بهترین سبک های نام مستعار فری فایر در سال 2022

نوشته بعدی

برای گوشی های رم 2 گیگابایتی کدام بازی بهتر است؟ فری فایر یا پابجی ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه