چالش این همه سرگرمی و کلش گیمز در کلش اف کلنز را 3 ستاره کنید!

چالش این همه سرگرمی

Clash of Clans : چگونه بر چالش It’s All Fun و Clash Games غلبه کنیم؟

این راهنما به شما کمک می کند تا چالش این همه سرگرمی و کلش گیمز در کلش اف کلنز را با حمله سه ستاره کنید.

سایت جمینجا با هدف خرید جم کلش اف کلنز ارزان ، مستقیم و فوری و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

کلش آف کلنز با یک فصل دیگر در اینجا است. و در جولای 2024، تم کلش گیمز را برای اولین بار در اختیار داریم. فصل جدید فصل جدید همیشه با رویدادهای جدید جالب دنبال می شود. و چیزی که این بار داریم، چالش It’s All Fun و Clash Games در کلش آف کلنز است.

مقالات مرتبط »     پنج بهترین استراتژی حمله TH9 کلش اف کلنز کدامند؟

معرفی چالش این همه سرگرمی و کلش گیمز در کلش اف کلنز

همانطور که از نام آن پیداست، این یک چالش سرگرم کننده است که توسط انجمن Reddit طراحی شـده است. و از این رو می توانید حدس بزنید که این یک چالش آسان خواهـد بود. خوب، بله، کمی مشکل است، اما اکنون، با این راهنما، مطمئن هستم که به راحتی آن را شکست خواهیـم داد.

با پرش به سمت هدیه، ساختار پاداش مطابق با چالش‌های قبلی باقی می‌ماند و تیم در سمت تنبل‌تر توزیع قرار می‌گیرد. همراه با منابع اضافی ارائه شـده، بازیکنان می توانند 25 جم، 400 XP، و 1x Resource Potion به دست آورند.

چگونه چالش It’s All Fun و Clash Games را در کلش آف کلنز شکست دهیم؟

اکنون، بیایید به نحوه شکست این پایه دشوار بپردازیم. با ذخیره‌سازی طلا در سمت چپ بالای پایه، با قرار دادن یک Barbarian در سه انبار بالا و نادیده گرفتـن یکی از پایین‌ها توسط هیروها شروع کنیم. همین کار را در سمت راست بالای پایه، با دو باربر و یک مینیون روی سه انبار طلا تکرار کنید.

سپس، Flame Flinger خود را در گوشه بالای پایه قرار دهید و اجازه دهید به مرکز حرکت کند. بله، در تورنادو به دام می‌افتد، اما نگران نباشید، زیرا فقط به یک ضربه به یکپارچه نیاز دارد، که همیشه می‌خورد، و یکپارچه در نهایت با شعله‌های انگشتی که کار را انجام می‌دهد فرو می‌رود.

پس از پایین آمـدن، تمرکز خود را به سمت چپ بیس ببرید، جایی که قهرمانان حریف زیادی دارید. از Archer Queen و Grand Warden به سمت غرب استفاده کنید و به سرعت از قابلیت Warden استفاده کنید. جایی که Fireball به مرکز پایگاه می‌رود و می‌توانید از طلسم زلزله بین Clan Castle و Inferno برای خلاص شـدن از شر آنها استفاده کنید.

در سمت راست پایگاه،

Super Giant و Royal Champion را مستقر کنید و همچنین یک تسلا را در آن مسیر راه اندازی می کند. هنگامی که ساختمان خراب شد، توانایی قهرمان سلطنتی را فعال کنید و با Head Hunter خود آماده باشید. هنگامی که قهرمان سلطنتی مدافع شروع به حمله به غول بزرگ شما کرد، شکارچیان را بفرستید.

مرحله بعدی تمیز کردن فرآیند پایه است، از دو گوبلین یواشکی در دو انباری که قبلاً به آنها حمله نکردید استفاده کنید. در پایین پایگاه، پادشاه بربر خود را در کنار مجسمه Grand Warden مستقر کرده و توانایی او را فعال کنید. طلسم زلزله اگر اسکلت‌ها ظاهر شوند را از بین می‌برد و پادشاه بربرها تاون هال را دریافت می‌کند و به شما امکان می‌دهد آن سه ستاره را به دست آورید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

تابستان 2024 کالاف دیوتی موبایل : همکاری GFL، نقشه Collateral و …

نوشته بعدی

سی پی دوبل کالاف کی میاد؟ 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه