آیا بازی کارتی کلش رویال برای کودکان امن و بی خطر است؟ – جواب داد

کلش رویال برای کودکان

بازی کردن Clash Royale برای کودکان چه عواقبی دارد ؟

کلش رویال در سال 2017 در حال انتخاب بود. با وجود این، بازی همچنان برای جامعه جذاب است. با این حال، بسیاری از کودکان در حال بازی کلش رویال هستند. بنابراین، بیایید دریابیم که آیا کلش رویال برای آنها ایمن است یا خیر.

کلش رویال یک بازی رایگان است. می توانید آن را به راحتی از Play Market یا AppStore دانلود کنید. همچنین، تنها محدودیتی که در بازی وجود دارد، سن 9+ است. این باعث می شود کلش رویال کاملاً رایگان دانلود شود.

در حالی که این بازی بسیار محبوب است، بچه های زیادی در حال بازی کردن هستند. همچنین، بازی برای دانلود رایگان است که فقط تعداد بچه های بازی را افزایش می دهد. در این راهنما، مزایا و معایب بازی کلش رویال برای کودکان به شما ارائه می شود. ایمن بودن یا نبودن بازی تنها تصمیم شماست. با جمینجا همراه باشید.

مقالات مرتبط »  چگونه از دک ریتر برای کلش رویال استفاده کنیم ؟

مزایای بازی کلش رویال برای کودکان

  • بازی مغز آنها را توسعه می دهد

کلش رویال مانند هر استراتژی دیگری نیاز به تفکر منطقی دارد. برای برنده شدن، باید مانایی که در اختیار دارید، کارت های خود و حریف، و قرار دادن واحد صحیح را در نظر داشتـه باشید. اگر بچه با این چیزها عمل کند، تا یک سن خاص باهوش تر می شود.

  • بازی بی رحمانه نیست

کلش رویال روی سیستم مبارزه متمرکز نیست. هیچ خون و صدای مرگی نخواهیـد دید. نکته اصلی در کلش رویال کشتـن دشمن نیست بلکه نابود کردن برج است.

معایب بازی کلش رویال برای کودکان

  • آنها معتاد می شوند

مانند هر بازی موبایلی، کلش رویال برای گرفتـن وقت شما ساختـه شـده است. و کاملاً با بچه ها کار می کند. آنها وقت آزاد زیادی دارند. همچنین، بازی دارای حالت رقابتی برای بازی نامحدود است. اگر بچه ها زیاد بازی کنند، نمی توانند بازی را متوقف کنند. کارش همین است. برای خرید جم کلش رویال برای کودک خود می توانید از سایت جمینجا اقدام کنید.

بنابراین، این همه در مورد کلش رویال برای کودکان بود. فقط شما تصمیم می گیرید که آیا این بازی برای کودک شما بی خطر است یا خیر.

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

بهترین نقاط فرود آمدن برای غارت در Karakin در پابجی موبایل PUBG Mobile

نوشته بعدی

5 دک برتر مینی پکا در کلش رویال کدام ها هستند؟ Clash Royale Deck

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه