معرفی سلاح های بازی پابجی موبایل pubg mobile

معرفی سلاح های بازی پابجی موبایل

معرفی سلاح های بازی پابجی موبایل

در بازی PUBG mobile همانند سایر بازی های بتل رویال شما با مجموعه‌ای از سلاح ها رو به رو هستید که هر یک از آنها دارای قابلیت ویژه بوده و هر یک برای رقابت های خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

معرفی سلاح های بازی پابجی موبایل pubg mobile

در این مطلب تصمیم دارم که تمامی کلاس های مختلف اسلحه در بازی پابجی موبایل را به شما معرفی کنم و قطعاً در مطالب بعدی به طور کامل هر یک از این کلاس ها را نقد و بررسی خواهیم کرد.

  • سلاح های کلاس AR

این سلاح ها جزو پر استفاده ترین و قدرتمند ترین سلاح ها در بازی پابجی موبایل هستند که، می تواند آسیب و خسارت بسیار زیادی از خود بر جای بگذارند و همچنین سرعت شلیک گلوله آنها بسیار زیاد است و این نکته را نیز ذکر کنم که این سلاح ها برای رقابت های دور برد مناسب هستند.

  • سلاح های کلاس اسنایپر

اسنایپر ها در بازی پابجی موبایل جزو پرطرفدار ترین و پر استفاده ترین سلاح ها هستند زیرا، می توانند عملکرد بسیار خوبی از خود بر جای بگذارند و برای رقابت های دوربرد بسیار مناسب بوده زیرا، می‌توانند آسیب بسیار زیادی وارد کنند و از طرفی دقت این سلاح ها نیز بسیار زیاد است.

  • سلاح های کلاس DMR

این سلاح ها جزو سلاح های نیمه اتوماتیک در بازی پابجی موبایل هستند و می‌توانند آسیب بسیار زیادی از خود برجای بگذارند و از طرفی دقت بسیار بالایی دارند اما، این سلاح ها برای رقابت‌های برد متوسط مناسب هستند.

  • سلاح های کلاس SMG

سلاح های این کلاس جزو آن دسته از سلاح هایی هستند که برای رقابت‌های برد نزدیک مناسب بوده و می‌توانند آسیب و خسارت بسیار زیادی از خود بر جای بگذارند اما، تنها در صورتی که از آنها برای رقابت‌های برد نزدیک استفاده کنید. شما میتوانید با خرید یوسی از فروشگاه ما این سلاح ها را ارتقا دهید.

  • سلاح های کلاس LMG

این سلاح ها در بازی پابجی موبایل جزو آن دسته از سلاح هایی هستند که میزان مهمات بسیار زیادی دارند و آسیب بسیار زیادی از خود برجای می گذارند، شما می توانید به عنوان یک بازیکن حمایتگر از سایر هم تیمی های خود از این اسلحه استفاده کنید زیرا تعداد مهمات اولیه این اسلحه بسیار زیاد است.

  • سلاح های شاتگان

شاتگان ها در بازی پابجی موبایل بسیار پرطرفدار بوده و می‌توانند آسیب بسیار زیادی از خود بر جای بگذارند البته تنها برای رقابت های برد نزدیک!

  • سلاح های Pistol

این سلاح ها برای رقابت های برد نزدیک مناسب هستند و آسیب بسیار خوبی می‌توانند از خود بر جای بگذارند و جزو سلاح های پر طرفدار در بازی پابجی موبایل هستند، زیرا شما می توانید از این سلاح ها به عنوان سلاح ثانویه نیز استفاده کنید همین امر باعث محبوبیت این اسلحه در بین کاربران بازی پابجی موبایل شده است.

هر یک از این سلاح ها همانطور که مشاهده کردید می تواند آسیب بسیار زیادی از خود بر جای بگذارند اما مهمترین نکته ای که می تواند باعث برتری شما نسبت به رقبای تان شود این است که بدانید باید چگونه از این اسلحه استفاده کنید و چه استراتژی برای استفاده از این اسلحه در نظر می‌گیرید، بدون شک اگر شما بدون برنامه ریزی و بدون آگاهی نسبت به نقاط قوت و نقاط ضعف هریک از این سلاح‌ها از آنها استفاده کنید می تواند نتیجه منفی برای شما در بر داشته باشد.

4/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی سلاح های کلاس SMG در بازی کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

همه چیز درباره اسلحه AK47 بازی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه