نقد و بررسی اسلحه SVD کالاف دیوتی موبایل

اسلحه SVD بازی کالاف دیوتی موبایل

نقد و بررسی اسلحه SVD کالاف دیوتی موبایل

اسلحه SVD کالاف دیوتی موبایل یکی از اسنایپرهای نیمه اتوماتیک بازی Call Of Duty Mobile است که طرفدارن بسیار زیادی را به خود اختصاص داده! در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با این اسلحه بطور کامل با شما صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

نقد و بررسی اسلحه SVD کالاف دیوتی موبایل

شما علاوه بر اینکه باید استفاده صحیح از اسلحه را بدانید باید در مورد اینکه اسلحه شما با استفاده از کدام اتچمنت ها نیز قوی میشود اطلاعات کافی داشته باشید! اسلحه SVD کالاف دیوتی موبایل یک سلاح قوی است که علاوه بر اینکه از دقت خوبی برخوردار است، سرعت شلیک گلوله و همچنین میزان اسیب و خسارتی که وارد میکند نی بسیار زیاد است، البته برای رقابت های نزدیک برد، بنابراین میتوانیم این اسلحه را جزو سلاح های قدرتمند بازی کالاف دیوتی موبایل به شمار اوریم!

  • معرفی بهترین loadout ها

Muzzle: Monolithic Suppressor

Barrel: RTC 510mm Light

Stock: RTC Steady Stock

Laser: OWC Laser – Tactical

Ammunition: 15 Round Extended Mag

ایتم هایی که در بالا ذکر شد برروی سرعت شلیک گلوله و همچنین تحرک اسلحه تاثیرگذار خواهند بود از طرف دیگر برروی تعداد مهمات نیز تاثیر مثبت میگذارند و شما میتوانید از تعداد مهمات بیشتری استفاده کنید. شما میتوانید با خرید cp کالاف دیوتی موبایل اسلحه تونو قدرتمندتر کنید، حتی اسکین های فوق العاده ای که لجندری و اپیک هستند را برای این اسلحه بدست اورید.

  • پرک های مناسب

یکی دیگراز مهمترین ایتم هایی که شما میتوانید از ان استفاده کنید که اسلحه شما قدرتمندتر شود پرک های مختلف هستند که در زیر 3 مورداز بهترین و کاربردی ترین های انها را برای این سلاح کالاف دیوتی موبایل به شما معرفی خواهم کرد.

  1. Red Perk
  2. Green Perk
  3. Blue Perk

اگر میخواهید سلاح شما قدرتمندتر شودبه شما پیشنهاد میکنم که حتما از این 3 پرک استفاده کنید.

شما تابحال تجربه استفاده از این اسلحه را داشته اید؟ خوشحال میشوم که تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید
نوشته قبلی

اموزش گرفتن کاراکترها با مهارت اکتیو در بازی فری فایر

نوشته بعدی

معرفی مپ های بازی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه