معرفی سلاح های AR بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی سلاح های AR بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی سلاح های AR بازی کالاف دیوتی موبایل

در بازی Call Of Duty Mobile و سایر بازی های بتل رویال شما می توانید سلاح های بسیار زیادی را مشاهده کنید، در بازی کالاف دیوتی موبایل سلاح ها در کلاس های مختلفی در اختیار شما قرار می گیرند که شما با توجه به نوع رقابتی که شرکت می کنید می توانید از هر یک از آنها استفاده کنید البته سطح بازی شما نیز برای استفاده از سلاح هایی که میخواهید استفاده کنید اهمیت بسیار بالایی دارد.

معرفی سلاح های AR بازی کالاف دیوتی موبایل

معمولاً بازیکنانی که می توانند در بازی کالاف دیوتی موبایل به سطح بالایی دسترسی پیدا کنند و رنگ خود را در طول بازی افزایش دهند قطعاً می‌تواند از سلاح های قدرتمند تری استفاده کنند در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با سلاح های کلاس AR و یا همان Assult Rifle ها با شما صحبت کنم.

در کلاس AR شما میتوانید بیش از ۲۰ اسلحه را مشاهده کنید که این سلاح ها دقت بسیار بالایی دارند و از طرفی می‌تواند آسیب بسیار زیادی نیز از خود برجای بگذارند البته برای رقابت های دوربرد!

  • آسیب بالا و سرعت شلیک گلوله

همانطور که پیشتر گفتم این سلاح ها می توانند آسیب بسیار زیادی از خود بر جای بگذارند از طرفی سرعت شلیک گلوله آنها بسیار بالا است شما می توانید از این سلاح ها به عنوان سلاح اصلی در بازی کالاف دیوتی موبایل استفاده کنید.

  • رقابت های مهم

در ابتدای مطلب اشاره کردم که این سلاح ها برای رقابت های دوربرد مناسب می باشد اما، از آنجایی که این سلاح ها دارای قدرت و دقت بسیار بالایی هستند شما می توانید از آنها برای تمامی رقابت ها یعنی دور برد و برد نزدیک و متوسط نیز استفاده کنید و مطمئن باشید که می توانید نتیجه بسیار خوبی دریافت کنید.

نکات مهم در رابطه با سلاح های کلاس AR

  • اگر بتوانید یک هدف گیری بسیار دقیق داشته باشید تنها با شلیک یک گلوله به سر بازیکنان دشمن می تواند به راحتی آنها را از دور رقابت‌ها حذف کنید. البته شما می تونید با خرید cp کالاف دیوتی موبایل از فروشگاهمون ایتم های مختلفی رو برای قدرتمندتر کردن این اسلحه از فروشگاه داخل بازی خریداری کنید.
  • استفاده از اتچمنت ها را برای سلاح‌های این کلاس فراموش نکنید، زیرا آنها می توانند به راحتی این اسلحه را بسیار قدرتمندتر از نوع اولیه خود و حتی چیزی که شما تصور میکنید کنند.
  • و اما مهمترین نکته‌ای که در رابطه با استفاده از این سلاح ها باید مد نظر داشته باشید این است که، زمانی که شما در رقابت های دوربرد شرکت می کنید اگر یک هدف‌گیری دقیق داشته باشید تنها کافیست یک گلوله را به بازیکن دشمن برای نابودی و شلیک کنید اما اگر در رقابتهای برد متوسط و برد نزدیک شرکت می کنید گاهی اوقات لازم است از ۲ الی ۳ گلوله برای حذف بازیکنان دشمن استفاده کنید.

امیدوارم مطالبی که در بالا ذکر شد بتواند در ارتقاء سطح بازی شما در بازی کالاف دیوتی موبایل تاثیر گذار باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

همه چیز درباره حیوانات در بازی فری فایر

نوشته بعدی

معرفی سلاح های اسنایپر در بازی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه