کلاس Igniter در کالاف دیوتی موبایل : چگونه قفل آن را باز کنیم؟

کلاس Igniter در کالاف

چگونه قفل Igniter Class را در COD Mobile باز کنیم؟

یک کلاس جدید بتل رویال به Call of Duty: Mobile در فصل 8: Nowhere To Run اضافه می شود. در اینجا نحوه باز کردن قفل کلاس Igniter در کالاف دیوتی موبایل و آنچه می توانید از آن در میدان انتظار داشته باشید آورده شده است.

سایت جمینجا مرجع معتبر خرید cp کالاف دیوتی موبایل، دارای نماد اعتماد و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می باشد.

فصل 7 بازی Call of Duty: Mobile سیستم کلاس بتل رویال را اصلاح کرد. و آنها را به پنج “professions” طبقه بندی کرد. که بسته به انتخابی که انتخاب می کنند، به بازیکنان توانایی منفعل می دهد.

آن‌ها همچنین کلاس‌های جدیدی را اضافه کردند. که برخی از آن‌ها هنوز قابل باز شدن نیستند، و در زمان عرضه فصل 7، هیچ درک درستی از زمان عرضه شدن این کلاس‌ها نداشتند.

اکنون، ما می دانیم – حداقل برای یکی از آنها. با راه اندازی فصل 8: هیچ جا برای دویدن، کلاس Igniter در دسترس قرار گرفت. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه قفل آن را باز کنید و توانایی هایی را که در هنگام انجام این کار در اختیار خواهید داشت، راهنمای ما در زیر همه را توضیح می دهد.

مقالات مرتبط »   سیزن 4 کالاف 2023 : فهرست تغییرات تعادل سلاح و پچ نات ها

نحوه باز کردن قفل کلاس Igniter در کالاف دیوتی موبایل

باز کردن قفل کلاس Igniter در کالاف دیوتی موبایل دشوار نیست. مانند تفنگ تک تیرانداز ۲۰ میلی‌متری ZRG جدید، از طریق بتل پس فصل ۸ انجام می‌شود.

کلاس Igniter در ردیف 14 مسیر آزاد بتل پس باز می شود. به این معنی که هر بازیکنی که مایل به آسیاب کردن باشد، سوراخی به شکل کلاس در موجودی خود نخواهد داشت.

همچنین شایان ذکر است که کلاس ها را می توان با استفاده از اعتبار باز کرد. هزینه هر کلاس 2000. Igniter هنوز به این روش در دسترس نیست، و مشخص نیست که آیا در طول فصل 8 خواهد بود یا خیر.

اگر می‌خواهید فوراً قفل کلاس Igniter را باز کنید، می‌توانید باندل بتل پس سیزن 8 را با 520 امتیاز COD خریداری کنید. این کار 12 لایه اول را فوراً باز می کند. به این معنی که برای باز کردن قفل کلاس Igniter فقط باید دو لایه را آسیاب کنید.

کلاس Igniter در کالاف دیوتی موبایل چگونه کار می کند؟

کلاس Igniter بخشی از حرفه دفاعی است که می توان گفت یکی از قوی ترین ها در این بازی است.

حرفه مدافع دو حالت غیرفعال را ارائه می دهد. کاهش آسیب انفجاری و کاهش تأثیر وضعیت های منفی. مورد دوم به اثرات نارنجک های شوکر، فلاش و ضربه مغزی اشاره دارد.

کلاس Igniter همچنین مقاومت پاداش در برابر آتش و آسیب انفجاری را ارائه می دهد. بنابراین شما واقعاً می توانید از Evel Knievel استفاده کنید.

با این حال، عملکرد اصلی آن Tinder Bag است. نوعی شعله افکن که مانند کوله پشتی پوشیده می شود و قیر داغ شعله ور را بر روی یک منطقه انتخاب شده می پاشد.

این تار شعله ور که چند ثانیه طول می کشد، حریفانی را که به طور اتفاقی با آن برخورد می کنند به دام می اندازد، می سوزاند و کند می کند. اگر بخواهید از میان آن بدوید تأثیری روی شما نخواهد داشت.

این در دو صورت به خوبی کار می کند :

  1. هنگام عقب نشینی در برابر دشمنی که عجله دارد
  2. یا زمانی که می خواهید یک مسیر احتمالی حمله را ببندید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل – علل و راهکارهای لغو ممنوعیت

نوشته بعدی

طلسم Recall کلش اف کلنز در آپدیت تاون هال 15 معرفی می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه