شخصیت ایگنس در فری فایر : بررسی قدرت و توانایی های او

ایگنس در فری فایر

Ignis یک شخصیت جدید Free Fire است که با به‌روزرسانی اکتبر 2023 عرضه می‌شود

اکنون گارنا شخصیت ایگنس در فری فایر را منتشر می کند. و او در به روز رسانی اکتبر 2023 وارد می شود.

برای خرید جم فری فایر فقط کافیست آیدی و اسم بازی خود را وارد کنید و در سریعترین زمان جم های خود را دریافت کرده و از بازی لذت ببرید.

Free Fire به لطف مکانیک ها و ویژگی های متمایز بازی، پایگاه کاربر فعال بزرگی دارد که هر کدام قدرت منحصر به فرد خود را دارند. مانند مهارت های شخصیت، توانایی های حیوانات خانگی و غیره. مهارت‌ها از نظر کارهایی که می‌توانند انجام دهند بسیار متفاوت است. در نتیجه ایجاد یک شخصیت می‌تواند به سادگی انتخاب قدرتی باشد که بیشتر برای شما جذاب است. شما همچنین ممکن است فقط بر اساس ظاهر، شخصیتی را که بیشتر برای شما جذاب است انتخاب کنید. بسیاری از آپدیت‌های قبلی حداقل یک شخصیت را ارائه کرده‌اند. پس بازیکنان انتظار دارند این بار الگوی مشابهی داشته باشند.

مقالات مرتبط »     نحوه دانلود ادونس سرور OB42 فری فایر : جزئیات ثبت نام برای اکتبر 2023

توانایی های شخصیت ایگنس در فری فایر

شخصیت ایگنس در فری فایر مرد جوانی است. اما مهارت های فوق العاده ای دارد. او به دلیل تسلط بر آتش، نیرویی غیرقابل توقف در میدان جنگ است. خود ایگنس چیز زیادی در مورد گذشته مبهم خود فاش نمی کند، با این حال، بسیاری ممکن است کنجکاو باشند که او چگونه به این توانایی ها دست یافته است. او متعهد به حمایت از بیگناهان و در برابر کسانی است که با استفاده از هدایای خود عدالت را تضعیف می کنند.

با خرید جم فری فایر می توانید آیتم های لازم برای عبور از مکان های خطرناک بازی را خریداری کنید.

دیوار آتشی که ایگنس می تواند تداعی کند شعاع 10 متری دارد و 8 ثانیه طول می کشد. ایگنس می تواند از این ویژگی برای مسدود کردن گذرگاه های مهم، محافظت از متحدان یا غافلگیری دشمنان خود استفاده کند. زیرا 15 متر جلوتر از بازیکن فعال می شود.

جلوه‌های Paredo de Fogo فراتر از توانایی آن در ممانعت است.

هر کسی که جرات کند از او پیشی بگیرد، عواقب وحشتناک احتراق را تجربه خواهد کرد. این احتراق باعث آسیب فوری 30 نقطه می شود. و سپس آسیب را به مدت دو ثانیه با سرعت 10 نقطه در ثانیه ادامه می دهد. ایگنیس در هر درگیری دشمن وحشتناکی است! زیرا کسانی که در برابر آتش او مقاومت می کنند 10٪ از دوام زره خود را نیز از دست می دهند.

نحوه اجرای بازی به لطف شخصیت ایگنس در فری فایر به زودی تغییر خواهد کرد. مهارت او بازیکنان را به بازی تاکتیکی و محتاطانه تر تشویق می کند. همچنین یک عنصر استراتژیک منحصر به فرد را برای بازی ها فراهم می کند. استفاده استراتژیک از دیوار آتش می تواند میدان نبرد را تقسیم کند، تیم های دشمن را تقسیم کند و فرصت های کمین ایجاد کند. گیمرها اکنون باید هنگام توسعه استراتژی خود، حضور ایگنیس را در نظر بگیرند، یا با این دشواری اضافی سازگار شوند یا از مهارت های خاص او برای پیروزی استفاده کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین لود اوت وکتور برای پابجی موبایل : تنظیم کامل اتچمنت ها

نوشته بعدی

بهترین لود اوت Crossbow برای پابجی موبایل : تنظیم کامل اتچمنت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه