کارت Ice Spirit Evolution با توانایی منجمد کردن تدریجی نیروها معرفی شد

کارت Ice Spirit Evolution

طرفدار کلش رویال مفهوم تکامل روح یخی را با توانایی نیروهای گلوله برفی به اشتراک می گذارد.

یک مفهوم کارت جذاب دیگر اخیراً در Reddit ظاهر شد. که دارای کارت Ice Spirit Evolution است. که دارای توانایی منجمد کردن و غیرفعال کردن تدریجی نیروهایی است که در Clash Royale با آنها روبرو می شود. با ورود Card Evolution و دریافت به‌روزرسانی Evolution بسیاری از کارت‌ها، مفاهیم کارت‌های Clash Royale از انجمن r/ClashRoyale Reddit با ایده‌های کارت نوآورانه برای هر فصل سر و صدا می‌کنند.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

کارت Ice Spirit Evolution به یک گلوله برفی تبدیل می شود و در مسیر سربازان می چرخد

ما بار دیگر از u/MehmetSalihKoten این ایده را داریم که به طور گسترده در جامعه شناخته شده است. به ویژه برای به اشتراک گذاری مفاهیم کارت جذاب مانند کارت ساختمان آهنربا، بالون رها کردن سرباز، مفهوم کارت برج ساعت، مفهوم کارت فن، و مفهوم ماهیگیر تاریک مفاهیم Card Evolution او نیز محبوب هستند. و Mega Knight، Prince و Mega Minion از بهترین آثار او هستند.

مقالات مرتبط »    فصل 51 کلش رویال : به روز رسانی سپتامبر 2023 و تغییرات تعادل

با توجه به طراحی کارت Ice Spirit Evolution به یک گلوله برفی تبدیل می شود. و در مسیر نیروها می چرخد. بسیار شبیه کارت رایج فعلی Ice Spirit، حتی در تکامل خود نیز به اندازه کافی آسیب وارد می کند. این انتخاب طراحی یک رویکرد متعادل را تضمین می کند. و از قدرتمند شدن بیش از حد آن برای هزینه 1 اکسیر جلوگیری می کند.

چیزی که آن را غیرممکن می کند 15 سیکل است. اکثر کارت‌های فعلی معمولاً دارای 1 تا 2 چرخه هستند. و برای این کارت خاص، حتی اگر تعداد چرخه‌های پایین‌تر ممکن است مناسب‌ترین انتخاب نباشد، داشتن 3 یا 4 چرخه تا Evolution خوب به نظر می‌رسد. زیرا در طول مسابقه بارها از آن استفاده می‌شود.

به طور کلی، جامعه نظرات مساعد خود را در مورد این مفهوم به اشتراک گذاشتند، با برخی از نظرات مثبت در مورد کارت به طور کلی متعادل. علاوه بر جنبه 15 چرخه، بدیهی است که مفهوم کارت به عنوان تمسخر سیستم فعلی نبوده و در واقع می تواند یک مکمل فوق العاده برای بازی باشد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین لود اوت S1897 در پابجی موبایل با راه اندازی کامل اتچمنت ها

نوشته بعدی

چالش Absolutely Fa-boo-lous کلش اف کلنز : نحوه کسب سه ستاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه