آموزش بالا بردن لول در فری فایر

بالا بردن لول در فری فایر

بازی فری فایر از جالب ترین و مهیج ترین بازی های اکشن است. این بازی چند سال است که از بازی های پرطرفدار رقیب برای بازی های بتل رویال مثل کالاف دیوتی و پابجی است. در نظر داشته باشید که گارنا فری فایر تاکنون در جشنواره های بسیاری به عنوان اسطوره در بین بازی های موبایلی معرفی شده است.

برای بالا بردن سطح خود در بازی فری فایر لازم است که مواردزیرا را بع انجام رسانید. در این صورت می توانید سطح خود را هر روز بالاتر ببرید.

 انجام دادن ماموریت ها به صورت روزانه

برای مثال شما می توانید با انجام دادن ماموریت ها به صورت روزانه به خود کمک نمایید. این نکته را در نظر داشته باشید که ماموریت های روزانه بسیار آسان هستند و کار دشواری را از شما نمی خواهند. شما می توانید به آسانی تمام این ماموریت ها را به انجام رسانید. ماموریت ها به شکل روزانه از منابع عالی برای کسیب امتیازات بالا در بازی فری فایر هستند.

خرید جم در بازی

از دیگر راه ها برای بالا رفتن سطح شما در بازی این است که از الماس یا جم استفاده کنید. در نظر داشته باشید که هر چه الماس های شما در بازی بیشتر باشد می توانید سطح خود را بیشتر بالا ببرید. شما با خرید جم فری فایر می توانید کارت ای ایکس پی بگیرید و این خود می تواند به شما کمک کند که سطح خود را بالاتر ببرید. همینطور می توانید با خرید لول آپ پس فری فایر لول خود را افزایش دهید.

 راه دیگر برای بالا بردن سطح خود در بازی فری فایر

برای بالا بردن سطح خود لازم است که پول بدهید. ولی روش هایی نیز وجود دارد که مجانی است و شما احتیاجی به خرج کردن پول ندارید. تلاش نمایید تا در بازی ها به نفر اول بدل شوید. هدفی که باید در نظر داشته باشید این است که زنده بمانید نه این که دیگران را بکشید. بنابراین باید تمام تلاش خود را بکنید که در بازی به کسب مقام اول برسید.

بهره گیری از کارت های ای ایکس پی

گگیمرهایی که می خواهند سطح خود در بازی فری فایر را بالا ببرند لازم است که از کارت های ای ایکس پی استفاده کنند. این کارت ها به شما کمک می کند تا بتوانید سرعت لول آپ خود را ارتقا بدهید. این نکته را در نظر داشته باشید که زمانی که به فعال سازی کارت می پردازید در حقیقت امتیازاتی که در طول بازی به دست می آورید را دو برابر می کنید.

باید از ده نفر اول باشید

شما باید در لیست ده نفر اول قرار بگیرید. برای این کار لازم است که در ابتدای بازی به جاهای خلوت تر بروید تا قادر باشید که از درگیری و نزاع در بازی به دور باشید و لوازم خود را جمع آوری نمایید. در این صورت است که می توانید تا پایان بازی زنده بمانید.

دوری از نزاع و جنگ در بازی برای افراد مبتدی توصیه می شود. چنان چه شما حرفه ای هستید باید کار خود را تا آن جا پیش ببرید و وارد درگیری شوید تا کیل های بیشتری بگیرید. در این صورت است که می توانید امتیازات بیشتری را از آن خود نمایید. هر چه امتیازات شما بیشتر باشد راحت تر می توانید بازی را ادامه بدهید و سطح خود را بالاتر ببرید.

برای کامل کردن این مبحث بایستی این نکته را بدانید که در گارنا فری فایر مثل دیگر بازی ها باید تا می توانیدبازی کنید. در این صورت است که می توانید پیشرفت نمایید. هر چه بیشتر این بازی را انجام بدهید می توانید در این بازی حرفه ای تر شوید و امتیازات خود را بالاتر ببرید. هر چقدر سطح شما بالاتر برود می توانید پاداش ها را به صورت رندوم به دست بیاورید و سطح خود را بالاتر ببرید.

این را هم بخوانید : آموزش ارسال جم برای دوستان در فری فایر

رازهای مهم برای ارتقاء سطح در فری فایر

اگر در بازی فری فایر مبتدی هستید لازم است تا انواع ترفندها را برای موفق شدن در این بازی پر شور و پر طرفدار بیاموزید تا بتوانید هر چه سریع تر سطح خود را بالاتر ببرید.

برای آغاز لازم است که به مناطقی بروید که خلوت تر است. این رازی است که حتما باید بلد باشید. در این صورت کمتر در معرض آسیب قرار می گیرید.

دومین رازی که برای موفقیت در بازی فری فایر باید بدانید این است که حرکت خود را به صورت زیگ زاگی به انجام رسانید. بازی فری فایر بر پایه نبرد و جنگ است. هر لحظه از این بازی ممکن است تیری از طرف دشمن به شما اصابت کند. در این صورت سریع از بازی به بیرون رانده می شوید. لازم است بدانید که برای کمتر صدمه دیدن در بازی باید در مواقعی که احساس خطر می کنید حرکت زیگ زاگی داشته باشید.

راز سوم در بازی فری فایر به خصوص برای افرادی که مبتدی هستند این است که کوله پشتی خود را بایستی از سلاح و مهمان پر کنید. اما به یاد داشته باشید که کوله پشتی شما باید فضا برای سلاح های مهم تر و جدیدتر داشته باشد. اگر کوله پشتی شما از سلاح های قدیمی پر شده است باید تا آن جا که می توانید اسلحه و مهمات قدیمی را به دور بیندازید و در عوض آن ها به جمع آوری سلاح های جدید بپردازید.

در نظر داشته باشید که در بازی فری فایر کمک های ریزی به شما می شود. باید حواس خود را تا آن جا که می توانید جمع کنید و هر کمک کوچکی را دریافت بدارید.

برای مثال در بازی فری فایر جعبه های حمایت از آسمان نازل می شود. بنابراین امکانات و تجهیزات و اسلحه های جذاب داخل بازی می تواند بسیار کمک کننده باشند.

باید به نقشه کوچکی که در بازی است دقت نمایید. این نقشه می تواند به شما کمک کند تا بتوانید مسیر خود را به درستی پیدا کنید. همچنین باید بدانید که این نقشه به شما کمک می کند که از هجوم دشمن آگاهی داشته باشید و بدانید از چه سمتی به شما حمله می شود.

چنان چه شما بتوانید بازی فری فایر را با هدفون انجام بدهید بهتر است. زیرا می توانید از صدای پاها، صدای شلیک ها و وسایل نقلیه باخبر بشوید. در این صورت می توانید بفهمید کی فرار کنید یا چه وقت بمانید.

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

ترجمه ماموریت های هفته 2 سیزن M15 پابجی موبایل

نوشته بعدی

تغییر ایمیل و رمز عبور اکانت کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه