اموزش گرفتن شمشیر کاتانا در بازی کالاف دیوتی موبایل

اموش گرفتن شمشیر کاتانا در بازی کالاف دیوتی موبایل

اموزش گرفتن شمشیر کاتانا در بازی کالاف دیوتی موبایل

شمشیر کاتانا یکی از سلاح های سرد و آیتم های کاربردی در بازی Call Of Duty Mobile است که بسیاری از بازیکنان در تلاش آن بتوانند آن را به دست آورند، در این مطلب تصمیم دارم در رابطه با آموزش گرفتن شمشیر کاتانا در بازی کال آف دیوتی موبایل با شما صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

اموزش گرفتن شمشیر کاتانا در بازی کالاف دیوتی موبایل

زمانی که شمشیر کاتانا در بازی کالاف دیوتی موبایل به صورت رایگان در دسترس قرار گرفت بازیکنان باید مجموعه ای از ماموریت ها را کامل می کردند تا بتوانند این شمشیر را به صورت رایگان و به عنوان پاداش از آن خود کنند اما اکنون شما باید شمشیر کاتانا را از فروشگاه داخل بازی خریداری کنید.

ترفند های استفاده از شمشیر کاتانا

برای اینکه بتوانید به صورت یک بازیکن حرفه‌ای از شمشیر کاتانا استفاده کنید باید ترفندها و راهکارهایی را در پیش بگیرید که در ادامه قصد دارم در رابطه با این ترفندها با شما صحبت کنم.

  • ترفند شماره ۱

هنگام استفاده از شمشیر کاتانا سعی کنید که پیش از این که به طور مستقیم از شمشیر استفاده کنید از نارنجک های دودی استفاده کرده و زمانی که شما از نارنجک های دودی استفاده می کنید و تمام استراتژی های دشمنان را به هم می‌زنید به راحتی می توانید با استفاده از شمشیر کاتانا و تنها با یک ضربه آنها را از دور رقابت‌ها حذف کنید.

  • ترفند شماره ۲

شناسایی دشمنان نیز یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای استفاده از شمشیر کاتانا است در ابتدا دشمن را شناسایی کرده و سپس آنها را مورد حمله قرار دهید.

  • ترفند شماره ۳

شمشیر کاتانا برای رقابت های بردن نزدیک مناسب میباشد و جزو قوی ترین سلاح ها در بازی کالاف دیوتی موبایل برای رقابت های برد نزدیک است.

  • ترفند شماره ۴

شما می توانید با استفاده از شمشیر کاتانا به همراه آیتم Quick fix perk راحتی دشمنان را تحت فشار قرار دهید و آن ها را شکست دهید. اگر برای خرید شمشیر کاتانا از فروشگاه داخل بازی سی پی کافی نداشتید می توانید برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل قسمت محصولات فروشگاه ما مراجعه کنید.

  • ترفند شماره ۵

شما راحتی می توانید سرعت حرکت شمشیر کاتانا را افزایش دهید افزایش سرعت باعث می‌شود که ضربات شما آسیب و خسارت بیشتری از خود برجای بگذارند.

توصیه من به شما این است که اگر جزو آن دسته از بازیکنان هستید که طرفدار رقابت های برد نزدیک در بازی کالاف دیوتی موبایل هستند بدون شک می توانید از شمشیر کاتانا به عنوان سلاح ثانوی استفاده کنید و مطمئن باشید که می توانید نتیجه خوبی از آن بگیرید.

اگر شما نیز تجربه استفاده از شمشیر کاتانا را دارید خوشحال می شوم که تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان کالاف دیوتی موبایل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

ترفند هایی برای اجرای بازی حرفه‌ای در پابجی موبایل Pubg mobile

نوشته بعدی

اشنایی با بهترین اسنایپر های کالاف دیوتی موبایل call of duty mobile

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه