چگونه دانلود خودکار کالاف دیوتی موبایل را غیر فعال کنیم؟

دانلود خودکار در بازی کالاف دیوتی

پس از گذشت سال ها از ورود بازی کالاف دیوتی به بازار محتواهای جدیدی به عنوان بازی اضافه شده است. سازندگان بازی کالاف دیوتی تصمیم گرفتند که نقشه های بازی را به صورت فایل های دانلودی در بیاورند. این فایل ها شامل تمامی مواردی که در بازی وجود دارد از جمله سلاح ها و اسکین ها می شود که در هر فصل نیز آپدیت می شود.

بعد از این که این بازی را از راه مایکت و یا هر اپ دیگر دانلود کردید بایستی به نصب دیتای بازی بپردازید. پس از این که به بازی وارد شدید خواهید دید که در پیج لاگین 200 مگا بایت منبع برای دانلود وجود دارد. ولی پس از داخل شدن در حساب خود و ورود به پیج اصلی شما یک آیکون برای بارگیری می بینید که روی آن 1 درصد نوشته شده است.

دانلود خودکار در بازی کالاف دیوتی

هنگامی که شما به اجرا و پیاده سازی بازی کالاف دیوتی می پردازید، این بازی اقدام به دانلود و بارگیری فایل های اضافی به درد نخور می کند. دانلود خودکار فایل های اضافی سبب می شود که به سرعت حجم اینترنت شما کاهش پیدا کند و به صفر برسد. همچنین حجم زیادی از دانلودها فضای گوشی شما را پر خواهد کرد. بنابراین لازم است تا با ترفندهایی که در این مقاله می گوییم جلوی این کار را بگیرید.

با ضربه زدن بر روی دانلودها خواهید دید که لیستی از منابعی از بازی که در حال بارگیری است که دربرگیرنده نقشه ها و دیگر فایل های بازی می شود در حال بارگیری است؛ اگر با اینترنت وای فای به بازی متصل شده باشید. برای این که بتوانید دانلود خودکار را متوقف کنید لازم است که تیک گزینه promote data connection را بردارید. در این صورت می توانید بارگیری خودکار را متوقف کنید.

قطع کردن دانلود با بهره گیری از یک روش

یک راه وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن دانلود خودکار کالاف دیوتی را متوقف کنید. در این ترفند شما لازم است که به وسیله اینترنت همراه به بازی وارد شوید و زمانی که به منو رفتید اینترنت خود را قطع کنید و به یک وای فای وصل شوید. در این زمان شما گزینه retry را مشاهده خواهید کرد که با فشار دادن آن دوباره به سرورها در بازی متصل می شوید و ممشاهده می کنید که هیچ یک از فایل ها دیگر بارگیری نمی شوند.

قطع کردن دانلود کالاف دیوتی در اینترنت موبایل

در نظر داشته باشید که اگر با اینترنت سیم کارت خود به بازی کالاف دیوتی وارد شده اید به احتمال زیاد فایل ها بارگیری نمی شوند. دلیل این امر این است که دانلود فایل ها هزینه های اضافی را برای گیمر ایجاد خواهد کرد. بنابراین سازندگان روند بارگیری فایل ها به صورت خودکار را برای اینترنت گوشی قطع کرده اند. اما با اینترنت وای فای دانلود خودکار صورت می پذیرد. در بالا راه قطع کردن این روند را به شما توضیح دادیم که کار بسیار راحتی می باشد. اما ممکن به احتمال بسیار کم زمانی که شما با اینترنت سیم کارت به بازی وارد می شوید دانلود فایل ها به صورت خودکار انجام پذیرد؛ در این صورت شما می توانید اجازه دانلود کردن را قطع کنید و تیک گزینه ای که در بخش قبل برای اینترنت وای فای ذکر نمودیم را بزنید. در این صورت دانلود خودکار متوقف می شود.

برای برطرف کردن اشکال دیده نشدن اسکین ها در بازی کالاف دیوتی چکار می توانیم انجام دهیم؟

در نظر داشته باشید که اگر شما نقشه های گیم را بارگیری نکنید در این صورت مجوز وارد شدن به قسمت مولتی پلیر به شما داده نمی شود. همچنین لازم است بدانید که چنان چه اسکین و شخصیت ها را در بازی کالاف دیوتی در لیست بارگیری های خود نداشته باشید امکان دارد نتوانید لباس گیمرها را درست ببینید و به جای شخصیت های فصلی، پیش فرض های اولیه و سربازان نخستین را ببینید. برای این که بتوانید این مشکل را برطرف کنید لازم است که منبع ها را یک دفعه دانلود کرده و نصب نمایید. خواهید دید که این مشکل به راحتی برطرف می شود.

 افزایش سرعت در بازی کالاف دیوتی با بهره گیری از اینترنت

بیشتر بازیکنان از ترفندهای خاص برای بازی کالاف دیوتی در موبایل بهره می برند و از این راه حل ها برای پیروزی استفاده خی کنند. ولی مشکلات جزیی هم وجود دارند که امکان دارد ما نسبت به آن ها توجهی نداشته باشیم. یکی از این مشکلات پینگ زیاد در این بازی است که ممکن است برای شما دردسر آفرین باشد و بر تجربه شما تاثیر بد بگذارد.

چنان در بازی کالاف دیوتی بودید و حس کردید که بیشتر از حد عادی لگ دارید لازم است تا به عددی که درپایین نقشه دقت کنید. عدد لگ باید بین 70 تا 100 باشد. این عدد بیانگر پینگ و سرعت فرستادن و گرفتن دیتا به سرورها در بازی است.

در بهترین حالت ممکن است لازم است تا شما مشکلات زیر را بررسی کنید:

برای برطرف کردن این مورد بایستی در اول بررسی کنید که فرد دیگری از وای فای شما دانلود را انجام ندهد و چنان چه مشغول این کار است لازم است که این کار را تا پس از این دور از بازی به تعویق بیندازد.

لازم است که به دانلودها در موبایل خود نگاه کنید. چنان چه گوگل پلی در حال بارگیری و دانلود اپلیکیشن ها است لازم است که آن را برطرف سازید. برای برطرف ساختن این مورد لازم است که به تنظیمات play store بروید و مجوزها مبنی بر بارگیری را حذف کنید. در صورتی که از سرعت خوب برخوردار هستید و برای لذت بردن از بازی نیازمند خرید cp کالاف دیوتی موبایل هستید می توانید از سایت جمینجا اقدام کنید.

دقت داشته باشید که در حین انجام بازی از VPN استفاده نکنید. زیرا این کار سبب می شود که پینگ شما در هنگام بازی کالاف دیوتی بالا رود و اکانت کالاف دیوتی شما بن شود. در این صورت امکان دارد که شما نتوانید تا مدت های طولانی با اکانت خود به بازی وارد شوید.

بررسی راه حل ها در بازی به شما یاری می کند که بتوانید تجربه خود را در بازی کالاف دیوتی افزایش بدهید و از دست لگ و پایین آمدن فریم ها به صورت ناگهانی راحت شوید.

5/5 - (4 امتیاز)
نوشته قبلی

آموزش گرفتن لباس در فری فایر

نوشته بعدی

معرفی کارکتر Skyler در بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه