چگونه چالش Beast King کلش اف کلنز را شکست دهیم ؟

چالش Beast King کلش

کلش اف کلنز : چگونه در چالش دیو شاه را سه ستاره بگیریم؟

کلش آف کلنز دوباره یکی از بهترین چالش‌هایی را که می‌توانست برای بازیکنان فراهم کند. یعنی چالش دیو شاه ، ارائه کرده است. چالش Beast King کلش اف کلنز در درجه اول بر روی پوست جدید Beast King متمرکز است. بنابراین، بازیکنان باید با از بین بردن پایگاه چالش و گرفتن 3 ستاره، چالش را کامل کنند. این بازی همچنین با برخی از جوایز برای بازیکنان در صورت پیروزی بر پایه چالش تنظیم شده است.

سایت جمینجا با هدف خرید مستقیم و فوری جم کلش اف کلنز ارزان و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

مقالات مرتبط »  چالش سال نو کلش اف کلنز : نحوه شکست چالش Happy New Year

معرفی چالش Beast King کلش اف کلنز

پایگاه چالش Beast King کلش اف کلنز یکی از جالب ترین بیس های دهکده ای است که بازیکنان تا به امروز دیده اند. شعار اصلی این رویداد، تبلیغ پوسته جدید Beast King است که در گلد پس برای این فصل آمده است. به بازیکنان 400 امتیاز EXP و Builders Potion به صورت جایزه در صورت کسب 3 ستاره در پایگاه رویداد تعلق می گیرد.

چگونه چالش دیو شاه کلش اف کلنز را سه ستاره کنیم ؟

بازیکنان با کمک این قطعه به راحتی می توانند چالش Beast King کلش اف کلنز را سه ستاره کنند. برای شروع، مطمئن شوید که Grand Warden قرار است منطقه را در وسط زمین قرار دهد. بازیکنان از گوبلین های یواشکی یکی به سمت چپ و دیگری به سمت راست استفاده می کنند تا از هر طرف دیوار راه بروند و همه تله ها را بردارند.

با این حال، ابتدا از سه طلسم اسکلت در نمایشگاه اکسپو، دو طلسم در برج دوزخ، و یکی روی Builder Hood با یک آرچر در پایین سمت چپ اکسیر استفاده کنید. حالا مراقب قلعه قبیله باشید. گابلین های یواشکی را آماده کنید. هنگامی که قلعه قبیله ویران شد، Sneaky Goblin را در سمت چپ رها کنید. در Sneaky Goblin در سمت راست، همه تله‌ها به سمت راست پایین آرچر کوئین و گراند واردن می‌روند تا به سمت راست حرکت کنند.

اما حالا بازیکنان باید دوباره روی تالار شهر تمرکز کنند. هر پنج گابلین یواشکی باید در یک نقطه به همراه یک طلسم نامرئی بالای آن دیوار رها شوند تا گوبلین ها را نامرئی کنند. اکنون تمرین نبرد تالار شهر در سراسر این منطقه ساعت سه که به سمت جهنم چند هدفه هدف گذاری شده است. بازیکنان باید از دیوار شکن برای جمع کننده اکسیر استفاده کنند.

کینگ و تایتان نیز در این طرف و دو طلسم اسکلت یکی در مقابل هر یک از بازیکنان مونولیت می توانند قهرمان سلطنتی را نیز به منطقه بفرستند. حالا بازیکنان فقط منتظر می مانند اگر یک تک سنگ روی ملکه آنها قفل شود. بازیکنان ممکن است بخواهند او را نامرئی کنند. بازیکنان اکنون باید با نزدیک شدن به ذخیره اکسیر تاریک از توانایی پادشاه استفاده کنند. و زمانی که بین همه یکپارچه‌ها قرار می‌گیرند و گردباد در آنجا حرکت می‌کند، به یک قابلیت هشدار زمینی می‌رسند.

سپس

باید از تمام اسکلت ها و بربرها در حالی که به سمت تک سنگ ها حرکت می کنند محافظت کند و آنها را پایین بیاورد. سپس بازیکنان باید از Headhunter خود در ناحیه سمت راست استفاده کنند. و او به سمت ملکه کماندار در بالا حرکت می‌کند و سپس یک طلسم اسکلت را در ناحیه مقابل Kings، یکی در بالای تسلا در سمت چپ آن تغییر مسیر می‌دهد.

سپس بازیکنان می توانند هر زمان که فرصتی برای سمت چپ داشته باشند، به صورت مخفیانه وارد آرچر شوند. اما بازیکنان باید به جادوهای دیگر ادامه دهند. طلسم های نامرئی بسیار مهم هستند. زیرا پادشاهان بربر پایین می روند و قهرمانان شما در یک طلسم اسکلت حرکت می کنند. بازیکنان باید از آخرین در مقابل دوزخ های هدف استفاده کنند. این همان چیزی است که بازیکنان باید مراقب قهرمان سلطنتی خود باشند که یک قهرمان هدف گیری دفاعی است. بنابراین اگر یک Target Inferno روی قهرمان سلطنتی قفل شود، تمایل به فرار دارد. .

او را نامرئی کنید تا مطمئن شوید که او پایین نمی‌آید. و بازیکنان می‌خواهند هنگام حمله به برج‌های دوزخ برای بهترین موفقیت تلاش کنند و از توانایی او استفاده کنند. پس از این، بازیکنان می‌توانند بروند. و می‌توانند از طلسم نامرئی به همراه توانایی ملکه در هر زمان که در خطر است استفاده کنند. که باید سه ستاره را به بازیکنان بدهد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

معرفی کامل جوایز رویال پس ژانویه کلش رویال : فصل 43

نوشته بعدی

بهترین گان اسکین فری فایر با توانایی های ویژه در سال 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه