چطور در بازی پابجی موبایل بازیکن بهتری باشیم

آموزش بازی پابجی موبایل

آیا قصد دارید در بازی پابجی موبایل حرفه ای شوید، یا حداقل به بازیکن بهتری تبدیل شوید؟ به لیست نکاتی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد توجه کرده و به موارد آن عمل کنید!

در این لیست نکاتی را برای شما قرار دادیم که با رعایت کردن آن می توانید بلافاصله به یک بازیکن خوب در بازی پابجی موبایل تبدیل شوید.

بیشتر این نکات نیاز به کار خاصی ندارد ، فقط کافیه به آنها توجه کنید و آنها را در بازی به کار بگیرید، اگر به خوبی به این نکات عمل کنید از بیشتر بازیکن های این بازی بهتر خواهید شد.

یکی از بهترین روش های ارتقاء خودتون در بازی خرید یوسی پابجی موبایل هست.

پس منتظر چی هستید بریم سراغ لیست نکات:

1- همیشه کلاه ایمنی بپوشید 

در بازی پابجی موبایل اگر آسیب زیادی به کلاه شما وارد شود، از سرتان میوفتد و شما باید بلافاصله یک کلاه دیگر پیدا کنید.

استفاده از کلاه ایمنی در بازی پابجی موبایل

از دست دادن کلاه یا نداشتن آن باعث می شود شما بسیار آسیب پذیر شوید، خصوصاََ در برابر تک تیر انداز ها! اگر شما یک کلاه اینی لول 2 پیدا کنید، از هدشات های سلاح Kar98K در امان خواهید بود که همین موضوع مزیت خوبی برای شما دارد.

2- از حالت سوم شخص استفاده کنید تا از منافع آن استفاده کنید 

شما می توانید از این حالت برای بهتر دیدن اطراف خود بدون اینکه خودتان را لو دهید استفاده کنید، همانطور که در تصویر زیر می بینید ، شما می توانید از حالت سوم شخص برای دیدن مکان های مختلف بدون اینکه توسط بازیکنان شناسایی شوید استفاده کنید.

حالت سوم شخص در بازی پابجی موبایل

یکی از مثال های دیگری که می توانیم از اهمیت حالت سوم شخص بزنیم، دیدن آن طرف دیوار بدون رفتن به آنجا است، در این حال شما در مکانی امن هستید و از حضور دشمن در جایی که در حالت اول شخص به آن دید ندارید آگاه خواهید بود.

3- اگر زمان کافی دارید به جای استفاده از Medkit  از Bandage  استفاده کنید 

اگر شما در شرایط جنگی و سختی نیستید ، نیازی به استفاده از Medkit نیست و شما می توانید با Bandage خودتون را هیل کنید.

آموزش استفاده از بانداژ و مدکیت در بازی پابجی موبایل

بانداژ زمان بیشتری از شما می گیرد تا جونتان را پر کند، و شما برای پر شدن جونتون باید از چند عدد از آن استفاده کنید، اماّ با استفاده از این ها و نگه داشتن بسته های هیل و مدکیت قوی برای شرایط اضطراری تر در واقع شما دارید از لوازمتون به موقع استفاده می کنید.

4- حواستون به بالای پله ها باشد 

زمانی که بازیکنی که داخل ساختمان هست حمله می کنید، باید دقت کنید که بالای پله مخفی نشده باشد اگر حواستون به این موضوع نباشد ممکنه غافلگیر و کشته شوید.

آموزش نکات مهم بازی پابجی موبایل

بهترین کار در این شرایط پیشگیری از حمله به این چنین بازیکنان است چون خطری بیشتری برای شما دارد ، اگر قصد حمله دارید از هم تیمی هایتان کمک بخواهید و از نارنجک استفاده کنید.

برای داشتن اطلاعات بیشتر از نارنجک های بازی پابجی موبایل حتما اینجا کلیک کنید و این مقاله را بخوانید.

5- از پله ها به عنوان مکانی برای کمپ کردن استفاده کنید 

حتما کمپ کردن در بالا و زیر پله را امتحان کنید، این مکان یکی از مکان های خوب و مناسب برای کمپ در بازی پابجی موبایل است، از این نقطه می توانید به راحتی بازیکنانی که وارد ساختمان می شوند را از بین ببرید.

معرفی مکان های کمپ در بازی پابجی موبایل
بازیکنانی که روی پله ها می آیند هیچ دیدی به شما که کمپ کردید ندارند، و شما می توانید به راحتی آنها را شکار کنید.

6- بازیکنانی ناک کردید (Down کردید) را در جا نکشید! 

اگر شما بازیکنی را ناک کردید، ممکنه تموم کردن و کامل کشتن این بازیکن کاری وسوسه انگیز باشد، در نظر داشته باشید همیشه ارزشش را دارد که صبر کنید چند لحظه و ببینید چه رخ می دهد، اگر به خزیدن بازیکنی که Down کردید دقت کنید ، می توانید اطلاعات مهمی را به دست آورید.

آموزش بازی پابجی موبایل

در بیشتر مواقع بازیکنی که ناک کردید عصبانی می شود و مستقیم به سمت نزدیک ترین هم تیمی خود میخزد، شما می توانید با دنبال کردن همین مسیر که بازیکن ناک شده می خزد تا به هم تیمی اش برسد بقیه اعضای تیمش را پیدا کنید و از بین ببرید، البته دقت کنید اگر بازیکن داشت می خزید تا به یک کاور یا محل امنی برسد ، دیگر رحم نکنید و او را بکشید.

7- همیشه در کنار هم تیمی هایتان بمانید 

اگر شما در تیم 2 نفره به بالا بازی می کنید، مطمئن شوید که از هم تیمی هایتان دور نمی شوید، حتی اگر آنها دوستان شما نیستند و آنقدر به درد شما نمی خورند باز هم باید در کنار آنها حرکت کنید چون قدرت و توان بیشتری در کار گروهی وجود دارد.

آموزش بازی پابجی موبایل
اگر شما ناک بشید، هم تیمی هایتان می توانند شما را بلند کنند و به بازی بر گردانند، این چیز هایی هست که تنها کار تیمی رقم میزند.

8-از سلاح های مختلف با توجه به موقعیت استفاده کنید 

اگر سلاحی که استفاده می کنید با شرایط و موقعیتتان سازگار نباشد ، دچار مشکل می شوید، برای مثال اگر داخل ساختمان هستید از شات گان ها و یا SMG ها استفاده کنید و برای خارج ساختمان از AR ها استفاده کنید.

آموزش بازی پابجی موبایل

9- سعی کنید با تیر اندازی به مسافت های دور Kill ببگیرید 

اگر قصد دارید بازیکنی را در دور دست بکشید، باید از سلاح های مناسب و تک تیر زن استفاده کنید، شما برای کشتن بازیکن با تک تیر انداز ها به 1-2 هدشات و یا 3-4 بادی شات نیاز دارید.

آموزش بازی پابجی موبایل

10- از Auto-Run استفاده کنید و به دست هاتون استراحت بدهید 

اگر قصد دارید مسافت طولانیی را بدوید از دویدن خودکار استفاده کنید به جای نگه داشتن دکمه بر روی صفحه.

آموزش Auto run در بازی پابجی موبایل

با استفاده از Auto run دیگر لازم نیست دکنه ی دویدن را نگه دارید که همین موضوع به شما کمک زیادی می کند.

11- از وسیله ی نقلیه ی خود به عنوان کاور استفاده نکنید

اگر در حین رانندگی تیر خوردید و تصمیم گرفتید پیاده شوید و جایی پناه ببرید هرگز پشت ماشین خودتون این کار را نکنید.

آموزش بازی پابجی موبایل

اگر شما از وسیله ی نقلیه خود به عنوان کاور استفاده کنید، خودتان را در ریسک بزرگی قرار داده اید، دشمنان شما می توانند با تیر اندازی به ماشین شما باعث منفجر شدن آن شوند، و از آنجایی که شما پشت وسیله ی نقلیه هستید با انفجارِ آن شما به احتمال زیاد کشته می شوید.

12- هنگام استفاده از وسایل نقلیه دقت کنید 

وسایل نقلیه یکی از ماشین های کشتار بازیکن در بازی پابجی موبایل هستند، مثلا اگر بازیکنی متوجه شما شود به ماشین شما شلیک می کند و منتظر می ماند تا شما پیاده شوید.

آموزش نکات مهم در بازی پابجی موبایل

استفاده از وسایل نقلیه باعث می شود همه متوجه شما شوند، پس سعی کنید از آنها در کمترین حالت ممکن استفاده کنید، باید سعی کنید در شرایطی که ناچار به استفاده از وسایل نقلیه هستید از آنها استفاده کنید.

13- به لاستیک ماشین های بازیکنان شلیک کنید 

 

اگر ماشینی پر از بازیکن دیدید سعی کنید به جای شلیک به بازیکن ها به چرخ های ماشین شلیک کنید، اگر بتوانید 2 تا از چرخ ها را بزنید سرعت ماشین کم می شود و می توانید راحت تر بازیکنان را از بین ببرید.

آموزش بازی پابجی موبایل

ممنون از اینکه با ما در این مقاله همراه بودید، امیدواریم این نکات به شما در بازی پابجی موبایل کمک زیادی کرده باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

همه چیز درباره ی سلاح QQ9 در بازی کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

آموزش نکات و ترفند های کلیدی بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه