معرفی کامل اسلحه هایی که لگدِ بالایی در بازی پابجی موبایل دارند

اسلحه های بازی پابجی موبایل

سلاح های مختلفی در بازی پابجی موبایل وجود دارند، از آنجایی که این بازی بر پایه ی مبارزه با اسلحه هست، سلاح ها نقش کلیدی را در این بازی ایفا می کنند، سلاح ها در بازی پابجی موبایل به چند دسته تقسیم می شوند، این به آن معنا نیست که یک گروه از سلاح ها از گروه  دیگری بهتر هستند، هر یک از انواع سلاح ها برای شرایط خاصّی مناسب هستند، اماّ برداشتن یک سری از سلاح ها منطقی تر هست چون میتوانید با آنها عملکرد مناسب تری داشته باشید، برای مثال برخی از افراد بر این عقیده هستند ، برای درگیری های کم مسافت سلاح های گروه شات گان از سلاح های SMG یا AR بهتر عمل می کنند.
این عقیده ی بازیکنان ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد، اول از همه میزان آسیب شات گان و میزان لگد آن ها برای فاصله های کم مناسب است، یا معمولا بازیکن ها درباره ی تعداد گلوله های موجود در خشاب بحث می کند، این بحث ها و جدال ها ، همه و همه درباره ی انواع سلاح هایی بازی پابجی موبایل هستند.

با توجه به تحقیقاتی که تا الان در بازی پابجی موبایل انجام دادیم، متوجه شدیم یک سری از سلاح ها لگد بیشتری نسبت به بقیه سلاح های بازی دارند، دلیل بیشتر بودن لگد این هست که طراحان بازی همیشه سعی دارن بازی را به واقعیت نزدیک تر کنند، همین موضوع باعث شده یک سری از سلاح ها لگد زیادی داشته باشند، در ادامه به معرفی پر لگد ترین سلاح های بازی پابجی موبایل می پردازیم.

لگد( Recoil) چیست و چطور می توانیم آن را کنترل کنیم؟ 

لگد یا Recoil به تکان های اسلحه بعد از شلیک گلوله گفته می شود، این میزان لگد در صورت افزایش میزان دوربین اسلحه افزایش می یابد، یعنی هرچی دور بین تر باشد Scope شما، میزان لگد بیشتری به سلاح شما وارد می شود، برای مثال بازیکنی که بر روی سلاح خود از دوربین های Red Dot یا Holographic استفاده می کنند از بازیکنانی که روی سلاح خود از دوربین های 4x و 6x استفاده می کنند، لگد کمتری را تجربه خواهند کرد.

تجهیزات پیوست یا Attachment ها هم نقش بسیار مهمی را در کم کردن لگد اسلحه ی شما ایفا می کنند، به طوری که سلاحی که به تمام Attachment های مورد نیاز مجهز باشد میزان لگد بسیار کمتری نسبت به همان سلاح بدون داشتن آن تجهیزات پیوست دارد، این لگد یا تکان های اسلحه می توانند به شکل افقی یا عمودی باشند.

معرفی اسلحه هایی با Recoil بالا در بازی پابجی موبایل

لگد به شکل عمودی باعث بالا پریدن اسلحه در هنگام شلیک می شود و لگد به شکل افقی باعث چپ و راست شدن اسلحه در هنگام شلیک می شود، بازیکنان برای کنترل هر دو حالت از لگد ، سلاح های خود را به Attachment ها مجهز می کنند، اتچمنت ها نه تنها به کم شدن میزان لگد سلاح کمک می کنند ، بلکه در بیشتر شدن دقت سلاح هم نقش دارند، همین موضوع به شما کمک می کند مبارزات در فاصله های دور برایتان به آسانیه فاصله های نزدیک باشد، در کل مهم ترین نقش اتچمنت ها کم کردن میزان لگد سلاح است.

اسلحه هایی که لگد زیادی دارند 

در بازی پابجی موبایل انواع مختلفی از سلاح وجود دارد، اماّ کنترل کردن سلاح هایی که در ادامه معرفی می کنیم کمی سخت تر هست. با خرید یوسی پابجی موبایل می توانید اسلحه های زیاد بدست آورید.

AKM

یکی از پر طرفدار ترین و پر استفاده ترین سلاح ها در بازی پابجی موبایل همین سلاح است، اسلحه ی AKM یکی از سلاح های AR یا تهاجمی است که به راحتی در تمام مپ های بازی می توانید آن را پیدا کنید، این سلاح گلوله های 7.62 میلی متری را شلیک می کند که برای مبارزه در مسافت ها کوتاه بسیار مناسب است، به هر حال این سلاح به همان اندازه که لگد زیادی دارد، قدرت زیادی هم دارد، میزان ثبات و پایداری این سلاح  33 است، که بسیار پایین هست، میزان آسیب این سلاح 49 هست.

گان AKM در بازی پابجی موبایل
لگدِ این اسلحه را تنها می توان با اتچمنتِ muzzle  کنترل کرد، میزان صدایی که این سلاح ایجاد می کند بسیار زیاد است، برای همین بازیکنانی که در اطراف شما یا حتی کمی دورتر هستند متوجه شما می شوند. در نظر داشته باشید کنترل کردن اسلحه ی AKM زمانی که هیچ دوربینی روی آن نیست خیلی ساده تر هست.

MK14 

همه این سلاح را به عنوان پر قدرت ترین اسلحه در بازی پابجی موبایل می شناسند، این سلاح تنها سلاحی در بازی هست که هم می تواند در عین تک تیر انداز بودن به شکل اتوماتیک . رگبار هم شلیک کند، از آنجایی که این سلاح دارای لگد و قدرتِ بالایی است، دسترسی به این سلاح در بازی برای بازیکنان کار سختی هست، این سلاح را می توانید تنها در Air Drop  یا Flare Drop  پیدا کنید.

این سلاح گلوله های 7.62 میلی متری شلیک می کنید و یکی از بهترین گزینه ها برای درگیری های کوتاه برد است، از آنجایی که این سلاح تک تیر زن هم هست ، می توانید با استفاده از اسکوپ 8x از آن برای درگیری های دوربرد هم استفاده کنید، میزان لگدِ این سلاح در حالت رگبار 57 هست که رقم نسبتاََ بالایی هست.

معرفی سلاح های بازی پابجی موبایل

اماّ با توجه به میزان آسیب زیادی که این سلاح وارد می کند ، می توانیم از زیاد بودن لگد در این اسلحه چشم پوشی کنیم، چیزی که باید در نظر داشته باشید این هست که میزان لگد این سلاح در حالت تک تیر زن به طور قابل توجهی کمتر هست، تجهیزات اتچمنت بهترین گزینه برای کسانی هست که از این سلاح استفاده می کنند، اتچمنت هایی مثل muzzle و cheek pad به کمتر شدن لگد سلاح در حالت رگبار کمک زیادی می کنند.

Groza 

یکی دیگر از سلاح های خاص که در Drop ها یافت می شود،  این سلاح در بازی پابجی موبایل ملقب به خدای سلاح ها است، این سلاح گلوله های 7.62  میلی متری شلیک می کند که آسیب زیادی به بازیکن ها می رساند، همچنین این سلاح جزو سلاح هایی هست که سرعت شلیک گلوله ها در آن بالا هست، این سلاح کوچک هست و از لحاظ اندازه برای بازیکن ها مزاحمتی ایجاد نمی کند.

اسلحه ی Groza در بازی پابجی موبایل

میزان لگد این سلاح در مبارزات کوتاه برد 32 است، بهترین گزینه برای این سلاح استفاده از اتچمنت های مناسب برای مبارزات کوتاه برد هست، از این طریق به راحتی بازیکنان را در مبارزات کوتاه برد از بین می برید، این سلاح برای مبارزات بلند برد و مسافت بالا مناسب نیست چون میزان لگد آن برای فاصله های دور بسیار بالا می رود.

M16A4 

این سلاح ممکن است بازیکنان را غافلگیر کند، سلاح M16A4 یک سلاح AR یا تهاجمی نیست، این سلاح گلوله های 5.56  میلی متری شلیک می کند، میزان لگد این اسلحه هم 34 هست ، زمانی که در حالت رگبار نیست استفاده از این سلاح برای فاصله های نزدیک کار اشتباهی است، این سلاح برای مبارزه در فاصله ها میانه خوب هست یعنی نه دور و نه نزدیک.

اسلحه ی M16 در بازی پابجی موبایل

یکی از اتچمنت هایی که می توانید بر روی این سلاح استفاده کنید muzzle است که اتفاقا خیلی کارتون رو راحت می کند، یک اتچمنت دیگر که مناسب هست backfire است.

M249 

این سلاح تنها سلاحی هست در این لیست که AR نیست ، این یک سلاح از گروه LMG است که تنها از طریق Drop ها می توانید به آن دسترسی پیدا کنید، این سلاح به طرز عجیبی قوی و مرگبار هست و در عین حال پر سر و صدا، به شما پیشنهاد می کنیم زمانی از این سلاح استفاده کنید که دشمن به شما خیلی نزدیک باشد، میزان لگد این سلاح 34 هست اماّ با این حال کنترل کردن آن سخت است،استفاده از  تجهیزات ضمیمه یا همان اتچمنت ها بسیار محدود هست برای این سلاح ، به طوری که بازیکنان تنها می توانند از Scope بر روی این اسلحه استفاده کنند، دقت داشته باشید از آنجایی که خشابِ این سلاح 100 تیر دارد، پس این یک مزیت بزرگ برای دارندگانِ آن محسوب می شود.

سلاح m249 در بازی پابجی موبایل

در بازی پابجی موبایل اسلحه های دیگری هم هستند که میزان لگد بالایی دارند، سلاح هایی مثل Beryl ، M762 که شباهت های زیادی به سلاح AKM دارند، برای عملکرد بهتر در استفاده از این نوع سلاح ها بهتر است در training ground تمرین کنید، اگر شما بتوانید لگدِ سلاح های این لیست را کنترل کنید ، کنترل کردن بقیه اسلحه ها برای شما مثل آب خوردن می شود.

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

چطور در بازی فری فایر Flank کنیم؟

نوشته بعدی

مدال چشم عقاب و انواع مدال ها در کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه