به روز رسانی تمام هیرو پت های کلش اف کلنز در تاون هال 15

هیرو پت های کلش

به روز رسانی تمام Hero Pets جدید در Town Hall 15 برای کلش اف کلنز

کلش آف کلنز یک بازی استراتژیک فوق العاده اعتیاد آور برای دستگاه های تلفن همراه است. در بازی شما باید یک پایگاه بی نظیر با ساختمان ها و سازه های دفاعی فراوان بسازید. هر ساختمان به شما منابع می دهد، واحدها و حتی حیوانات خانگی را ایجاد می کند. و در این راهنما، ما در مورد تمام آپدیت های جدید هیرو پت های کلش اف کلنز در تاون هال 15 به شما خواهیـم گفت.

هیرو پت های کلش اف کلنز در تاون هال 15

در کلش اف کلنز می توانید به فعالیت های مختلفی بپردازید. و بالا بردن سطح تاون هال یکی از مهمترین وظایف بازی است. با هر سطح جدید، ساختمان ها و ویژگی های جدیدی را باز خواهیـد کرد. و پس از آخرین آپدیت، تاون هال 15 در بازی ظاهر شد. با تاون هال 15 نیز می توانید در نهایت خانه حیوانات خانگی خود را از سطح 5 به سطح 8 ارتقاء دهید. و در هر سطح، یکی از چهار حیوان خانگی جدید را دریافت خواهیـد کرد.

Frosty

Frosty

این حیوان خانگی در شعاع 4.5 سلولی قهرمان به دشمنان شما حمله خواهـد کرد. نفس یخی آن دشمنان را کند می کند. پس از ارتقای پت هاوس به سطح 5 با 19.75 میلیون Elixir می توانید قفل آن را باز کنید.

مقالات مرتبط »  آموزش کامل نحوه ارتقاء به تاون هال 15 در کلش اف کلنز

Diggy

Diggy

این حیوان خانگی در زیر زمین اطراف قهرمان حفر می کند و سپس به دشمنان نزدیک حمله می کند و آنها را بیهوش می کند. با این حال، Diggy فقط به دشمنان روی زمین حمله می کند. برای 20M اکسیر، پت هاوس را به سطح 6 ارتقاء دهید.

Poison Lizard

Poison Lizard

این حیوان خانگی است که در فاصله بسیار زیادی با سم زیاد آسیب وارد می کند. اهداف مورد حمله کاهش می یابد. همچنین اگر هیچ دشمنی در این نزدیکی وجود نداشتـه باشد، Poison Lizard به همراه Hero به ساختمان ها حمله خواهـد کرد. برای دریافت Poison Lizard باید پت هاوس را با 20.25 میلیون اکسیر به سطح 7 ارتقاء دهید.

Phoenix

Phoenix

این حیوان خانگی می تواند قهرمان را احیا کند و به او یک سپر موقت بدهد. با این حال، هنگامی که سپر ناپدید می شود، قهرمان خواهـد مرد. می‌توانید فینیکس را پس از ارتقای پت هاوس به سطح 8 با 20.5 میلیون اکسیر دریافت کنید.

این تمام چیزی است که باید در مورد تمام هیرو پت های جدید کلش اف کلنز بدانید. تا جایی که ممکن است اکسیر جمع کنید تا همه آنها را بدست آورید. و وقتی اینجا هستید، نگاهی به راهنمای ما در مورد نحوه باز کردن قفل Electro Titan در کلش اف کلنز بیندازید.

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نحوه دریافت و استفاده از اسپل تاور در کلش اف کلنز – راهنمای برج طلسم COC

نوشته بعدی

معرفی مکان‌ های هلیکوپترهای کالاف دیوتی موبایل موجود در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه