ترفندهای هدشات در فری فایر : با این نکات به دفعات بیشتری هدشات بزنید

هدشات در فری فایر

پنج ترفند Headshot در Free Fire

در این مقاله، خوانندگان می توانند حداقل پنج تا از بهترین ترفندهای هدشات در فری فایر را پیدا کنند که برای نتایج بهتر ضروری است.

آیا می خواهید در Garena Free Fire به دفعات بیشتری هدشات بزنید؟ نکات و ترفندهای هدشات در فری فایر ما را برای نتایج بهتر بررسی کنید.

برای خرید جم فری فایر فقط کافیست آیدی و اسم بازی خود را وارد کنید و در سریعترین زمان جم های خود را دریافت کنید و از بازی کردن لذت ببرید.

هد شات برای حذف سریع در هر بازی تیراندازی بسیار مهم است و Garena Free Fire تفاوتی ندارد. شوتر محبوب موبایل بتل رویال با هر ضربه هد موفقیت آمیز آسیب بیشتری وارد می کند و به بازیکنان اجازه می دهد تا در طول مسابقه به ضربات یک ضربه ای ضربه بزنند. اگرچه شلیک های سر بسیار ارزشمند هستند، اما اجرای آنها بدون توجه به سلاح ها نیز بسیار دشوار است.

مقالات مرتبط »     فصل 25 کلش اسکواد رتبه بندی شده فری فایر : تاریخ انتشار، زمان و جوایز جدید

پنج بهترین نکات و ترفندهای هدشات در فری فایر

اجرای موفقیت آمیز ضربه سر در طول مسابقه به عوامل مختلفی بستگی دارد. اعم از مهارت های حرکتی، دقت سلاح، مهارت در هدف گیری، الگوهای پس زدن و بسیاری موارد دیگر. نکات و ترفندهای هدشات در فری فایر زیر جنبه‌های مختلف هدف‌گیری و حرکت را در نظر می‌گیرند که به بازیکنان اجازه می‌دهد در بیشتر مواقع نتایج مطلوبی کسب کنند:

تنظیم حساسیت

حساسیت یکی از مهم ترین جنبه هایی است که روی هدف گیری در FF و FF MAX تأثیر می گذارد. حساسیت بالاتر معمولاً بر پایداری تأثیر می گذارد، در حالی که تنظیم کمتر منجر به سستی می شود. اگر بازیکنان حساسیت را در محدوده خاصی برای هر محدوده تنظیم کنند، برای هدف گیری مفید است. تنظیم روی حساسیت ایده آل همچنین به بازیکنان این امکان را می دهد که عقب را به طور مؤثرتری کنترل کنند.

استفاده از سلاح های تک ضربه ای

تفنگ های ساچمه ای در فاصله نزدیک و تک تیراندازها در مسافت های میانی تا طولانی تر برای قابلیت های حذف با یک ضربه مؤثر هستند. به دلیل سرعت شلیک کمتر و حالت های شلیک تک گلوله، بازیکنان باید چندین بار روی دکمه آتش ضربه بزنند. این به بازیکنان این امکان را می دهد تا به راحتی تیرهای ضربدری را در اطراف سر دشمن تنظیم کنند و یک هدشات بزنند.

اجتناب از اسپری ها و یادگیری الگوهای پس زدگی

ترفند ضروری بعدی Free Fire هدشات پرهیز از اسپری کردن با اسلحه هایی است که حالت شلیک خودکار دارند. بازیکنان می توانند دکمه آتش را به طور مکرر فشار دهند تا از پاشش جلوگیری کنند و عقب نشینی را کنترل کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند سلاح‌ها را در محدوده تمرین امتحان کنند تا الگوهای پس زدن را بیاموزند و از دانش خود برای تکیه بر اسپری‌ها استفاده کنند. همچنین هر زمان که از سلاح استفاده می کنند، می توان یک گلو وال را در نزدیکی خود مستقر کرد. در صورتی که دشمنان نزدیکتر باشند، لایه ای از محافظت را اضافه می کند.

تسلط بر تکنیک درگ کردن برای هد شات

یکی از شناخته شده ترین ترفندهای هدشات در فری فایر تکنیک کشیدن (drag) است که بازیکنان می توانند از آن برای اکثر سلاح ها استفاده کنند. کلید این است که جوی استیک را به سمت پایین حرکت دهید و دکمه آتش را به سمت بالا بکشید. هنگامی که ضربدر به سر حریف نزدیک‌تر می‌شود، بازیکنان می‌توانند دکمه آتش را رها کنند تا یک ضربه سر انجام دهند. آنها باید زمان زیادی را در محدوده تمرین بگذرانند تا بتوانند در کشیدن هد شات تسلط یابند.

سفارشی کردن HUD

یکی دیگر از ترفندهای هدشات در فری فایر تغییر به تنظیمات چهار انگشتی یا سه انگشتی برای نتایج بهتر است. استفاده از تنظیمات ایده‌آل کنترل Free Fire به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا حرکت و هدف‌گیری خود را با کارایی بهتر کنترل کنند. به غیر از تنظیم دکمه های جوی استیک و آتش، بازیکنان همچنین می توانند هر کلید بی فایده ای را به سمت مرکز صفحه حرکت دهند. آن‌ها می‌توانند صفحه نمایش را روی خط تیره قرار دهند، که به آنها کمک می‌کند تیرها را به طور مؤثرتری به سر دشمن متصل کنند.

جدا از اجرای ترفندها و نکات Free Fire که در بالا ذکر شد، بازیکنان می توانند در صورت استفاده از SMG از توانایی D-Bee استفاده کنند. توانایی D-Bee در سرعت حرکت و دقت ضربات، هر زمان که بازیکنان در حال حرکت از اسلحه استفاده می کنند، تقویت می کند. همچنین می‌توانید برای تسلط بر هر ترفند و تکنیک زمانی را در محدوده تمرین بگذرانید، که به آنها اجازه می‌دهد هدشات های بیشتری را در Free Fire بزنند.

 

3.4/5 - (7 امتیاز)
نوشته قبلی

رویداد ژوئن 2024 کلش اف کلنز : Super Wall Breaker Spotlight

نوشته بعدی

5 بهترین مکان های فرود در فری فایر – کجای نقشه باید فرود بیایید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه