سلاح های کم لگد(ریکویل) در بازی پابجی موبایل

معرفی سلاح های کم ریکویل در بازی پابجی موبایل

یکی از جنبه های کلیدی بازی پابجی موبایل سلاح ها هستند. چندین اسلحه در بازی پابجی موبایل وجود دارد که در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند. اسلحه هایی مانند SMGs، LMGs، Assault Rifles و غیره، همگی در بازی حضور دارند و بخشی از تجهیزات شما هستند. برخی از بازیکنان ممکن است بگویند که گزینه های اسلحه در بازی زیاد نیست. اما باید بگوییم که اسلحه های زیادی در بازی وجود دارد و سازندگان روز به روز به تعداد این سلاح ها می افزایند. اسلحه اخیری که بازی اضافه شد Famas بود. این آخرین مورد اضافه شده به دسته تفنگ تهاجمی در بازی است.

معرفی سلاح های مهم بازی فری فایر

دلیل تعداد کم اسلحه ها این است که سازندگان روی ساختن همه اسلحه های بازی بسیار واقعی کار کرده اند. این باعث می شود که همه اسلحه ها در مبارزات عملکرد متفاوتی داشته باشند. وقتی از تفنگ ها برای مبارزات دوربرد استفاده می شود، تفاوت ها آشکارتر می شود. تنها چیزی که همه اسلحه ها را متمایز می کند، میزان لگد اسلحه ها است. برخی از اسلحه ها در بازی بسیار قدرتمند هستند و می توانند سریعتر از اسلحه های دیگر بازیکنان را از بین ببرند. این اسلحه های قدرتمند یک مشکل بزرگ دارند، آن هم بالا بودن میزان لگد و ریکویل در آنها است.

معرفی سلاح های گر قدرت در بازی پابجی موبایل

این به آن معنی است که کنترل این اسلحه ها دشوار است و بازیکنان باید بسیار دقیق باشند تا بتوانند کنترل خوبی بر روی این اسلحه ها داشته باشند.

هنگام اجرای بازی در شبیه ساز BlueStacks، متوجه شدیم که تفنگ های مختلف عملکرد های متفاوتی دارند. این به آن معنی است که همه اسلحه ها دارای لگد یکسان نیستند. بحث های زیادی بین بازیکنان در مورد اسلحه هایی با کمترین لگد در PUBG Mobile وجود دارد. این مقاله از جمینجا به شما همه چیز را در مورد اسلحه هایی می گوید که اگر نمی خواهید عقب نشینی مانعی بر سر راه مهارت های تهاجمی شما باشد، باید به سراغ آنها بروید. این لیست شامل هیچ تک تیرانداز یا تفنگ اسنایپر نخواهد بود. این اسلحه ها در حالت تکی کار می کنند و میزان لگد بسیار کمی نسبت به دیگر سلاح های بازی دارند.

سلاح هایی که لگد کمی در بازی پابجی موبایل دارند:

سلاح G36C

اولین اسلحه در این لیست، سلاح مخصوص مپ Vikendi یا همان G36C می باشد. این یکی از اسلحه های انحصاریمپ ویکندی در بازی پابجی موبایل است. به دست آوردن آن خیلی آسان نیست ولی به راحتی در بسیاری از نقاط نقشه Vikendi در دسترس است. بهترین مکان برای گرفتن اسلحه موقعیت مکانی ویلا است. این اسلحه همچنین می تواند جایگزینی برای سلاح Scar-L  باشد. این اسلحه گلوله های 5.56 میلی متری شلیک می کند و یافتن آنها چندان دشوار نیست.

سلاح G36C در بازی پابجی موبایل

اندازه خشاب این تفنگ 30 گلوله است و با کمک اتچمنت ها می توانید آن را افزایش دهید. این اسلحه دارای لگد بسیار کمی است و سرعت تعویض خشاب نسبتا خوبی دارد. این سلاح برای آن دسته از بازیکنانی که به بازی های تیمی علاقه دارند و تهاجمی علاقه دارند بسیار مناسب است. در هر مرحله می توانید با خرید یوسی پابجی موبایل سلاح های بهتری بدست اورید.

اتچمنت های مناسب برای کاهش لگد در سلاح G36C

سلاح G36C دارای چندین گزینه اتچمنت مناسب است. برخی از این اتچمنت ها می‌توانند به بازیکنان کمک کنند تا میزان لگد اسلحه را حتی بیشتر از حالت عادی کاهش دهند. در حالت ایده‌آل، شما باید بر روی این سلاح از صدا خفه کن و یا اتچمنت compensator استفاده کنید. البته این که شما با کدام اتچمنت ها راحت تر هستید و یا بیشتر بازی می کنید، یک موضوع کاملا سلیقه ای است. اگر قصد دارید در مبارزات دوربرد شرکت کنید، پس بهتر است از دوربین هایی مانند 6x و یا 3x بسته به زمان و مکان استفاده کنید، البته که استفاده از لیزر بر روی سلاح می تواند کمک زیادی به دقیق تر شدن سلاحتون بکند. این سلاح به طور کلی لگد زیادی ایجاد نمی کند، اما این اتچمنت ها به شما کمک می کند تا این مقدار لگد کم را هم کاهش دهید و در هدف گیری دقیق تر باشید.

سلاح Scar-L

اسکار-ال اسلحه دیگری است که گلوله های 5.56 میلی متری شلیک می کند. تفاوت بین Scar-L و G36C در این است که Scar-L در همه مپ های بازی موجود است. این اسلحه بسیار رایج است و در بین بازیکنان نیز بسیار معروف است.

معرفی سلاح های کم ریکویل در بازی پابجی موبایل

برخی از افراد ممکن است فکر کنند که M416 اسلحه بهتری است، اما وقتی صحبت از میزان لگد و کنترل آسان تر به میان می آید، Scar-L اسلحه بهتری است. البته کنترل لگد این سلاح در هنگام استفاده از دوربین 4x بر روی آن کمی سخت است و هر کسی نمی تواند آن را به خوبی کنترل کند. البته کنترل لگد این سلاح با دوربین 4x همراه با لیزر روشن برای بازیکنان بسیار آسان و راحت است.

اتچمنت های مناسب برای کاهش لگد در سلاح Scar-L

درست مانند G36C ، Scar-L نیز تعدادی تجهیزات اتچمنت دارد. با این حال، اگر قصد دارید میزان لگد این سلاح را کاهش دهید، می توانید در عین استفاده از لیزر از اتچمنت هایی مانند compensator و یا suppressor  برای کاهش میزان پس زدن سلاح استفاده کنید، این کار دقت شما را در فواصل نزدیک افزایش می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا لپد سلاح را بهتر کنترل کنید. البته که سبک بازی و سلیقه شما در انتخاب اتچمنت هایی که استفاده می کنید تاثیر زیادی دارد. همچنین دوربین 4x گزینه خوبی برای مبارزات دوربرد است و می توانید از دوربین HoloSight برای مبارزات نزدیک استفاده کنید.

سلاح DP-28

این اولین اسلحه در لیست است که گلوله های 7.62 میلی متری شلیک می کند. در PUBG Mobile رایج است که اسلحه‌هایی که از گلوله‌های 7.62 میلی‌متری استفاده می‌کنند، قوی‌تر هستند و دارای لگد بیشتری هم هستند. DP-28 متفاوت است. این اسلحه دارای لگد بسیار کم، آسیب خوب و قدرت بالا می باشد. این ترکیب در PUBG Mobile بسیار نادر است.

معرفی سلاح های کوتاه برد در بازی پابجی موبایل

این اسلحه مورد علاقه کسانی است که مبارزات دوربرد انجام میدهند. همچنین این یک تفنگ تهاجمی نیست، یک LMG است و با توجه به آن استانداردها،لگد کمتری ایجاد می کند. همچنین دارای خشابی بزرگ و پر گلوله است که برای شلیک های مداوم گلوله ها بسیار مناسب است.

اتچمنت های مناسب برای کاهش لگد در سلاح DP-28

DP-28 فقط از یک اسکوپ پشتیبانی می کند. می‌توانید از دوربین هایی مانند Holosight و یا 6x بر روی این سلاح استقاده کنید. بهترین دوربینی که می توانید برای این سلاح به کار بگیرید 4x است.به طور کلی این سلاح بسیار ئر قدرت است و اگر با اسکوپ هایی که گفتیم استفاده کنید مرگبار تر هم می شود.

سلاح M416

M416 که یکی از بهترین اسلحه های بازی محسوب می شود،این سلاح جنبه های مثبت زیادی دارد. این سلاح همه کاره ترین سلاح تهاجمی در PUBG Mobile است. بازیکنان معمولا سعی می کنند این سلاح را پیدا و از آن استفاده کنند. برای مبارزات نزدیک، میان برد و دوربرد مناسب است. گلوله های 5.56 میلی متری شلیک می کند. در تمام مپ های بازی قابل مشاهده است و به راحتی توسط بازیکنان بدست می آید. به اندازه سلاح Scar-L راحت پیدا نمی شود، اما سخت هم نیست. این سلاح در شلیک های ابتدایی لگد نسبتا کمی دارد.

معرفی سلاح های کم ریکویل در بازی وابجی موبایل

با این حال، برخی از بازیکنان ممکن است احساس کنند که پایداری سلاح را می توان با کمک اتچمنت ها افزایش دهند. اندازه خشاب اسلحه 30 گلوله معمولی است که با اتچمنت خشاب اضافه قابل افزایش است.

اتچمنت های مناسب برای کاهش لگد در سلاح M416

M416 دارای چندین اسلات پیوست برای اتچمنت می باشد. بازیکنان می توانند با پیوست دلخواه خود پیش بروند و این کاملا سلیقه ای است، اما یک ترکیب وجود دارد که به طور موثری لگد را کاهش می دهد. بازیکنان در حالت ایده‌آل باید به دنبال یک جبران‌کننده باشند که با یک جلوی عمودی و کنترل تاکتیکی همراه باشد. این باعث می شود اسلحه بسیار پایدار باشد و لگد سلاح را حتی بیشتر کاهش دهد.  انتخاب ایده آل اسکوپ هیچ ربطی به کنترل ریکویل سلاح ندارد، اما در نظر داشته باشید که باید بر اساس شرایط خاص اتچمنت هایتان را انتخاب کنید.

سلاح AUG A3

بدون شک این اسلحه کمترین میزان لگد را در میان سلاح های این لیست دارد. AUG A3 حتی به عنوان اسلحه بدون لگد شناخته می شود. لگد اسلحه بسیار کم است و حتی بازیکنان مبتدی هم می توانند آن را کنترل کنند. با این حال، این یک تفنگ انحصاری دراپ است. بنابراین، بازیکنان تنها می توانند این سلاح را در ایر دراپ ها پیدا کنند.

معرفی سلاح های بازی پابجی موبایل

از آنجایی که سلاح انحصاری دراپ است، در تمام مپ ها موجود است، اما پیدا کردن آن کمی سخت است. تنها ایرادی که می توان از این سلاح گرفت زمان نسبتا زیاد تعویض خشاب در این سلاح است.

به طور کلی این سلاح ها ، می توانند انتخاب خوبی برای بازیکنان مبتدی و حتی حرفه ای باشند زیرا می توانند به بازیکنان کمک کنند با دقت بیشتری تیر اندازی بکنند.

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش تنظیمات کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

ترجمه ماموریت های هفته 2 سیزن M15 پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه