یک KDR خوب در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 چیست؟ Kill Death ratios

KDR خوب در کالاف

معرفی یک KDR خوب در Call of Duty Modern Warfare 2

KDR ها، با نام مستعار Kill Death ratios (نسبت های مرگ را بکش)، آمار اولیه ای هستند که میزان بازیکن خوبی را در هر بازی چند نفره اندازه گیری می کنند. در ادامه سنت، Call of Duty Modern Warfare 2 آمار بازیکنان را ارائه می دهد که شامل KDR هایی است که تخصص شما را بر اساس مسابقاتی که انجام داده اید تعریف می کند. با انتشار مجدد Call of Duty Modern Warfare 2، بازیکنان زیادی با این سؤال روبرو هستیم که یک KDR خوب در Call of Duty Modern Warfare 2 چیست؟

مقالات مرتبط »  آموزش کامل نحوه باز کردن قفل سلاح در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

یک KDR خوب در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 چیست؟

KDR

نسبت K/D بالاتر از یک در Call of Duty Modern Warfare 2 خوب در نظر گرفتـه می شود. در واقع، در کل فرانشیز، اگر KDR یک یا چند نفره دارید، در بین 10 تا 15 درصد بازیکنان برتر هستید. و اگر نسبت K/D شما بیش از 3 یا 4 است، به شما تبریک می گویم! دوست، به این معنی است که شما در حالت های چند نفره سخت شکسته اید.

KDR عمومی در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 از 0.5 تا 0.9 است. داشتـن بیش از یک KDR خوب در کالاف عالی است زیرا شما را به یک بازیکن بسیار خوب تبدیل می کند.

البته! Ratها از این امر مستثنی شـده‌اند، زیرا ما به پنهان‌کاری اعتقادی نداریم، و بازیکنان کمین عملکرد شما را بهبود می‌بخشند. می توانید مطمئن باشید که “rat” گاهی اوقات از حریفان خود بهتر عمل می کند. برای جلوگیری از شنیدن صدای پای شما؛ برای جلوگیری از دادن صف صدا به آنها و به دلایل مشابه دیگر، حفظ بیش از یک KDR با بازی Call of Duty Modern Warfare 2 ضروری است. زیرا شما را در لیست تعدادی از بهترین بازیکنان در سراسر جهان قرار می دهد.

همین است. اکنون می دانید یک KDR خوب در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 چیست.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن و ایکس‌باکس منتشر شد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه استفاده از کلاس چیپ BR در کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه رفع کد خطای 0x887a0005 در مدرن وارفار 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه