چالش شن طلایی و شب های 3 ستاره کلش اف کلنز را به آسانی شکست دهید!

چالش شن طلایی

Clash of Clans : چگونه چالش Golden Sand and 3-Starry Nights را شکست دهیم؟

برای کمک به بازیکنان در غلبه بر چالش شن طلایی و شب های 3 ستاره کلش اف کلنز به آسانی، من یک راهنمای جامع ایجاد کرده ام. که استراتژی های مؤثر برای فتح پایگاه های دشمن را تشریح می کند.

با خرید جم کلش اف کلنز می توانید از پیشنهادات ویژه فروشگاه بازی که دارای محدودیت زمانی خرید هستند بهره مند شوید.

آوریل 2024 ورود فصل جدیدی در کلش آف کلنز است. که مجموعه ای از رویدادهای ماهانه را برای بازیکنان به همراه دارد. چالش‌ها نقش مهمی در این رویدادها دارند و لایه‌ای از هیجان را به تجربه بازی اضافه می‌کنند. با شروع فصل کلش آف کلنز، اولین چالش فصل، شن طلایی و شب های 3 ستاره معرفی شده است.

مقالات مرتبط »      رویداد انجمن رابل رامبل کلش اف کلنز : همه چیزهایی که لازم است بدانید

معرفی چالش شن طلایی و شب های 3 ستاره کلش اف کلنز

همانطور که نام Golden Sand و 3-Starry Nights Challenge به نظر می رسد دشوار است. این پایگاه همچنین تعدادی ایستر اگ برای ضرب و شتم دارد. پایه نسبتاً آسان به نظر می رسد. اما ترفند در این مورد استفاده از توانایی Giant Arrow کوئین با حداکثر تأثیر است.

با پرش به سمت هدیه، ساختار پاداش مطابق با چالش‌های قبلی باقی می‌ماند. و تیم در سمت تنبل‌تر توزیع قرار می‌گیرد. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 25 جم، 1 برابر معجون منبع و 400 XP به دست آورند.

چگونه چالش شن طلایی و شب های 3 ستاره کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

همانطور که قبلاً اشاره کردم، جنبه اصلی این چالش استفاده از توانایی آرچر کوئین در مکان و زمان مناسب است. Grand Warden خود را روی زمین قرار دهید. می توانید حمله را در سمت چپ یا راست بیس، نزدیک هر یک از کلکتورهای اکسیر شروع کنید. من با قرار دادن ملکه شما دقیقاً بین دو رنگ مختلف کاشی در لبه پایه سمت راست شروع کردم. اگر بزرگنمایی کنید، تمایز را خواهید دید.

به محض اینکه اینجا قرار گرفتید، قبل از اینکه به جلو حرکت کند، توانایی مجردی او را فعال کنید. این واکنش زنجیره ای را به لطف حرکت پیکان غول پیکر آغاز می کند و شما با آسیب سنگین در وسط پایگاه فرود می آیید و دفاع هوایی و برج آرچر را نابود می کنید و در عین حال به سایر نیروهای اطراف نیز آسیب می رسانید. در مرحله بعد، گولم یخی شما از ملکه محافظت می کند و سرپرست به مبارزه می پیوندد.

هنگامی که برج های تسلا به لطف حیوان خانگی شما L.A.S.S.I ظاهر می شوند، توانایی Warden Fireball را فعال کنید تا آنها را Inferno و Air Defense پاک کنید. یک برج دوزخی دیگر در سمت چپ وجود دارد، از یک طلسم اسکلت برای منحرف کردن حواس آن و همچنین نیروهای Clan Castle که باید تا کنون فعال می‌شدند استفاده کنید. فراموش نکنید که برای کمک به مقابله با Clan Castle و Single Target Inferno، یک طلسم نامرئی به Grand Warden و Queen بپوشانید.

پس از آن راه اندازی اولیه، چالش بسیار ساده تر می شود.

هنگامی که ملکه توپخانه عقاب را هدف قرار می دهد، سوپر دراگون، هد هانترها، اژدهای اینفرنو، بالون ها و رویال چمپیون خود را از پایین آزاد کنید. توانایی قهرمان سلطنتی را حفظ کنید. و از طلسم نامرئی به صورت استراتژیک استفاده کنید تا نیروهای خود را از جهنم های هدف تنها در امان نگه دارید.

همانطور که قهرمان سلطنتی شما با قهرمانان دشمن درگیر می شود و در کنار تاون هال بسته می شود، توانایی او را فعال کنید. سپس روی برداشتن بقیه پایه تمرکز کنید. شما قدرت شلیک زیادی خواهید داشت تا ساختارهای باقیمانده را برای یک پیروزی پیروزمندانه سه ستاره پاک کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویداد حلقه مبارز فری فایر : چگونه تمام جوایز را دریافت کنید؟

نوشته بعدی

Warzone Mobile : پیش بینی تاریخ انتشار، اخبار، نیازمندی ها و، نقشه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه