چالش کفش طلایی کلش اف کلنز : چگونه در این بازی 3 ستاره بگیریم؟

چالش کفش طلایی کلش

Clash of Clans : چگونه Golden Boot Challenge را شکست دهیم؟

برای اطمینان از اینکه بازیکنان بدون مشکل پایگاه های دشمن را در چالش کفش طلایی کلش اف کلنز فتح می کنند، ما یک راهنمای کامل در مورد رویکردهای مؤثر برای مقابله و گرفتن یک حمله سه ستاره ایجاد کرده ایم.

جمینجا دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ساماندهی، بهترین مرجع خرید جم کلش اف کلنز ارزان است.

کلش آف کلنز فصل می 2024 با مضمون فوتبال را به ارمغان می آورد. که مجموعه ای از رویدادهای ماهانه را برای بازیکنان به همراه آورده است. چالش‌ها نقش مهمی در این رویدادها دارند و لایه‌ای از هیجان را به تجربه بازی اضافه می‌کنند. با شروع فصل کلش آف کلنز، ما کمی سرگرمی فوتبالی داریم. که ارلینگ هالند در آن حضور دارد و سومین چالش فرا رسیده است که کفش طلایی نام دارد.

چالش کفش طلایی کلش اف کلنز بخشی از چالش Haaland است که به دنبال زمان پرداخت و شروع شروع است.

مقالات مرتبط »     چالش Kicker Kick-off در کلش اف کلنز : چگونه باز ی را 3 ستاره کنیم؟

معرفی چالش کفش طلایی کلش اف کلنز

چالش کفش طلایی بخشی از سیستم جدیدی از چالش ها است. که به عنوان بخشی از فصل ارلینگ هالند طراحی شده است. جایی که شما با حملات چالش برانگیز زیادی برای مقابله مواجه خواهید شد. شما باید در مجموع 35 ستاره جمع آوری کنید. که از مراحل مختلف پاداش عبور می کنند و این چالش در سومین لات قرار دارد.

در این چالش، ما با یک پایگاه تاون هال 16 روبرو هستیم. که چالشی مناسب شبیه به اولین چالش ارائه می دهد. با این حال، این بار پاداش ها کمی متفاوت است. دستیابی موفقیت آمیز به یک حمله سه ستاره، یک معجون تحقیقاتی برای ما به ارمغان می آورد. زیرا پس از انجام حمله، از 8 ستاره عبور خواهیم کرد.

چگونه چالش کفش طلایی را در کلش اف کلنز شکست دهیم؟

با توجه به استراتژی، ما ابتدا برای فعال کردن تاون هال پیگیری کردیم. از همان ابتدا به نظر می رسید که امکان پذیرترین و آسان ترین حمله باشد. حمله خود را شروع کنید تا آن را به یک ساختار دفاعی تبدیل کنید. که به راحتی با انداختن Skeleton Spell مستقیم روی آن انجام می شود. این باعث دفاع می شود و اکنون می توانید با استقرار نیروها شروع کنید.

ما با تاون هال فعال شده با آزاد کردن چهار سرباز Barbarian Kicker در نزدیکی مجسمه Haaland مقابله خواهیم کرد. تا با توانایی ضربه آزاد آنها را کنترل کنند. در همین حال، بیایید یک Super Valkyrie و Bowler را برای مقابله با نیروهای Clan Castle پس از استقرار یک Poison Spell در بالای آنها بفرستیم. تا کار برای سربازان آسان شود.

در سمت چپ بالای پایگاه،

جایی که تعداد زیادی غنائم در اطراف وجود دارد، از دو سرباز Barbarian Kicker استفاده می‌کنیم. تا هر دو برج Multi Archer و Monolith را که یک‌جا قرار گرفته‌اند را با اسنایپ بکشیم و به سرعت آن دفاع‌ها را از بین ببریم. این راه را برای سربازان ما برای انجام وظایف خود باز می کند. با انجام این کار، هر مرحله بعدی بسیار آسان است، با حرکت Kickers به سمت چپ برای هدف قرار دادن X-Bow.

به سمت پایین حرکت کنید تا دفاع های منفرد بیشتری پیدا کنید. با توپ Ricochet شروع کنید. جایی که دو سرباز Barbarian Kickers برای از بین بردن آن کافی هستند. و اگر یک Barbarian Kicker برای شما باقی مانده است، نگران نباشید. شما همیشه می توانید از یک Goblin برای کنترل هر گونه ترول تسلا باقی مانده و دفاع های باقی مانده استفاده کنید. و شما آن را دارید، سه ستاره در کیف!

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چالش Kicker Kick-off در کلش اف کلنز : چگونه باز ی را 3 ستاره کنیم؟

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه دریافت اسکین پادشاه بربر هالند را در کلش اف کلنز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه