چالش پادشاه گابلین کلش اف کلنز را با این استراتژی ها شکست دهید!

چالش پادشاه گابلین کلش

Clash of Clans : چگونه چالش Goblin King را شکست دهیم؟

از آنجایی که بازیکنان مشتاق چالش پادشاه گابلین کلش اف کلنز هستند، ما استراتژی‌های مؤثری برای ۳ ستاره شدن این چالش ابداع کرده‌ایم.

فصل جاری ژوئیه 2023 کلش آف کلنز بار دیگر موضوع سبزهای بدنام را به بازی ادامه می دهد، شبیه به فصل ژوئن. فصل جدید با یک رویداد چالش انگیز هیجان انگیز آغاز می شود. چالش Goblin King، که شامل یک طرح پایه جالب دیگر است. که بازیکنان باید برای رسیدن به یک حمله سه ستاره بی عیب و نقص آن را فتح کنند.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

معرفی چالش پادشاه گابلین کلش اف کلنز

در اینجا یک بار دیگر پایگاه تاون هال 15 داریم که این بار توسط خالق محتوای محبوب سر موس طراحی شده است. پایگاه یک بار دیگر مشکل است، و ترکیب نیروهای ارائه شده باعث می شود شما همین احساس را داشته باشید. چهار X-Bow بزرگترین تهدید در پایگاه ها هستند و به دنبال آن Scattershot های گسترده ارائه شده است.

مقالات مرتبط »   بهترین راه ها برای استفاده از آرچر در کلش اف کلنز

در حالی که ما انتظار داریم موضوع گابلین به غارت بیشتر غارت کمک کند، الگوی پاداش مشابه همه چالش‌های قبلی است. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 400 XP، 25 Gems و 1x Hero Potion به دست آورند.

چگونه در کلش اف کلنز چالش Goblin King را شکست دهیم؟

این پایه بسیار مشکل است، به خصوص با قرار دادن خطوط دفاعی گسترده و تعداد زیادی تله. راه‌اندازی تله‌ها نیز ضروری است، و همچنین به نیروهای خود کمک می‌کند تا بلافاصله بدون دردسر وارد پایگاه شوند. اگر به درستی کار نکنید ممکن است زمان زیادی تلف شود، بنابراین تاکتیک توضیح داده شده در این مقاله را ادامه دهید.

اول از همه،

دفاع های X-Bow را که در نزدیکی مرکز قرار دارد، بردارید. برای این کار، از دو سرباز Minion استفاده کنید که به راحتی پاک می شوند. با یک X-Bow پایین، آن منطقه را دنبال کنید تا پادشاه بربر خود را رها کنید تا خوشه X-Bow، Scattershot و Mortar را بیرون بیاورید. سعی کنید در نزدیکی X-Bow مستقر شوید تا ابتدا دفاع های قوی تر را از بین ببرید.

از طلسم لایتنینگ برای بیرون آوردن دو ساختمان جمع کننده اکسیر استفاده کنید. و یک طلسم لایتنینگ را برای بعدی ذخیره کنید. با استفاده از Goblins، دو کلکسیونر طلا را هدف قرار دهید. در همین حال، مینیون‌ها دو X-Bows را پاک می‌کنند و همه تله‌های هوایی را راه‌اندازی می‌کنند. هنگامی که پادشاه با یک طرف کار تمام شد، از طلسم Recall استفاده کنید تا او را فراخوانی کنید و او را در خوشه دیگر مستقر کنید.

به یاد داشته باشید که

توانایی او را تا انتها ذخیره کنید، که نگران کننده نخواهد بود زیرا او می تواند بدون نگرانی زنده بماند. Electro Titan را در مرکز بیندازید تا بتواند قلعه قبیله را هدف قرار دهد. در این زمان، برج تسلا ممکن است فعال شود. بنابراین از آخرین طلسم رعد و برق باقیمانده خود در آن استفاده کنید. اکنون، بقیه حرکات بستگی به این دارد که شما چگونه می خواهید، اما به دردسر زیادی نیاز ندارد.

اگر گوبلین ها به دیوار برخورد می کنند، از Jump روی آنها برای هدف قرار دادن فضای ذخیره سازی استفاده کنید. در همین حال، پادشاه آماده فراخوانی مجدد خواهد بود. که شما برای هدف قرار دادن تاون هال، او را در بالای صفحه فراخوانی خواهید کرد. از توانایی او در اینجا استفاده کنید، به اندازه کافی برای پاکسازی منطقه. در اینجا از یک طلسم پرش استفاده کنید. و اجازه دهید بقیه نیروهای باقیمانده پایگاه را برای 3 آسان پاک کنند!

یک پایه ساده و چند تاکتیک برای گرفتن یک سه ستاره کافی است. این همه برای راهنمای چالش پادشاه گابلین کلش اف کلنز است. حملات خود را انجام دهید!

 

4/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

بتل پس فصل ۶ کالاف دیوتی موبایل 2023 : تاریخ انتشار و محتویات

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه باز کردن قفل Grau 5.56 در کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه