آموزش نحوه کسب مدال Giant Killer در کالاف دیوتی موبایل

مدال Giant Killer در کالاف

چگونه در COD Mobile مدال Giant Killer را کسب کنیم؟

Call of Duty: Mobile دارای مدال های بسیار متنوعی است که بازیکنان می توانند با انجام ماموریت های خاصی در بازی به دست آورند. در زمان نگارش، عنوان چند نفره بیش از 86 مدال دارد و Giant Killer یکی از آنهاست.

برای کسانی که نمی دانند، Giant Killer یکی از معروف ترین مدال های چند نفره در COD Mobile است. کسب مدال های خاص اغلب به عنوان یک هدف در چالش های فصلی مختلف دیده می شود و مدال قاتل غول نیز تفاوتی ندارد.

با این حال، توسعه دهندگان هرگز به نحوه کسب این مدال ها در Call of Duty: Mobile اشاره نمی کنند. به همین دلیل بسیاری از بازیکنان برای کسب مدال Giant Killer با مشکل مواجه هستند. اما به لطف این راهنمای جامع در اینجا، توضیح کاملی برای مدال Giant Killer در کالاف دیوتی موبایل داریم.

جمینجا با فراهم کردن پایین ترین قیمت ، سرعت بالا در شارژ سی پی و پشتیبانی بالا به یکی از محبوب ترین سایت ها برای خرید CP کالاف دیوتی موبایل
تبدیل شـده است.

مقالات مرتبط »  مدال چشم عقاب و انواع مدال ها در کالاف دیوتی موبایل

چگونه در کالاف دیوتی موبایل مدال Giant Killer کسب کنیم؟

کسب مدال قاتل غول پیکر در بازی Call of Duty: Mobile نسبتاً آسان است. بازیکنان COD Mobile فقط باید VTOL دشمن را از بین ببرند. از آنجایی که این یک دستاورد انحصاری MP است، بازیکنان نمی توانند مدال Giant Killer را در حالت بتل رویال کسب کنند.

برای کسانی که نمی‌دانند، کشتی جنگی VTOL یکی از امتیازات بازی Call of Duty: Mobile است. Scorestreak به بازیکن اجازه می دهد تا کنترل کشتی جنگی VTOL را در دست بگیرد.

برای شروع، بازیکنان باید در حالت چند نفره COD Mobile بارگذاری شوند. زمانی که در مسابقه هستید، منتظر بمانید تا دشمن امتیاز VTOL را فعال کند. و زمانی که متوجه شدید آن را از بین ببرید. پس از آن مدال Giant Killer به حساب کالاف دیوتی موبایل شما واریز می شود.

Giant Killer

این تنها روش کسب مدال Giant Killer در کالاف دیوتی موبایل است. با این وجود، اگر بازیکنان در حین انجام آن با مشکلی مواجه شدند، حتماً نظر خود را در زیر بگذارید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویداد Winterland فری فایر مکس با آیتم های رایگان همراه است

نوشته بعدی

آی دی Free Fire Gamer’s Zone چیست؟ آمار، درآمد ماهانه و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه