آموزش نحوه دریافت Skeleton Gentleman در فری فایر مکس

نحوه دریافت Skeleton Gentleman

چگونه می توان مجموعه کمیاب Skeleton Gentleman را در Free Fire MAX دریافت کرد؟

هر هفته شاهد راه اندازی رویدادهای جدید در Free Fire و Free Fire MAX هستیم. زیرا Garena ثبات خود را در آوردن جوایز جدید حفظ کرده است. دسامبر 2022 شاهد راه اندازی دو کمپین Goodbye EP و Football Fable در شوترهای BR با پشتیبانی Garena بودیم. در حالی که سایر محتواها همچنان راه خود را پیدا می کردند.

در 15 دسامبر (24 آذر)، توسعه دهندگان رویداد Penta Flip جدیدی را به طرفداران FF و FF MAX معرفی کردند. آخرین رویداد به بازیکنان پنج جایزه منحصر به فرد ارائه می دهد. به شرطی که آماده باشند تا در بازی الماس خرج کنند. فرمت پنتا فلیپ نیز منحصر به فرد است و به کاربران امکان می دهد تا با انتخاب کارت ها پاداش بگیرند.

مقالات مرتبط »  خرید جم فری فایر

رویداد Penta Flip در Free Fire MAX: نحوه دریافت مجموعه کمیاب Skeleton Gentleman

این رویداد در حال حاضر در بازی آنلاین است و قرار است تا 21 دسامبر 2022 (چهارشنبه، ۳۰ آذر) فعال بماند. به عنوان بخشی از این رویداد، طرفداران می توانند آیتم های کمیاب زیر را از مجموعه Skeleton Gentleman بدست آورند :

  • بسته The Skeleton Gentleman
  • قایق به عالم اموات (Skyboard)
  • فرود مرگبار (Parachute)
  • Tombstone Fear Loot Box
  • دیوار Gloo – Protection Offering

همانطور که گفتـه شد، برای برداشتن کارت ها در رویداد Penta Flip باید الماس خرج کنید. با این حال، قیمت برداشتن کارت ها ثابت نیست و پنتا فلیپ از الگوی خاصی برای پرداخت الماس در هر دور پیروی می کند. 9، 19، 29، 49، 69، 99، 199، 299 و غیره. قیمت انباشتـه پنتا فلیپ مشخص شـده است.

در اینجا یک راهنمای گام به گام وجود دارد که می توانید برای دسترسی به رویداد Penta Flip در Free Fire MAX و نحوه دریافت مجموعه نادر Skeleton Gentleman دنبال کنید:

مرحله 1:

آخرین نسخه Free Fire یا Free Fire MAX دستگاه خود را راه اندازی کنید.

مرحله 2:

مطمئن شوید که با پلتفرم دلخواه خود وارد شوید و روی صفحه ضربه بزنید تا وارد بازی شوید.

توجه:

بسیاری از گیمرها از حساب مهمان برای ورود به Free Fire MAX استفاده می‌کنند. و پس از حذف نصب یا به‌روزرسانی، داده‌های درون بازی، مجموعه‌ها، خریدها، آمار، الماس‌ها و موارد دیگر را از دست می‌دهند. اگر از همین روش برای ورود به بازی استفاده می کنید، مطمئن شوید که حساب خود را از طریق تنظیمات سیستم متصل کنید. با اکانت های همگام سازی شـده FF و Free Fire MAX بیشتر از این برای شما سودمند خواهـد بود.

مرحله 3:

می توانید Penta Flip را در زیر برگه اخبار در بخش رویداد پیدا کنید. برای دسترسی به رابط رویداد روی دکمه “Go To” ضربه بزنید.

مرحله 4:

نحوه دریافت Skeleton Gentleman به این صورت است که باید دسته کارت ها را به هم بزنید. که شامل یک جایزه در دور اول خواهـد بود.

تعداد جوایز موجود در عرشه از مجموعه اسکلت ها با هر دور افزایش می یابد. کارت های باقی مانده دارای مواردی مانند جعبه های غارت سلاح، کوپن های شانس رویال (برای جوجه کشی، الماس رویال و غیره) و موارد دیگر هستند.

مرحله 5:

یک کارت را با خرج کردن الماس انتخاب کنید و جایزه را بکشید. پس از هر دور متوالی، رویداد یک مجموعه Skeleton جدید به عرشه اضافه می کند.

این اطمینان حاصل می کند که تمام جوایز پس از دور نهایی در بسته کارت ها موجود است. بنابراین، بازیکنان باید حداقل برای پنج دور برای دریافت تمام جوایز از عرشه هزینه کنند. هنگامی که جوایز در دسترس هستند، بازیکنان باید برای آنها پول بیشتری بپردازند.

پس از حذف آخرین مجموعه اسکلت، عرشه خالی خواهـد شد.

مقالات مرتبط »  بهترین تنظیمات فری فایر مکس برای به حداقل رساندن تأخیر یا اشکالات

امتیاز دهید
نوشته قبلی

همه چیز درباره چالش Witch Slap کلش اف کلنز در ماه دسامبر

نوشته بعدی

مسابقات قهرمانی پابجی موبایل 2022 جنوب آسیا – نیمه نهایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه