آموزش نحوه دریافت پوسته Red Team 141 Ghost در کالاف دیوتی موبایل

Red Team 141 Ghost

چگونه پوسته Red Team 141 Ghost مدرن وارفار 2 را در بازی Call of Duty: Mobile دریافت کنیم؟

Call of Duty: Modern Warfare 2 Vault Edition به دلیل تمام مزایایی که دارد، کشش قابل توجهی را دریافت کرده است. علاوه بر بتل پس فصل 1، مجموعه‌ای از پوسته‌های Operator و Weapon Vault، یک جایزه کاملاً جدید اخیراً معرفی شـده است.

پوسته Red Team 141 Ghost اکنون برای بازیکنان در دسترس است. تا در صورت پیش‌سفارش Modern Warfare 2 Vault Edition، آن را در Call of Duty: Mobile باز کنند. خط پوسته‌های Red Team 141 قبلاً انحصاری MW2 بود. و در مرحله آزمایش بتا این عنوان برای کسانی که نسخه Vault Edition را خریداری کردند، دیـده شد.

این مقاله نگاهی دقیق‌تر به فرآیند باز کردن قفل پوسته Red Team 141 Ghost در کالاف دیوتی موبایل دارد.

خرید CP کالاف دیوتی موبایل با قیمت ارزان و مناسب از جمینجا

باز کردن قفل پوسته Red Team 141 Ghost مدرن وارفار 2 را در کالاف دیوتی موبایل

برای به دست آوردن پوسته Red Team 141 Ghost در بازی Call of Duty: Mobile، گیمرها باید نسخه Vault 2 Modern Warfare 2 را در پلتفرم مورد نظر خود پیش خرید کرده باشند. پس از تکمیل خرید، باید مراحل زیر را دنبال کنید :

1) ابتدا مطمئن شوید که حساب Activision شما به COD: Mobile مرتبط است. در اینجا ذکر این نکته ضروری است که هر پلتفرمی که تصمیم به خرید MW2 دارید، آن سیستم باید به حساب Activision شما نیز متصل باشد.

2) پس از انجام مراحل فوق، به COD: Mobile بروید و صندوق پستی درون بازی خود را بررسی کنید. کدها پس از راه اندازی MW2 در 28 اکتبر ارسال خواهنـد شد.

3) پس از دریافت کد، به www.callofduty.com/redemption بروید. در اینجا، UID خود را به همراه کد وارد کنید. UID شما را می توانید در زیر نام کاربری خود در COD: Mobile پیدا کنید.

4) اگر فرآیند با موفقیت انجام شود، پوسته Red Team 141 Ghost را در صندوق ورودی COD: Mobile خود دریافت خواهیـد کرد. هم در حالت های اصلی بازی و هم در حالت بتل رویال قابل استفاده است.

لازم به ذکر است که اگر تا 15 نوامبر کد موجود در صندوق پستی بازی خود را دریافت نکرده اید، اکیداً توصیه می شود که برای راهنمایی بیشتر با تیم پشتیبانی اکتیویژن تماس بگیرید. قبل از اقدام به بازخرید کد، مطمئن شوید که بازی شما کاملاً به روز است. این از هرگونه خطای احتمالی که ممکن است پوست در بازی شما ظاهر نشود جلوگیری می کند.

چه چیز دیگری در Call of Duty: Modern Warfare 2 Vault Edition گنجانده شـده است؟

نسخه Vault شامل موارد زیر است:

  • Red Team 141
  • FJX Cinder Weapon Vault
  • بتل پس فصل 1 و 50 پرش ردیفی
  • بسته Ghost Legacy برای مدرن وارفار (2019) و وارزون
  • پاداش فروشگاه درون بازی : 10 ساعت دو توکن XP و 10 ساعت دو توکن XP سلاح در هنگام راه اندازی

علاوه بر این، بازیکنانی که نسخه Vault را پیش‌سفارش می‌کنند، یک هفته دسترسی زودهنگام به کمپین همراه با موارد زیر دریافت خواهنـد کرد :

  • بسته اپراتور خالد الاسد
  • و بسته‌ Final Judgment برای استفاده در Call of Duty: Warzone

فصل 9 COD: موبایل نزدیک است. پوسته جدید Red Team 141 Ghost کاملاً با تم ترسناک و ترسناک فصل آینده مطابقت دارد و یک مکمل عالی برای موجودی هر طرفدار خواهـد بود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در تاریخ 28 اکتبر عرضه شد و برای PC، PS4، PS5، Xbox Series S/X و Xbox One در دسترس خواهـد بود.

مقالات مرتبط »  آموزش کامل نحوه دریافت FJX Weapon Vault در مدرن وارفار 2

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

آموزش نحوه دریافت آیتم های رایگان در فری فایر مکس – Pet and Skin

نوشته بعدی

آموزش نحوه ایجاد کد فعالسازی سرور پیشرفته OB38 فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه