آموزش کامل نحوه دریافت مدال لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل

مدال لانگ شات در کالاف

چگونه در COD: Mobile مدال Long Shot بگیریم؟

این راهنما در مورد نحوه دریافت مدال لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل صحبت می کند. و در عین حال سایر جزئیات مرتبط را به اشتراک می گذارد.

جمینجا با سرعت بالا در شارژ سی پی کالاف و فراهم کردن پایین ترین قیمت ، و با پشتیبانی بالا به یکی از محبوب ترین سایت ها برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل تبدیل شده است.

Long Shot یکی از مدال‌های Multiplayer در COD: Mobile است. که بازیکنان می‌توانند چندین بار در حین بازی در این حالت برای نشان دادن تسلط قفل آن را باز کنند.

و همچنین برای تکمیل چالش های فصلی و مواردی از این قبیل که اغلب از شما می خواهند مدال لانگ شات را برای تعداد معینی کسب کنید تا آن را کامل کنید.

به همین دلیل است که یادگیری نحوه دریافت مدال لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل مفید است. زیرا می توانید هر چالش مرتبط را بدون هیچ مشکلی به طور مؤثر انجام دهید.

بنابراین به خواندن راهنمای ما ادامه دهید تا نحوه دریافت مدال لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل را توضیح دهیم.

مقالات مرتبط »    نحوه رفع خطای پلاگین ها یا برنامه های شخص ثالث در کالاف دیوتی موبایل

نحوه دریافت مدال لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل

در COD: Mobile می توانید مدال لانگ شات را با کشتن دشمن با شلیک از راه دور بدست آورید. به عبارت ساده، دشمنان را در برد متوسط یا بلند بکشید. و مدال لانگ شات را به راحتی کسب خواهید کرد.

ما دریافت مدال لانگ شات را آسان می دانیم. زیرا می توانید آن را با استفاده از هر نوع AR، SMG، تفنگ تک تیرانداز یا سایر سلاح های دسته بندی کسب کنید. مواردی وجود داشته که مدال لانگ شات را با استفاده از SMG و تفنگ دستی به دست آورده ایم.

بنابراین می‌خواهیم بگوییم که صرف نظر از سلاح، موقعیتی را حفظ کنید که دشمنان در برد میانی یا دوربرد ظاهر شوند. به محض اینکه در POV شما آمدند، آنها را پایین بیاورید و مدال مذکور را کسب خواهید کرد.

در نهایت، اگر می خواهید مدال لانگ شات را به راحتی به دست آورید، توصیه می کنیم از تفنگ های تک تیرانداز استفاده کنید. زیرا با این کار، مجبور نیستید دور نقشه بدوید. به سادگی یک خط یا یک منطقه با دید واضح را نگه دارید و حریفان را بیرون بیاورید.

هنگام نوشتن این راهنما، برای تکمیل یکی از چالش های فصلی COD: Mobile Season 6 ‘Seasonal Challenges’ Templar’s Oath’ به مدال Long Shot نیاز دارید. اکنون که می دانید چگونه مدال مذکور را کسب کنید، تکمیل چالش آسان خواهد بود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

در رویداد Emote Capsule فری فایر مکس رقص پاپ کروماتیک را جایزه بگیرید

نوشته بعدی

رویدادهای جولای 2023 کلش اف کلنز : ایونت های هفتگی، چالش‌ها و جوایز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه