kills while prone در کالاف دیوتی چیست؟ و چگونه آن رابدست آوریم؟

while prone در کالاف

چگونه می توان در حالت سینه خیز 30 کشتار در مدرن وارفار 2 (چالش کامو) بدست آورد؟

آیا به دنبال تکمیل یک چالش Camo دیگر در Modern Warfare 2 هستید؟ در اینجا نحوه دریافت Kills while Prone در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 آورده شـده است.

در حالی که کمپین Modern Warfare 2 و Multiplayer مطمئناً هیجان‌انگیز هستند، بازیکنان اغلب از چالش‌های موجود در بازی هیجان‌زده هستند. یعنی، لیست چالش‌های کامو آن‌ها را تحریک می‌کند تا پیشرفت کنند و به روش‌های خاصی کشتـه شوند تا پوسته‌های اسلحه‌ای که با چالش‌ها مشخص شـده‌اند را دریافت کنند. یکی از این چالش ها دریافت 30 کشتار در حالت سینه خیز (kills while prone) در کالاف دیوتی MW2 است. با این حال، آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست. اگر راه درست را ندانید، چنین چالش‌هایی زمان زیادی را به شما اختصاص می‌دهند. بازیکنان معمولاً برای پایان دادن به این چالش‌ها زمان زیادی نیاز دارند. در این راهنما به شما نشان خواهیـم داد که چگونه چالش کامو را کامل کنید. .kills while prone در کالاف دیوتی چیست و چگونه آن رابدست آوریم. با جمینجا همراه باشید.

مقالات مرتبط »  راهنمای نحوه باز کردن قفل کامو در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

kills while prone در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

Prone Kills

While prone kills (کشتار در حالت سینه خیز) در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 آسان به نظر می رسند. اما وقتی آنها را با سلاح های مختلف کامل می کنید، با انواع مختلفی از مبارزه روبرو خواهیـد شد. استفاده از یک تک تیرانداز و تفنگ های مسافتی طولانی باعث تکمیل سریع چالش می شود. با این حال، اسلحه های دیگر در این چالش، به ویژه اسلحه های میان برد و کوتاه برد، به مبارزه با کنترل نزدیک باورنکردنی نیاز دارند. از آنجایی که زمان بسیار مهم است، نکات زیر به شما کمک می کند تا آن را سریع انجام دهید.

  • حالت بازی مورد نظر شما برای Prone Kills Domination است. ماهیت کوتاه و هدفمند گیم پلی به شما این امکان را می دهد که در زمانی که درازکش هستید، دشمنان را به صورت رو در رو بگیرید.
  • در مرحله بعد، کمپینگ برای به دست آوردن قتل های در حالت سینه خیز کار بیهوده ای است. در حالی که اکثر بازیکنان از کمپینگ یا قربانی شـدن در کمپینگ متنفرند، این چیزی است که چالش Camo از شما می‌خواهـد.
  • در نهایت، استفاده از Dolphin Dive با سلاح‌های جنگی میان برد و نزدیک، Prone Kills را برای شما فراهم می‌کند. با این حال، مطمئن شوید که آنها را به درستی زده اید وگرنه ثبت نام نمی کنند.

 

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

راهنمای نحوه باز کردن قفل کامو در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

نوشته بعدی

نحوه بدست آوردن اسکین برگر کینگ در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه