ست بانی فری فایر : راهنمای گام به گام نحوه دریافت باندل لومینوس بانی

ست بانی فری فایر

چگونه می توان باندل Luminous Bunny را در Free Fire دریافت کرد؟

در این مقاله، خوانندگان می توانند راهنمای کامل رویداد diamond جدید را در مورد دریافت ست بانی فری فایر با استفاده از الماس بررسی کنند.

تیم جمینجا مفتخر است امکان خرید جم فری فایر را با آیدی در کمتر از 30 دقیقه به مشتریان عزیز ارائه دهد.

بستـه کاملاً جدید Free Fire Luminous Bunny در سرورهای منتخب FF به عنوان بخشی از یک رویداد قرعه کشی خوش شانس معرفی شد.

پس از روزها انتظار، باندل لومینوس بانی فری فایر بالاخره به عنوان بخشی از یک رویداد کاملاً جدید الماس وارد بازی شد. بستـه لباس نسخه ویژه به عنوان تنها جایزه برای یک رویداد قرعه کشی خوش شانس در حال انجام فهرست شـده است. جایی که فقط تعداد محدودی از بازیکنان می توانند آن را در FF یا FF MAX (منطقه هند) درخواست کنند.

مقالات مرتبط »      آپدیت OB45 فری فایر : تاریخ انتشار، ویژگی های جدید، و موارد دیگر

دریافت ست بانی فری فایر از گردونه شانس

این رویداد در روز سه شنبه 18 ژوئن به صورت زنده در FF پخش شد و تا 27th (پنج شنبه، ۷ تیر) فعال خواهد بود. از این رو بازیکنان هشت روز فرصت دارند تا ست بانی فری فایر را دریافت کنند، که بدون هزینه نیست. بازیکنان باید حساب های خود را با الماس های کافی برای خرید بلیط در رویداد قرعه کشی خوش شانس شارژ کنند تا شانس خود را برای برنده شـدن بستـه خرگوش درخشان افزایش دهند.

گردونه شانس هر روز در ساعت 04:00 صبح IST تنظیم مجدد می شود، در حالی که برندگان لات قبلی در بازی اعلام می شوند. هر روز، فقط 500 باندل Luminous Bunny قابل مطالبه هستند. در حالی که بازیکنان جوایز دلداری را نیز در بازی دریافت خواهند کرد. آنها می توانند روند کامل خرید بلیط و دریافت جوایز FF را به شرح زیر بررسی کنند:

  1. Free Fire یا FF MAX را روی دستگاه خود باز کنید و وارد بازی شوید.
  2. پس از ورود به سیستم، بنر “Diamond Events” را در زیر نمایه خود بزنید. سپس دکمه “Obtain” را که در بخش قرعه کشی شانس آورده شـده انتخاب کنید.
  3. برای خرید بلیط دکمه خرید را فشار دهید. هر بلیت 9 الماس هزینه دارد که بازیکنان می توانند از طریق بخش الماس درون بازی، با کلیک روی دکمه TOPUP آن را شارژ کنند.
  4. پس از خرید بلیط، بازیکنان می توانند منتظر اعلام نتایج بعد از ساعت 04:00 صبح به وقت تهران باشند.
  5. اگر آنها بستـه نرم افزاری Luminous Bunny یا هر جایزه تسلی دهنده دیگری را برنـده شوند، می توانند از طریق Vault درون بازی به آنها دسترسی داشتـه باشند.

نکته :

این رویداد تا 27 ژوئن 2024 (پنج شنبه، ۷ تیر) فعال باقی خواهد ماند. بنابراین بازیکنان می‌توانند هر روز در قرعه‌کشی شانس شرکت کنند تا بتوانند باندل لومینوس بانی فری فایر را دریافت کنند. با این حال، آنها همچنین باید در نظر داشته باشند که الماس ها پول واقعی دارند و در هنگام خرج کردن (یا خرید) آنها باید مراقب باشند.

اکنون پوشش ما در مورد آخرین ست بانی نورانی در فری فایر به پایان می رسد.

 

4.5/5 - (4 امتیاز)
نوشته قبلی

آپدیت ژوئن ۲۰۲۴ کلش رویال «سفر ملکه گابلین» : حالت بازی جدید و کارت

نوشته بعدی

تغییرات تعادل سلاح فصل 6 کالاف دیوتی موبایل 2024 منتشر شد

5 دیدگاه در “ست بانی فری فایر : راهنمای گام به گام نحوه دریافت باندل لومینوس بانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه