آموزش کامل نحوه دریافت کلن بوردر در کالاف دیوتی موبایل

کلن بوردر در کالاف

CoD Mobile : چگونه Clan Border را دریافت کنیم؟

ما اینجا هستیم تا همه چیزهایی را که باید در مورد کلن بوردر در کالاف دیوتی موبایل بدانید، را بررسی کنیم. از جمله نحوه بدست آوردن آنها، نحوه تجهیز آنها. و همچنین جایی که می توانید انتظار داشته باشید که مرز قبیله شما برای سایر بازیکنان قابل مشاهده باشد.

در بازی‌های Call of Duty در طول سال‌ها راه‌های زیادی وجود داشته است که بازیکنان بتوانند نماینده کلن خود باشند. برچسب‌های قبیله، نشان‌ها و موضوع راهنماهای امروزی و clan border ها. به طور دقیق تر، مرزهای قبیله راهی برای نشان دادن سهمی است که در بهبود قبیله خود در CoD Mobile انجام داده اید.

خرید cp کالاف دیوتی موبایل با قیمت ارزان و جلب رضایت مشتریان هدف اصلی جمینجا است.

با این حال، راه به دست آوردن و تجهیز این مرزهای قبیله ای در CoD Mobile چیزی است که بازی نمی تواند بازیکنان خود را از آن آگاه کند. و اینجاست که ما وارد آن می شویم.

مقالات مرتبط »     چگونه می توان قفل 35 SMG تهاجمی را در COD: Mobile سریع باز کرد؟

نحوه دریافت کلن بوردر در کالاف دیوتی موبایل

طبیعتاً مرزهای قبیله فقط به بازیکنانی که بخشی از یک قبیله هستند پاداش داده می شود. اکنون، به هر قبیله ای که در جنگ های قبیله ای شرکت می کند، بر اساس سهم بازیکنانی که بخشی از آن قبیله هستند، رتبه ای داده می شود.

راه برای افزایش رتبه قبیله، بدست آوردن تروفی های کافی برای رسیدن به رتبه بالاتر است. و جوایز بر اساس جایگاه نهایی شما در مسابقات هر هفته به اضافه تعداد گره هایی که قبیله شما در آنها اول شده است، اعطا می شود.

بازیکنان بخشی از یک قبیله که دارای رتبه حرفه ای یا بالاتر هستند، با یک مرز قبیله و همچنین امتیازهای قبیله در پایان سری پاداش می گیرند. البته، تعداد امتیازهای قبیله ای که بازیکنان به دست می آورند، با توجه به میزان بالای جایگاه های قبیله در آن سری، تعیین می شود.

نحوه تجهیز کردن clan border در کالاف دیوتی موبایل

پس از پاداش گرفتن با مرز قبیله، به جای اینکه از ابتدا در موجودی شما باشد، ابتدا باید به ایمیل خود بروید و آن را بازخرید کنید. در منوی اصلی، به سمت بالا، نماد پاکت نامه ای را می بینید که باید روی آن ضربه بزنید. از آنجا، به سادگی روی نامه پاداش جنگ قبیله ضربه بزنید تا پاداش های خود را بازخرید کنید.

به محض ردیم کردن مرز قبیله، به طور خودکار برای نمایه شما اعمال می شود. بنابراین لازم نیست نگران تجهیز دستی آن باشید. برای تأیید اینکه آیا مرز قبیله برای شما اعمال شده است، کافی است روی نماد پروفایل خود در گوشه سمت چپ بالای صفحه عنوان ضربه بزنید. و متوجه خواهید شد که مرز قبیله اعمال شده است.

کلن بوردر کجا قابل مشاهده است؟

حالا شما مرز قبیله را اعمال کردید، اما می خواهید بدانید که بازیکنان دیگر کجا می توانند آن را ببینند؟ خوب، سه مورد وجود دارد که مرز قبیله شما قابل مشاهده خواهد بود. به خاطر داشته باشید، در همه این موارد، حاشیه همیشه مستقیماً بالای نمایه شما خواهد بود.

  • زمانی که شما و سایر بازیکنان در حال بارگیری در یک مسابقه هستید
  • در گوشه بالا سمت چپ، وقتی دوربین نهایی را دریافت کردید
  • در صفحه MVP پس از پایان مسابقه.
  • در صفحه پیروزی/شکست پس از پایان مسابقه.

سخن پایانی

این همه ی آن چیزی بود که باید در مورد کلن بوردر در کالاف دیوتی موبایل بدانید. نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است :

وقتی یک مرز قبیله با رتبه بالاتر را از صفحه اصلی ردیم می کنید، مرز قبیله قبلی جایگزین می شود.

به همین دلیل، بازیکنان سعی می‌کنند تا حد ممکن رتبه بالایی کسب کنند. تا بتوانند مرز قبیله‌ای با رتبه بالا را تغییر دهند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه تغییر جنسیت در پابجی موبایل (PUBG Mobile 2023)

نوشته بعدی

نقشه Purgatory فری فایر از 19 مرداد به بازی برگشته است

2 دیدگاه در “آموزش کامل نحوه دریافت کلن بوردر در کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه