چگونه کریستال های BTS را در فری فایر دریافت کنیم؟ راهنمای کامل

کریستال های BTS

نحوه دریافت کریستال های BTS در Free Fire

Garena Free Fire یک بازی بتل رویال بسیار محبوب است. که حالت‌های مختلف بازی، شخصیت‌ها، انبوهی از آیتم‌های درون بازی، لوازم آرایشی و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. این بازی همچنین دارای یکی از فعال ترین صحنه های Mobile Esports است که در سال گذشته بسیار تکامل یافتـه است. و به همین دلیل، ما اغلب می بینیم که مارک های بزرگ با Free Fire همکاری های تبلیغاتی انجام می دهند – گروه پسر بچه های کره جنوبی Bangtan Boys، با نام مستعار BTS، از این قاعده مستثنی نیست. این بازی دارای هفت لباس با مضمون BTS است که بازیکنان می توانند با استفاده از یک ارز منحصر به فرد رویداد به نام BTS Crystals ادعا کنند. در نتیجه، ما بازیکنانی داریم که می خواهنـد بدانند چگونه می توانند کریستال های BTS را در Free Fire دریافت کنند؟

مقالات مرتبط »  چگونه می توان لباس های BTS در فری فایر را دریافت کرد؟

در ماه های مارس و آوریل، Free Fire لباس های جدیدی با تم BTS معرفی کرد. که بازیکنان می توانند با استفاده از کریستال های بی تی اس ادعا کنند. همراه با افزودن این لباس‌ها و ارزهای انحصاری زمان‌بندی‌شده جدید، رویدادهای جدیدی را نیز در ارتباط با همکاری BTS X Free Fire دریافت کردیم.

اکنون، بازیکنانی داریم که می‌خواهند بدانند چگونه می‌تواننـد به کریستال‌های BTS در Free Fire دست پیدا کنند.

نحوه دریافت کریستال های BTS

BTS

به روز رسانی:

می توانید کریستال های BTS را از قسمت BTS Royale بازی دریافت کنید. شما باید از Diamonds برای ایجاد چرخش هایی استفاده کنید که پاداش های بی شماری را از استخر پاداش که شامل کریستال های BTS نیز می شود، به دست می آورد. برای خرید جم فری فایر (diamonds) کلیک کنید.

مقاله اصلی ادامه دارد –

می‌توانید با تبادل توکن‌های Neon Sticks در رویداد Exchange Part 2، کریستال‌های BTS را در Free Fire به‌صورت رایگان دریافت کنید. برای دسترسی به رویداد Exchange Part 2، بازی را باز کنید و به بخش Gen FF بروید. هنگامی که آنجا هستید، رویداد Exchange Part 2 را خواهید دید. روی آن ضربه بزنید! و سپس کریستال BTS را با 100 توکن نئون استیک تعویض کنید.

می‌توانید توکن Neon Sticks را در Free Fire در طول یا بعد از مسابقات بتل رویال دریافت کنید. یا می توانید آنها را از حالت های بازی Lone Wolves و Clash Squad بدست آورید. اگر شما یک فرد بتل رویال هستید، در هر یک از مسابقات BR به دنبال آنها بگردید. همچنین، شما حتی می توانید آنها را به صورت قطره ای در پایان هر مسابقه بازی دریافت کنید.

متأسفانه در زمان نگارش این مقاله، رویداد Exchange Part 2 به پایان رسیـده است. ممکن است Garena تصمیم بگیرد که این رویداد را به همراه هفت محصول انحصاری با مضمون BTS بازگرداند. اکنون می‌دانید که چگونه می‌توانید کریستال‌های BTS را دریافت کنید.

Garena Free Fire یک بازی پرطرفدار بتل رویال است. که به صورت رایگان در دستگاه های اندروید و iOS موجود است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چگونه می توان لباس های BTS در فری فایر را دریافت کرد؟ راهنمای کامل

نوشته بعدی

بروزرسانی فری فایر با عنوان Rampage: United داستان جدیدی دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه