آموزش کامل نحوه دریافت سه Armour Plate در وارزون 2

Armour Plate در وارزون 2

چگونه در Warzone 2.0 سه صفحه زرهی بگیریم؟

Warzone 2.0 چندین سیستم آشنا را در بازی بتل رویال بازسازی می کند. از جمله مکانیک دایره ای جدید، گولاگ 2v2 و سیستم زرهی جدید.

سیستم Armour Plate (صفحات زرهی) جدید در وارزون 2 تغییراتی را در یکی از حیاتی ترین حلقه های گیم پلی ایجاد می کند. زره برای زنده ماندن در المزره بسیار مهم است. اما دیگر یافتـن صفحات زرهی و قرار دادن آنها در هر سه شکاف ساده نیست.

سیستم جدید عمق استراتژیک تری را معرفی می کند. و باعث می شود برای به دست آوردن حداکثر حفاظت سخت تر کار کنید. در اینجا نگاهی به نحوه عملکرد آن و آنچه شما باید انجام دهید را می بینید.

برای خرید آیتم های جدید بازی می توانید به صفحه خرید CP کالاف دیوتی موبایل مراجعه نمایید.

سیستم Armour Plate در وارزون 2 توضیح داده شد

شما با دو صفحه زره مجهز، همان Warzone، به یک مسابقه تبدیل می شوید. با این حال، شما هنوز نمی توانید از سومین شکاف زره خود استفاده کنید، حتی اگر یک صفحه زره اضافی پیدا کنید. به این معنی که حداکثر کردن زره برای شما زمان بیشتری می برد.

در عوض، باید یک جلیقه زرهی پیدا کنید، چه از لوت زمینی و چه از بازیکن دیگری. این جلیقه به شما این امکان را می دهد که در نهایت سه Armour Plate فعال در وارزون 2 داشتـه باشید.

علاوه بر این، بهبودهایی در کیفیت زندگی انجام شـده است. تا به شما این امکان را بدهد که بتوانید بگویید که دشمن چه سطحی از زره را مجهز کرده است. مشابه Apex Legends. هنگام شلیک به دشمن، نشانگرهای رنگی و نماد زره چشمک می زند. بنفش نشان می دهد که آنها سه صفحه زره دارند، در حالی که آبی به این معنی است که آنها جلیقه ندارند.

این اطلاعات مهمی در مورد اینکه آیا باید جلو بروید و سعی کنید کسی را پایین بیاورید یا تا زمانی که مجهزتر شوید عقب نشینی کنید ارائه می دهد.

هنگام روکشی با زره، یک صفحه جدید برای یک Plate کامل نیز بهبود می یابد. این بدان معناست که اگر سلامت Plate شما در یک و نیم Plate است، استفاده از Plate جدید شما را در دو و نیم Plate قرار می دهد. قبلاً، تعمیر یک صفحه آسیب دیده یک صفحه کامل را مصرف می کرد.

این تمام چیزی است که باید برای بدست آوردن سه Armour Plate در وارزون 2 انجام دهید.

مقالات مرتبط »  خرید سی پی وارزون موبایل

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بازیکنان فری فایر نباید فایل APK سیگما را نصب کنند – Sigma Battle Royale

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه دریافت Survivor Pass Vol.5 پابجی نیو استیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه