ایونت Divine Victory در فری فایر : باندل Divine Warrior را رایگان دریافت کنید

ایونت Divine Victory

رویداد Free Fire Divine Victory : نکاتی برای دریافت رایگان باندل Divine Warrior 

در این مقاله با ما همراه باشید تا بیاموزید که چگونه می‌توانید در ایونت Divine Victory بدون هیچ زحمتی موجودی فری فایر خود را غنی کنید. با این باندل جدید بدون صرف یک سکه!

با خرید جم فری فایر می توانید در Luck Royale و Diamond Spin شرکت کنید. تا اسکین های بیشتری بدست آورید و سلاح های خود را ارتقاء دهید.

به‌روزرسانی مورد انتظار OB42 برای گارنا فری فایر سرانجام منتشر شد. و مجموعه‌ای هیجان‌انگیز از فعالیت‌های جدید از جمله جشن‌های دیوالی 2023 و رویداد پیروزی الهی را که بسیار درباره آن صحبت می‌شد، رونمایی کرد. این رویداد خاص با ارائه باندل جنگجوی الهی بدون هیچ هزینه ای برجسته می شود. بازیکنان ممکن است در ابتدا این رویداد را چالش برانگیز احساس کنند، اما بطور شگفت انگیزی عبور از آن ساده است.

مقالات مرتبط »    شخصیت ایگنس در فری فایر : بررسی قدرت و توانایی های او

بررسی اجمالی ایونت Divine Victory در فری فایر مکس

ایونت Divine Victory از 1 نوامبر 2023 در Free Fire MAX در سرور هند آغاز شد. و تا 16 نوامبر 2023 (پنج شنبه، ۲۵ آبان) تمدید می‌شود. شرکت‌کنندگان می‌توانند نه تنها باندل Divine Warrior بلکه دارایی‌های مختلف دیگر درون بازی را نیز برنده شوند. کلید پیشرفت در این رویداد در جمع آوری انرژی از طریق ماموریت های روزانه نهفته است.

بازیکنان باید از انرژی انباشته شده برای پیشبرد موقعیت های خود در صفحه بازی استفاده کنند. و هر مرحله یک واحد انرژی هزینه دارد. عنصر استراتژیک وارد بازی می شود. زیرا شما فقط می توانید به میدان هایی بروید که یا خالی هستند یا توسط دشمنان با قدرت کمتر اشغال شده اند. غلبه بر این دشمنان قدرت شما را افزایش می دهد. هدف نهایی تسخیر رئیس نهایی است. و بدین وسیله باندل Divine Warrior را ایمن می کند.

جوایز رویداد

در روند پیشرفت در رویداد، غلبه بر دشمنان (به استثنای رئیس نهایی) همچنین به بازیکنان با FF Gold پاداش می‌دهد.

نحوه دستیابی به باندل The Divine Warrior به صورت رایگان در Free Fire

  1. بازی را شروع کنید: Free Fire MAX را در دستگاه دلخواه خود راه اندازی کنید.
  2. به رویدادها بروید: روی نماد رویدادها در سمت چپ صفحه خود کلیک کنید. به بخش رویداد دیوالی 2023 بروید. و ایونت Divine Victory را انتخاب کنید. برای مشاهده رابط رویداد، برگه «go to» را بزنید.
  3. جستجوی خود را آغاز کنید: به شما اجازه یک حرکت اولیه بدون هزینه داده می شود. حرکات بعدی نیاز به انرژی بیشتری دارد که می توانید با انجام کارهای روزانه آن را جمع آوری کنید.
  4. رئیس را تسخیر کنید: رئیس نهایی را با موفقیت شکست دهید تا باندل Divine Warrior را به دست آورید.

سخن پایانی

تکمیل رویداد Divine Victory کاملاً قابل مدیریت است. نیاز اولیه شامل درگیر شدن در کارهای ساده روزانه است. علاوه بر این، فری فایر سخاوتمندانه زمان کافی برای جمع‌آوری نشانه‌های لازم را فراهم می‌کند و کل تجربه را هم لذت‌بخش و هم لذت‌بخش می‌کند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین تنظیمات حساسیت پابجی موبایل برای دوربین، ADS، ژیروسکوپ و …

نوشته بعدی

نحوه هدف گیری بهتر در پابجی موبایل برای تسلط بر مهارت های تیراندازی

3 دیدگاه در “ایونت Divine Victory در فری فایر : باندل Divine Warrior را رایگان دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه