کارت اولوشن رایگان را از رویداد Perfect Match کلش رویال دریافت کنید

کارت اولوشن رایگان

Clash Royale : چگونه از طریق رویداد “Perfect Match” یک Free Evolution Card دریافت کنیم؟

اجازه دهید با هم بررسی کنیم که چه مراحلی برای دریافت کارت اولوشن رایگان از طریق رویداد Perfect Match کلش رویال وجود دارد!

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

کلش رویال برای فصل جدیدی با موضوع ولنتاین آماده می‌شود. و فصل عشق فرصتی هیجان‌انگیز برای یافتن یک بازی عالی برای دریافت کارت اولوشن رایگان برای همه بازیکنان در سطح پادشاه 7 و بالاتر که قفل تکامل کارت را باز کرده‌اند به ارمغان می‌آورد. علاقه مند شدید؟ با جمینجا همراه باشید.

مقالات مرتبط »     کارت تکامل والبریکر در کلش رویال : تاریخ انتشار، توانایی و موارد دیگر

کلش رویال : مراحل دریافت کارت اولوشن رایگان از طریق رویداد Perfect Match

از 5 فوریه تا 13 فوریه 2024 (سه شنبه، ۲۴ بهمن)، بازیکنان می‌توانند از میان خواستگاران بالقوه تند بکشند و شریک ایده‌آل خود را انتخاب کنند. و در روز ولنتاین، 14 فوریه (چهارشنبه، ۲۵ بهمن)، قفل کارت اولوشن رایگان انتخابی را باز کنند. خوب، این چیزی است که شما در فرهنگ دوست‌یابی دنبال می‌کنید. اما در اینجا، شما با شخصیت‌های سرگرم‌کننده کلش رویال آشنا خواهید شد، و به لطف این، من در نهایت یک مسابقه پیدا می‌کنم.

هر روز منتهی به جشن عاشقانه، Evolution منتخب هدایای ویژه بازیکنان را برای به دست آوردن قلب آنها ارسال می کند. خیلی رمانتیک به نظر می رسد مجموعه هدایای روزانه به نظر من سنگین است. که شامل جوایز مختلفی مانند کارت های وایلد، توکن های فصل، توکن های بنر و موارد دیگر می شود. در زیر می توانید ترکیب هدایایی را مشاهده کنید.

 

تاریخ

پاداش / هدیه

تعداد

February 5 Common Wild Cards 500
February 6 Season Tokens 600
February 7 Rare Wild Cards 100
February 8 Banner Tokens 100
February 9 Epic Wild Cards 10
February 10 Overflowing Gold Crate 1
February 11 Legendary Wild Card 1
February 12 Lightning Chest 1

 

شما هر روز 24 ساعت فرصت دارید تا هدایای روزانه خود را مطالبه کنید. و همانطور که قبلاً اشاره کردم، Perfect Match باید قبل از 14 فوریه 2024 انتخاب شود. با این حال، حتی اگر انتخابی فراموش شود، شما با یک کارت تکامل به طور تصادفی مطابقت داده می‌شوید. بنابراین احساس می‌کنم که این یک موقعیت برد-برد است. با این حال، تا 29 فوریه (پنج شنبه، ۱۰ اسفند) فرصت دارید تا Perfect Match خود را در یک تاریخ به مجموعه کارت خود ببرید.

برای آن دسته از بازیکنانی که قبلاً تمام بازی‌های Card Evolutions را باز کرده‌اند، 6 تکه تکه‌های Evolution رایگان به‌دست‌آمده در این رویداد به کارت‌های وایلد تبدیل می‌شوند. به طور کلی، به نظر من، این یک رویداد دلگرم کننده پر از هدایای روزانه و فرصتی برای یافتن عشق با یک شریک Card Evolution است. بنابراین حتی اگر یکی را در بیرون پیدا نکردید، می دانید کجا باید بیایید!

 

4/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

آپدیت 3.1 پابجی موبایل تم شب‌های عربی، فرش پرنده و تفنگ P90 را ارائه می دهد

نوشته بعدی

آپدیت ولنتاین کلش رویال فصل 56 و تغییرات تعادل – فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه