10 مکان برتر فلر گان در نقشه ارانگل پابجی موبایل

فلر گان در نقشه ارانگل

PUBG Mobile : ده مکان برتر اسلحه flare در Erangel

در اینجا 10 مکان برتر فلر گان در نقشه ارانگل پابجی موبایل آمـده است.

خرید یوسی پابجی موبایل در جمینجا با آیدی بازی شما انجام می شود که در کمتر از 30 دقیقه مقدار یوسی مورد نظر وارد اکانت شما می شود.

تفنگ های Flare یکی از بهترین ویژگی های حالت کلاسیک در PUBG Mobile هستند. تفنگ های فلر برای فراخوانی یک افت عرضه ویژه با سلاح های ویژه، زره سطح 3، کلاه ایمنی، لباس گلیلی و غیره در داخل منطقه بازی استفاده می شود. بازیکن همچنین می‌تواند برای فراخوانی یک خودروی جنگی آبی خاکی «BRDM-2» که دو برابر دوام بیشتری نسبت به UAZ دارد، تفنگ Flare را در خارج از منطقه بازی شلیک کند. پیدا کردن یک فلر گان در نقشه ارانگل پابجی موبایل به این آسانی نیست.

مقالات مرتبط »      PUBG Mobile x Honor Series مجموعه Temperance Virtue و موارد دیگر را به ارمغان می آورد

10 مکان برتر فلر گان در نقشه ارانگل پابجی موبایل

تفنگ های Flare می توانند در هر نقطه از نقشه تولید شوند. این می تواند یک خانه دسته جمعی، یک خانه یک طبقه یا حتی یک کلبه چوبی تنها در کنار جاده باشد. اما جاهایی وجود دارد که شانس گرفتـن تفنگ فلر بسیار بیشتر است.

10. Lipovka

فلر گان در نقشه ارانگل را می توان در لیپوفکا یافت که در سمت چپ نقشه Erangel قرار دارد. انبارها، گلخانه‌ها و ساختمان‌های دو طبقه مکان‌های ایده‌آلی برای یافتـن تفنگ Flare هستند.

9. Zharki

به اصطلاح “نقطه پیک نیک”، ژارکی نیز مکانی عالی برای یافتـن فلر گان در نقشه ارانگل پابجی موبایل است. در گوشه سمت راست بالای نقشه Erangel قرار دارد. کلبه‌های کوچک، خانه‌ها و انبارها مکان‌هایی هستند که می‌توانید تفنگ فلر را تهیه کنید.

8. Primorsk

پریمورسک که در گوشه سمت راست پایین نقشه، نزدیک ساحل قرار دارد، مکان عالی دیگری برای یافتـن فلر گان در نقشه ارانگل پابجی موبایل است. 3 انبار بزرگ، یک گلخانه و ساختمان های زیادی وجود دارد که می توانید تفنگ Flare را در آنجا تهیه کنید.

7. Mylta Power و کارخانه نزدیک

در گوشه سمت چپ پایین نقشه، Mylta Power نیروگاه هسته ای ارانگل است. بازیکنان می توانند چندین تفنگ فلر را در ساختمان اصلی و کارخانه مجاور دریافت کنند.

6. Stalber

استالبر همراه با تپه های ژئورگوپل، بلندترین نقطه روی نقشه است. تعداد زیادی ساختمان کوچک، کلبه، خانه های یک طبقه و غیره وجود دارد.
بازیکنان می‌توانند از آن ساختمان‌ها تفنگ‌های فلر دریافت کنند. یک آزمایشگاه دو طبقه وجود دارد که در آن می توانید چندین تفنگ فلر تهیه کنید. همچنین چند ویرانه در این نزدیکی وجود دارد که می‌توانید غارت خوب و بله، یک تفنگ Flare نیز دریافت کنید. اما از آنجایی که در گوشه نقشه قرار دارد و هیچ وسیله نقلیه ای در آن نزدیکی وجود ندارد، اگر منطقه بازی به نفع شما نیست، بهتر است سریع حرکت کنید.

5. Spawn Island

ممکن است خنده دار به نظر برسد، اما بله، اسپاون آیلند یکی از مکان های یافتن فلر گان در نقشه ارانگل پابجی موبایل است. یک ساختمان دوطبقه بزرگ درست مانند پایگاه نظامی وجود دارد که می توانید یک تفنگ فلر تهیه کنید. همچنین یک آزمایشگاه و یک پناهگاه نیز وجود دارد که می توانید چندین تفنگ فلر را در آنجا تهیه کنید. اما این جزیره از سرزمین اصلی دور است. بنابراین بهتر است مقدار مناسبی از اقلام درمانی و قوطی های سوخت همراه داشته باشید تا سالم به سرزمین اصلی بازگردید.

4. Shelter

پناهگاه مکانی عالی برای افراد تازه کار و همچنین مکانی عالی با شانس بالایی برای گرفتن فلر گان در نقشه ارانگل است. همچنین، مکانی است که افراد کمتری در آن می پرند. بنابراین می توانید انتظار داشته باشید مکان کمتر شلوغی غارت شود. این یک مکان عالی برای آن دسته از بازیکنانی است که گیم پلی به سبک منفعل دارند.

3. Novorepnoye

این یکی از سه هات دراپ در بازی است. نرخ اسپاون لوت Novorepnoye بسیار بالا است. کانتینرها و ساختمان های زیادی وجود دارد. می توانید اسلحه های فلر را در داخل و بالای کانتینرها و داخل خانه ها تهیه کنید.

2. Georgopol

درست مانند Novorepnoye، ژورگوپل نیز یک اسکله است. این مکان مورد علاقه تقریباً همه بازیکنان است. بنابراین می توانید در اینجا انتظار تعداد زیادی از دشمنان را داشته باشید. کانتینرهای زیادی در Georgopol وجود دارد، می توانید تفنگ های فلر را در داخل و بالای آن کانتینرها تهیه کنید. سه انبار در ژورگوپل وجود دارد. در آن انبارها نیز می‌توانید اسلحه‌های Flare تهیه کنید.

1. پایگاه نظامی Sosnovka

این پایگاه نظامی که در مرکز جزیره سوسنوفکا واقع شـده است نیز یک هات دراپ است. نرخ اسپاون لوت در پایگاه نظامی بالا است. بنابراین می توانید در اینجا انتظار دشمنان زیادی را داشته باشید. بازیکنان می‌توانند در غارها، رصدخانه‌ها، کارخانه‌ها و آزمایشگاه‌ها تفنگ‌های فلر دریافت کنند. در برج هفت طبقه، ساختمان‌های C دوقلو می‌توانید چندین تفنگ فلر بگیرید. شما حتی می توانید بیش از 2-3 تفنگ Flare در پایگاه نظامی دریافت کنید.

می توان آن را یکی از بهترین مکان ها برای گرفتـن فلر گان در نقشه ارانگل دانست.

PUBG Mobile: دیگر مکان‌های فلر گان در نقشه ارانگل

در اینجا چند مکان وجود دارد که می‌توانیم اسلحه فلر را با نشانه‌های فروشگاهی تهیه یا خریداری کنیم:

  • مغازه های اقلام

فروشگاه های اقلام را می توان در مکان های خاصی از Erangel مانند Pochinki، Gatka، Primorsk، شهر Mylta و غیره یافت. ما می توانیم مستقیماً در ازای 100 ژتون فروشگاهی از این مغازه ها اسلحه فلر بخریم.

  • جعبه های مخصوص مراسم

در حالت‌های تم خاص، می‌توانیم تفنگ‌های فلر را از جعبه‌هایی که در اطراف مکان‌های موضوع قرار دارند دریافت کنیم. همچنین می‌توانیم از این جعبه‌ها سلاح، زره، کلاه ایمنی و وسایل برقی دریافت کنیم.

لطفا توجه داشته باشید:
مکان های اسپاون فلر گان در نقشه ارانگل پیشوندی ندارند. بنابراین 100٪ مطمئن نیستید که از مکان هایی که ذکر کردیم یک تفنگ فلر بگیرید. لیست از تجربیات شخصی من و منابع مختلف مانند Wiki، YouTube، Quora و غیره تهیه شـده است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

سی پی دوبل کالاف کی میاد؟ 2024

نوشته بعدی

تنظیمات چهار انگشتی پابجی موبایل با یک طرح سفارشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه