رفع خطای 74032 در کالاف دیوتی موبایل – آموزش گام به گام

رفع خطای 74032 در کالاف

چگونه خطای COD Mobile 74032 را برطرف کنیم؟

این راهنما نحوه رفع خطای 74032 در کالاف دیوتی موبایل را توضیح می دهدو درباره چند مورد دیگر صحبت می کند.

COD: Mobile یک بازی زنده خدمات نبرد رویال است. که سهم نسبتاً زیادی از خطاها، باگ‌ها و مشکلات دیگری دارد که بازیکنان هرازگاهی با آن مواجه می‌شوند.

برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل با آیدی، تنها به uid (آیدی موجود در پروفایل اکانت) نیاز است و خرید با uid برای تمامی ریجن ها امکان پذیر است.

یکی از بسیاری از مشکلات بدنام شامل خطای “نسخه بازیکن قدیمی است. (74032)(74032)” در COD: Mobile است که بازیکنان هنگام تلاش برای بازی با دوستان خود پس از به روز رسانی بازی با آن مواجه می شوند.

این جایی است که راهنمای ما مفید است. زیرا جزئیاتی را در مورد نحوه رفع خطای 74032 در کالاف دیوتی موبایل به اشتراک می گذاریم. بنابراین به خواندن ادامه دهید.

مقالات مرتبط »    باز کردن اسکوراستریک نگهبان در کالاف دیوتی موبایل فصل 5 (2023)

آموزش کامل نحوه رفع خطای 74032 در کالاف دیوتی موبایل

برای رفع خطای 74032 در کالاف دیوتی موبایل می‌توانید با به‌روزرسانی بازی خود به آخرین نسخه شروع کنید. و در عین حال مطمئن شوید که دوستانی که بازی می‌کنید یا می‌خواهید بازی کنید نیز همین به‌روزرسانی را نصب کرده‌اند.

همچنین باید مطمئن شوید نقشه ای که می خواهید بازی کنید دانلود و نصب شده است. می توانید آن را از دانلود منیجر که با نماد فلش در پایین صفحه اصلی لابی مشخص شده است، بررسی کنید.

اگر موارد بالا بررسی می‌شوند و خطا همچنان ادامه دارد، COD: Mobile را مجدداً راه‌اندازی کنید. زیرا مواقعی وجود دارد که بازی به‌روزرسانی‌های جزئی دریافت می‌کند که بازیکنان به دلایلی موفق به دانلود نمی‌شوند.

بنابراین، برای اطمینان از اینکه اینطور نیست، بازی را مجدداً راه‌اندازی کنید در حالی که اتصال اینترنتی فعالی دارید بدون تنظیمات VPN یا پروکسی دستی.

اگر هیچ کاری درست نشد، می‌توانید بازی را دوباره نصب کنید. حتی اگر ربطی به خطای «نسخه بازیکن قدیمی است. (74032) (74032)» ندارد.

هنگام رفع خطای 74032 در کالاف دیوتی موبایل به خاطر داشته باشید :

این خطا عمدتاً هنگام تلاش برای دسترسی به ویژگی‌های چند نفره مانند افزودن دوستان، بازی با دوستان و مواردی از این دست مواجه می‌شود. بنابراین هر اصلاحی که اعمال می‌کنید، دوست شما نیز باید از آنها استفاده کند. تا مطمئن شود که می‌توانید COD: Mobile را با هم بازی کنید.

 

5/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

همکاری Karol G و پابجی موبایل : هنرمندی با آلبوم های پرفروش

نوشته بعدی

بهترین تنظیمات حساسیت MP و BR در کالاف دیوتی موبایل (2023)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه