چگونه خطای A Player That Your Platform Denies را رفع کنیم؟

خطای A Player That

نحوه رفع خطای A Player That Your Platform Denies در کالاف دیوتی: مدرن وارفار 2

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 از زمان عرضه تاکنون بیش از یک میلیارد دلار جمع آوری کرده است. MW2 در حال حاضر با فروش 800 میلیون دلاری در 3 روز اول انتشار، پرفروش ترین بازی اکتیویژن در این فرانشیز است. با وجود موفقیت مالی بازی و افزایش قابل توجه تعداد بازیکنان فعال، هنوز اشکالاتی وجود دارد که نیاز به رفع دارند.

و با انتشار Warzone 2.0، بازیکنان شروع به تشکیل تیم می کنند و با تیراندازی دیوانه کننده دو بازی مربوطه روبرو می شوند. با این حال، هر زمان که بازیکنان دیگر به بازی دعوت می شوند، یک خطای آزاردهنده به طور مداوم ظاهر می شود. این خطا می گوید بازیکنی که پلتفرم شما اجازه بازی با شما را رد می کند به بازی ملحق شـده است. آیا می‌خواهید از لابی خارج شوید؟ بنابراین در این مقاله، ما به نحوه رفع خطای A Player That Your Platform Denies در MW2 خواهیم پرداخت.

مقالات مرتبط »  معرفی مکان‌ های هلیکوپترهای کالاف دیوتی موبایل موجود در نقشه

چگونه خطای A Player That Your Platform Denies را رفع کنیم؟

در حالی که ممکن است راه‌های دیگری برای رفع این خطا وجود داشتـه باشد. یکی از سریع‌ترین راه‌ها این است که یک بازیکن دیگر میزبان بازی باشد. و به احتمال بسیار زیاد خطا دوباره ظاهر نمی‌شود. هر دو Infinity Ward و Activision فعالانه برای بهتر کردن بازی ها کار می کنند. امیدواریم که به زودی این مشکلات متقاطع را برطرف کنند.

اما در حال حاضر، یک راه حل آسان این است که کل تیم از مهمانی خارج شوند و به منوی اصلی بازگردند. و میزبان بازیکن جدیدی داشتـه باشند.

اگر روش بالا ناموفق بود، می توانید با بستن بازی و باز کردن مجدد آن، برنامه را مجدداً راه اندازی کنید. ممکن است این مشکل حل شود. هرچند احتمال کمی وجود دارد که این اتفاق بیفتد، اما ارزش یک بار دیدن را دارد.

غیرفعال کردن Crossplay در Call of Duty: Modern Warfare 2

یکی دیگر از راه حل های آسان (که واقعاً یک راه حل نیست) غیرفعال کردن بازی متقاطع است. بله، می‌دانیم که این مشکل واقعی شما را حل نمی‌کند. اما می‌توانید این کار را در حالی انجام دهید که توسعه‌دهندگان از ابتدا مشکل را برطرف کنند.

می توانید کراس پلی را از Call of Duty: Modern Warfare 2 یا Warzone 2.0 غیرفعال کنید. با رفتن به :

Settings > Account > Network > Crossplay settings

این گزینه فقط برای بازیکنان پلی‌استیشن 4 و 5 در دسترس است. و تا کنون به نظر می‌رسد که خطا از آنجا منشأ گرفتـه است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

راهنمای حرکت مدرن وارفار 2 : شیرجه دلفین، اسلاید کنسل، اسپرینت تاکتیکی

نوشته بعدی

راهنمای تخم مرغ های عید پاک مود زامبی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه