بروزرسانی فری فایر با عنوان Rampage: United داستان جدیدی دارد

بروزرسانی فری فایر

Rampage: United فری فایر داستان جدید و رویدادهای درون بازی را در آخرین به روز رسانی اضافه می کند

Garena کمپین Free Fire’s Rampage را برای چهارمین بار در Rampage:United معرفی کرد. بازیکنان می‌توانند منتظر روایت جدیدی از داستان شخصیت‌های بازگشتـه تحت رهبری تایسون برونتس (کارگردان) باشند که بازیکنان را به «بیدار کردن قدرت درون» دعوت می‌کند.

در آخرین بروزرسانی برای فری فایر ، بازیکنان می‌توانند منتظر رویدادهای درون‌بازی به همراه حالت بازی و رابط کاربری جدید باشند. همچنین لباس‌های شخصیت‌ها و جوایز هیجان‌انگیز، پوسته‌های ویژه و موارد دیگر وجود خواهـد داشت.

مقالات مرتبط »  نکات و ترفندهای دیوارهای Gloo در فری فایر : چگونه با آنها مقابله کنیم؟

قهرمانان کمپین‌های Rampage قبلی گرد هم می‌آیند تا شهر را از شر تبهکاران جدیدی که توسط عناصر قدرت می‌گیرند نجات دهند. به خصوص، زفیر (باد شدید)، مه‌آلود (باران شدید) و نیمبوس (ابر تاریک) امنیت شهر را تهدید می‌کنند. و این به کارگردان و قهرمانان Rampage بستگی دارد که برای Hyperbook بجنگند. کمپین Rampage برای امسال نیز به بازیکنان قدرت می دهد تا پتانسیل خود را کشف کنند و برای محافظت از شهر “قدرت را در درون خود بیدار کنند”. برای دستیبابی سریع و راحت می توانید خرید جم فری فایر را امتحان کنید.

جشن‌های آخرین به‌روزرسانی

اگر مایلید در تمام جشن‌های آخرین بروزرسانی فری فایر شرکت کنید، می‌توانید Garena Free Fire را دانلود کنید. در اپ استور iOS و در فروشگاه Google Play برای دستگاه‌های اندروید. این یک بازی رایگان با خریدهای درون برنامه ای است.

همچنین می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت رسمی مراجعه کنید، یا در صفحه رسمی فیس‌بوک به انجمن دنبال‌کنندگان بپیوندید تا از آخرین پیشرفت‌ها مطلع شوید. اگر با کمپین تکرارشونده شوتر بقا آشنا نیستید، می‌توانید کمی به کلیپ بازگشتی تعبیه‌شـده در آدرس زیر نگاه کنید.

خلاصه‌ای سریع از رویدادهای Rampage قبلی

 

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

چگونه کریستال های BTS را در فری فایر دریافت کنیم؟ راهنمای کامل

نوشته بعدی

این چند نکته را در نقشه Purgatory فری فایر به خاطر داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه