ترفندهای شاتگان در فری فایر : 5 خطای برتر هنگام استفاده از تفنگ ساچمه ای

ترفندهای شاتگان در فری فایر

5 خطای Free Fire که باید هنگام استفاده از shotgun ها از آن اجتناب کنید

در این مقاله به ترفندهای شاتگان در فری فایر پرداخته می شود. و برخی از اشتباهاتی که بازیکنان اغلب هنگام استفاده از تفنگ ساچمه ای مرتکب می شوند، معرفی می گردد.

بازیکنان باتجربه با شاتگان، اگر دشمن شما باشند، تبدیل به چیزی می شوند که از آن فرار کنید. عنوان BR Garena به شما انواع تفنگ های ساچمه ای را می دهد تا به موجودی خود اضافه کنید. آنها در فاصله نزدیک غالب هستند و تحرک و خروجی آسیب بالایی دارند. با این حال، آنها همچنین دارای کاستی هایی هستند. مانند محدوده آتش محدود، الگوهای پخش ناسازگار، زمان بارگذاری مجدد بالا و ظرفیت کم خشاب اسلحه.

برای خرید جم فری فایر فقط کافیست آیدی و اسم بازی خود را وارد کنید و در سریعترین زمان جم های خود را دریافت کنید و از بازی لذت ببرید.

بازیکنانی که سبک بازی تهاجمی را دوست دارند اغلب تجهیز این اسلحه ها را انتخاب می کنند. این واقعیت که تفنگ های ساچمه ای را از سایر سلاح های آتش آزاد متمایز می کند، ترکیدن آنها از الگوی گلوله های منفرد است. برخلاف تفنگ ها یا SMG ها که یک گلوله پرتابه می کنند. بازیکنانی که مایل به استفاده از تفنگ ساچمه ای هستند باید مهارت منحصر به فردی داشته باشند و طرز فکر متفاوتی داشته باشند.

مقالات مرتبط »    3 بهترین راه برای دریافت الماس رایگان در فری فایر در جولای 2023

ترفندهای شاتگان در فری فایر هنگام مبارزه در مناطق باز

5) سرعت حرکت ضعیف

استفاده از تفنگ ساچمه ای به این معنی است که باید با سرعت شلیک ضعیف آن مقابله کنید. این بدان معناست که ممکن است مجبور شوید با اسپری سلاح های دشمن خود که ممکن است سرعت شلیک نسبتاً بالاتری داشته باشند، کنترل کنید. این جایی است که مهارت های حرکتی شما وارد می شود. سرعت حرکت خوب به شما شانس بیشتری برای فرار از حمله دشمن می دهد.

اگر استفاده از تفنگ های ساچمه ای را انتخاب کنید، تمرین سرعت حرکت به یک چیز ضروری تبدیل می شود. هدف قرار دادن شما را برای حریفان سخت می کند و به شما اجازه می دهد وارد نبردهای نزدیک شوید.

4) خطا در استفاده از M1887

Garena Free Fire M1887 یک تفنگ ساچمه ای با صدمات عظیم 100 است. این یک سلاح عالی برای بازیکنان با هدف تیز است. از جنبه منفی، این اسلحه دارای ظرفیت خشاب کوچک 2 است. استفاده از M1887 با چنین خشاب ریز می تواند یک اشتباه باشد اگر دو شلیک خود را از دست بدهید، با توجه به این احتمال که دشمن شما به اسلحه ای با ظرفیت خشاب خوب مجهز شده باشد.

بازیکنان می توانند به دنبال هر تفنگ ساچمه ای دیگر با ماگ مناسب و معقول باشند. استفاده از تفنگ ساچمه ای شما را با یک نقطه ضعف مواجه می کند، بنابراین نمی خواهید ظرفیت مجله شما را بیشتر به عقب براند.

3) نگهداری دو شاتگان اشتباه است

Free Fire به شما امکان می دهد دو اسلحه را در میدان جنگ حمل کنید. تجهیز یک شاتگان برای نبردهای نزدیک می تواند تصمیم خوبی باشد. اما اگر بخواهید از تفنگ ساچمه ای دیگر به عنوان سلاح ثانویه استفاده کنید، خود را از پیروزی در یک نبرد میان برد تا دوربرد محروم می کنید.

یک سلاح پشتیبان خوب، با توجه به احتمال ورود به هر دو، ضروری است: مبارزه نزدیک و دور. حتی اگر وارد نبردهای نزدیک شوید، این احتمال وجود دارد که دشمن با جهش از شما پیشی بگیرد و تفنگ ساچمه ای شما را برای مبارزه ناتوان کند.

اگر یک تفنگ ساچمه ای را برای مبارزه انتخاب می کنید، پس سلاح ثانویه شما باید در نبردهای میان برد تا دوربرد برجسته باشد. می‌توانید اس ام‌جی‌ها یا تفنگ‌ها را به‌عنوان پشتیبان نگه دارید، زیرا می‌توانند از نبرد در برد طولانی مراقبت کنند.

2) خطار در سفارشی سازی دو انگشتی

به عنوان یکی از ترفندهای شاتگان در فری فایر باید بدانید که استفاده از سفارشی سازی دو انگشتی در بازی های موبایل میدان جنگ مانند Free Fire و BGMI گیمر حرفه ای درونی شما را می کشد. تنظیم دو انگشت به شما سرعت حرکت آهسته ای می دهد و هدف گیری شما را آسان می کند. علاوه بر این، استفاده از تفنگ های ساچمه ای زمانی که در حال حاضر با کاستی های این تفنگ ها دست و پنجه نرم می کنید، به یک تصمیم فاجعه آمیز تبدیل می شود.

جابجایی به تنظیمات سه انگشتی سرعت حرکت شما را افزایش می دهد. این سفارشی سازی به شما این امکان را می دهد که در حین شلیک به سمت دشمن، از حمله دشمن فرار کنید. با این حال، تغییر به تنظیمات 3 انگشتی آسان نیست. ممکن است کمی طول بکشد تا به این تنظیم عادت کنید. نتیجه تجربه Free Fire شما را افزایش می دهد و حتی Booyah بیشتری برای شما به ارمغان می آورد.

1) نبرد در مناطق باز

بازیکنان به دلیل تسلط در مبارزه از فاصله نزدیک ترجیح می دهند با تفنگ های ساچمه ای بازی کنند. با وارد شدن به دعوا در یک منطقه باز، شما تمام هدف استفاده از تفنگ های ساچمه ای را از دست می دهید. اگر می خواهید از این اسلحه ها به طور کامل استفاده کنید، باید از مناطق باز دوری کنید و به دنبال مبارزه در فضاهای بسته باشید.

Counter-Strafing تکنیک دیگری است که دوستداران تفنگ ساچمه ای باید به سبک بازی خود اضافه کنند. وقتی وارد یک نبرد از فاصله نزدیک-فضای نزدیک شده اید، شانس برنده شدن در مبارزه را افزایش می دهد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

الزامات فعالسازی سرور ادونس فری فایر و دسترسی به ویژگی های OB41

نوشته بعدی

چالش 7 اکسیر کلش رویال : راهنمای چیدمان بهترین عرشه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه