راهنمای جوخه بمب فری فایر : نکات و ترفندهای کلیدی بازی

جوخه بمب فری فایر

راهنمای جوخه بمب Garena Free Fire

در نسخه جدید Bomb Squad، بازیکنان دو تیم پنج نفره را تشکیل می دهند. یک تیم بمب را کار می کند در حالی که گروه دیگر سعی می کند آن را خنثی کند. این حالت اساساً همان حالتی است که بارها در بازی های رقابتی در سبک Counter-Strike دیده اید، اما فقط به صورت سوم شخص. در زیر در راهنمای جوخه بمب فری فایر ما نکات و ترفندهایی را در مورد نحوه بازی به شما ارائه می دهیم. با جمینجا همراه باشید. خرید جم فری فایر ارزان را با ما تجربه کنید.

راهنما و نکات بازی جوخه بمب فری فایر

راهنمای جوخه بمب

1. به متحدان نزدیک بمانید.

این توصیه برای بازیکنان مبتدی و با تجربه که می خواهنـد به همه نشان دهند چقدر باحال هستند صدق می کند. کلید موفقیت در حالت بازی Bomb Squad بازی تیمی است. البته، شما می توانید انفرادی بروید و ده ها گلوله را از حریفان منسجم تری ربودید. اما ابتدا به این فکر کنید که آیا می خواهید ریسک کنید و در صورت شکست شخصی، هم تیمی های خود را ناامید کنید.

مقالات مرتبط »  آموزش نکات و ترفند های کلیدی بازی فری فایر

2. با تیم تبادل اطلاعات داشتـه باشد.

این یکی دیگر از نکات مهم بازی مشترک است. متحدان شما باید همه چیزهایی را که اتفاق می افتد بدانند. به این ترتیب احتمال اینکه بتوانید در صورت تهدید همدیگر را بپوشانید و با ضدحمله خود به سرعت به حمله حریفان پاسخ دهید، بیشتر است. برای مبتدیان، به اشتراک گذاری اطلاعات کار دشواری است. اما وقتی وارد لیگ‌های بالاتر می‌شوید، ارتباط با تیم مهم‌تر می‌شود.

3. نقشه را مطالعه کنید.

این کار شما را چندین ده مسابقه خواهـد برد، اما چنین کاری قطعاً ارزشش را دارد! سعی کنید در طول بازی هر گوشه از مکان جدید را کاوش کنید : به دنبال مناطق کمین، نقاط مناسب تیراندازی و خروجی به موقعیت های مختلف باشید. درک مزایا و معایب نقشه به شما امکان می دهد برنده شوید.

4. همیشه دستگاه هایی برای مین زدایی بمب بخرید.

گاهی اوقات در مسابقات، تیم مین زدایی در شرایطی قرار می گیرد که تمام حریفان نابود می شوند. زمان کمی تا انفجار بمب باقی مانده است و هیچ یک از هم تیمی ها دستگاهی برای مین زدایی سریع ندارند! تیم وقت برای مقابله با بمب کاشته شده ندارد و راند را می بازد. برای جلوگیری از چنین مشکلاتی، همیشه چنین دستگاه مفیدی را خریداری کنید. و به متحدان خود نیز در این مورد یادآوری کنید.

نتیجه گیری

حالت Bomb Squad برای مدت بسیار کوتاهی در Free Fire در دسترس خواهـد بود. هنوز هم می توانید برای بازی کردن و جمع آوری جوایز خود وقت داشتـه باشید! نظر خود را در مورد به روز رسانی در نظرات به اشتراک بگذارید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آیا به دلیل استفاده از ابزار تولید الماس فری فایر بن می شویم؟

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه دریافت جنگجوی سنتوزا در فری فایر به صورت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه